ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3039

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
що не проверите това ...

То това не е тайна, нито конспирация. Още когато е построена банята до санаториума в Момин проход на чешмата е сложена табела за състава както и надпис, че е достатъчно радиоактивна. Ако не е разрушена табелата, би трябвало още да си стои. Все пак на с.Пчелин и на Момин проход водата се е използвала за медицински цели и санаторно лечение, а не за ежедневна консумация.
Сря Дек 11, 2019 12:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Лахесис



Регистриран на: 15 Яну 2012
Мнения: 237

Мнение Нова година Отговорете с цитат
Svetlix, Kent, благодаря за съветите. Ще проуча и ще го обсъдим с дамите накъде ще хващаме.
Сря Дек 11, 2019 1:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Много хубава и малка хижа е Иванина Поляна на 200м. е от х. Момина Поляна електрифицирана, топла, уютна, чиста- нови бани и тоалетни и е за малко хора може да си я наемете само вие.Лесен достъп от север.Мисля че предлагат и транспорт за багаж до горе.Лошото е, че нямам координати.
Сря Дек 11, 2019 1:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Веднъж на представянето на книга се запознах с една красива жена, която ми се представи като авторка на пиеси (за жалост нищо нейно не било представяно). Приближих се към нея понеже видях колко деликатно ядеше фъстъците, като държеше и чашата си, с финеса на балерина.
На първото ни рандеву на кафе в „З.“ й казах сладострастно: искам да се превърна в симпатично мастило в прецизното ти перо, за да композираш модерни и душевнополезни лирикоепични творби с многоброен актьорски състав, а също така и моноспектакли. Тя не каза нищо, впрочем, тя беше жена сфинкс, но разбрах, че и хареса, при все че усетих и известна неловкост от нейна страна. След това я изгубих. Не си спомням защо. Минаха двайсет години и все още е пред погледа ми онова движение на шията й, когато се скланяше към мен да чуе какво й говоря.
Сря Дек 11, 2019 9:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Казват ти, единият бил уреден на работа само с гимназиално зрелостно свидетелство, а другата станала секретарка на министър. Защо? Понеже носела прашки. Ама за какъв си учил ти че да заемаш такава позиция? Какво си проучвал, какво си правил? Аз и диплома да имах в държавния сектор не бих отишъл, понеже ми харесва продуктивния труд. Борец съм аз, не търтей.
А сега съм станал спестовник понеже вече нямам никакви пари, а и съм без работа. А когато човек няма пари влиза в коловоза на самокритиката.... Не мисля че жена може да се приближи към мен в този момент. По никакъв начин. Защото жената, когато си хваща приятел целта й е да се облагодетелства. Многократно. Жената днес се изтъква по всевъзможни начини – превръща се във витрина за инкасиране. Превръща се в тъй нареченото плътско гише.
Сря Дек 11, 2019 10:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря ти, Влади. Щом казваш значи е така. Не съм запознат.
Но Ведрин&Ко. са друга бира, те не са като тези дето поставят табели, щото това им е работата. Поне така ми се струва. Те са нещо като тебе, макар и не в такава степен.
Сря Дек 11, 2019 11:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Днес в офиса на един приятел се запознах с известната актриса Л. К. Голяма красавица. Малко скумросана, разбира се, но нека не забравяме, че е приблизително на петдесет и пет – щом като от трийсет и пет години е на театралната сцена. Тяло ангелско като на северноафриканска змиорка. С бяло лице и пълни устни като череши. Погледът й – черен мак. Поисках й автограф и тя ми даде с голям ищах. Благодарих й, поздравих я кавалерски и си тръгнах.
Сря Дек 11, 2019 11:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
По-добре да излизаш с някой приятел и да ти е мирна главъта. След като се нахраните момичетата те задължават да ги изпратиш до вкъщи с такси. Като че ли мога да си позволя такъв лукс. Мислят си така: за да ме извежда на вечеря, ако той самият няма пари ще намери отнякъде назаем, за да можем да си прекараме добре. Тоест, тласкат те към погибел да вземаш назаем. А за един мъж вземането на заеми е срам, означава, че не можеш да осигуриш насъщните средства. Но жената това не я е грижа, казва ти: взимал си назаем, да си внимавал.
Чет Дек 12, 2019 12:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Когато нямаш пари никой не припарва до теб. Отминаха времената когато ме преследваше една или друга жена. Сега като нямам пари си казват: „Аха, онзи заборчлелият“. И за съжаление задлъжнелият е по-лош и от бедния. Не знам докъде ще стигне тази работа... Много се уморих.
Гледам по улиците момичетата добре облечени, с мобилните им телефони, и съм озадачен. Гледам хлапачки си купуват баничка като развалят петдесет евро. Кого доят? Кого? Да не би да са завършили университет и вече да са се настанили на важни постове? Гледам златарските магазини пълни с накити. Витрините на магазините за дрехи и обувки преливат. Кои ги купуват? Кои им ги купуват? Задавало ли си е някога този въпрос обществото?…
Вместо да похванат някоя душевнополезна книга софиянките влизат в магазините и си купуват дамски прашки и червила, за да се облизва на сухо всеки арапин, да речем.
Пон Дек 16, 2019 11:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Ако имих диплома щях да си намеря някоя работица, пък било то и в моето положение, защото опитът не може да бъде зачеркнат. Щях да си наема гарсониера в центъра [също и личен компютър] и да си бъда сам господар.
Вто Дек 17, 2019 1:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте Васко и Ивайло, вие, две родопски мечки или може би трябва да кажа боримечки... Я кажете как най-лесно или поне бързо се стига до широка лъка, че аз пак се изложих...
Вто Дек 17, 2019 1:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Дай подробности - ден и час за тръгване, отправна точка.
С кола е най-бързо де, през Пампорово.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Вто Дек 17, 2019 1:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Добре, Васко, да караме подред. Значи с кола е за предпочитане през асеновия град и панпорово, а не през кричим, така ли?
Вто Дек 17, 2019 5:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
През Асеновград и Пампорово е най-хубав пътя.
През Кричим и Девин не е за всеки с ремонтът там.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Вто Дек 17, 2019 5:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря ти, Васко!
А отгоре през баира, през върбово ли е по-бързо или да се избиколи през ония там махалички над широка лъка? Щото нещо тая пътека за през върбово я подминах, та има ли я, няма ли я, как е, има ли гледки като през другия вариант?
Вто Дек 17, 2019 7:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 30 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov