ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Къде да нощуваме в Рила - информация
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Къде да нощуваме в Рила - информация
Автор Съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Ми тя къщата вече е на мое име, ама нали каза, че ще е за тебе... дай един кемпер и я взимай за Плееен Wink

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Вто Окт 15, 2019 11:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Не ти я искам аз имоти имам дал господ.......пък и нали ще взема сега Амбарица от Гатева Very Happy Very Happy Very Happy
СТига че оакахме темата
Вто Окт 15, 2019 11:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Re: На Страшното... Отговорете с цитат
tzezko написа:
...и не влачи никакви въглища, а си вземи две-три вършини от изгорелия клек над Йончево-то и за нула време става баня. На сутринта да си пометеш- занесъл съм метла и лопата.


Да споделя:
На 02.11.2019 срещу 03.11.2019г нощувах на заслон Страшно езеро.
Да благодаря на хората които го поддържат. Следващата година ще се включа и аз, подайте сигнал навреме.
Времето беше адски тегаво вятъра нагоре бурен мъглата гъста 10-15м видимост, детето чак се изплаши.
Стигнахме в заслончето към 16.30 и останахме да пренущуваме там с надеждата в неделя да е по- добре времето ...уви по гадно беше Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy.
Оставил съм:
газ една чисто нова бутилка нискотемпературна 200мл.
три кибрита и 1/2 кутия сух спирт за подпалка добре пакетирани да не се навлажняват
въглища - еко брикети 5кг /такова ми се мамата докато измъкна 10 кила кюмур нагоре/.
свещи 10 бр.
нови батерии 3 ААА - 6 бр. заредил съм и лампата дето е там
Консерви риба тон 3 бр.
Едни много гадни спагети / ама децата много ги обичат/ - 3 пакета
нарязъл съм доста клек в предверието и вътре съм набухал колкото можеше / мирише на Нова Година като влезнеш/
ром- 200мл.
ракия 500мл.
захар едно шише от минерална вода, там ссъщо имаше
сол и други подправки
чай и кафе инстантно
ВИНО ЧЕРВЕНО ОТ СКЪПОТО 1 ЛИТЪР- демек само от него съм 500,00 лв. назад
мокри кърпи- 1 пакет
тоалетна хартия 1 ролка - неизползвана
Very Happy Very Happy
ами друго не се сещам може и да сме забравили нещо.

Да споделя:
Според мен на печката трябва да се направи клапа отгоре за да може да се контролира процеса на горене. Сега като я запалиш има голяма тяга бързо гори, но всичко отива през комина и изгаря за нула време. Входната врата свети тук таме около касата, може нещо да се покове, че зимата сигурно ще се пълни със сняг и затварянето нещо не ми вдъхва доверие, ако надуе вятър насрещен сигурно няма да удържат тези сюрмета/ брави/
Хората ходили преди мен бяха оставили единият прозорец отворен / голяма тъпотия ама ГОЛЯМА, имаше фасове около печката ПОРЕДНАТА ГОЛЯМА ТЪПОТИЯ ПАК/.
От този прозорец духа яко трябва да се уплътни някак си. Very Happy
Някой е оставил хляб в пакет -беше мухлясъл и мишока го беше ял - изгорих го.
Мисля, че е по- добре да се оставя сухар.
Отново брагодаря на хората подържащи това място и децата им благодарят - те дори повече. Very Happy Very Happy
Помели сме си на Цецко с метлата изтупахме одеалата, проветрихме
Пон Ное 04, 2019 12:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Респект и уважение, Изходе, за това, което сте направили и за постинга, който си написал.
Пон Ное 04, 2019 4:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
regnauld



Регистриран на: 19 Окт 2017
Мнения: 75

Мнение Отговорете с цитат
Някой с актуални телефони на Скакавица? Искаме да открием сезона с леденото Very Happy Very Happy
Миналата събота с изненада видях, че Елена и Георги са на Безбог, и хижата е с нови хижари.
Чет Дек 26, 2019 12:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
regnauld написа:
Някой с актуални телефони на Скакавица? Искаме да открием сезона с леденото Very Happy Very Happy
Миналата събота с изненада видях, че Елена и Георги са на Безбог, и хижата е с нови хижари.


Става ли за лед сега. Искаш да кажеш че хижарите от миналата година вече ги няма ? Че то може и хижари да няма тогава
Чет Дек 26, 2019 9:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
regnauld



Регистриран на: 19 Окт 2017
Мнения: 75

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
regnauld написа:
Някой с актуални телефони на Скакавица? Искаме да открием сезона с леденото Very Happy Very Happy
Миналата събота с изненада видях, че Елена и Георги са на Безбог, и хижата е с нови хижари.


Става ли за лед сега. Искаш да кажеш че хижарите от миналата година вече ги няма ? Че то може и хижари да няма тогава


Да, нови хижари има. Трима души са сега, мисля от Дупница, до колкото разбрах жена и двама сина. Ледът би трябвало да е станал, но ще видим сега уикенда като се качим.
Чет Дек 26, 2019 9:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
regnauld написа:
kaloyanv написа:
regnauld написа:
Някой с актуални телефони на Скакавица? Искаме да открием сезона с леденото Very Happy Very Happy
Миналата събота с изненада видях, че Елена и Георги са на Безбог, и хижата е с нови хижари.


Става ли за лед сега. Искаш да кажеш че хижарите от миналата година вече ги няма ? Че то може и хижари да няма тогава


Да, нови хижари има. Трима души са сега, мисля от Дупница, до колкото разбрах жена и двама сина. Ледът би трябвало да е станал, но ще видим сега уикенда като се качим.


Пиши как е после. Защо не погледнеш в сайта на БТС, там пише стопанина кой е някакво ТД. Като им се обадиш на тях те ще ги дадат актуален номер предполагам.
Чет Дек 26, 2019 10:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Тука има една много добра новина, има нови хижари на Безбог Laughing , дано там нещата станат по хижарски и по-малко хотелиерски

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Пет Дек 27, 2019 1:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
peca написа:
Тука има една много добра новина, има нови хижари на Безбог Laughing , дано там нещата станат по хижарски и по-малко хотелиерски


Вуйче, тази тема е за Рила.
Пет Дек 27, 2019 3:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Вуйче на вуйчо ти викай.
Коментирах написано от друг човек за Безбог

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Пет Дек 27, 2019 6:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
regnauld



Регистриран на: 19 Окт 2017
Мнения: 75

Мнение Отговорете с цитат
peca написа:
Вуйче на вуйчо ти викай.
Коментирах написано от друг човек за Безбог

Нещо като помощници са там Smile Не са нови хижари Neutral
Пет Дек 27, 2019 7:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Комплекс Чайната, Мальовица -0888 98 78 22. Вкусна храна, има стаи за спане.
Собственика Христо е много гостоприемен Smile
Чет Юни 25, 2020 1:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Yan4o



Регистриран на: 29 Юни 2011
Мнения: 414
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
За х. Рибни езера, ако някой търси контакт с хижарите - на посочените телефони отговарят в понеделни и четвъртък, когато слизали да зареждат. През останалото време са без обхват. Прясна информация от самите тях. Добре е да се знае.
Чет Юли 16, 2020 3:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
karasko



Регистриран на: 30 Юли 2020
Мнения: 8

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте, за х.Заврачица актуални ли са телефоните от първа страница на темата? Организираме се група за двудневно преходче от Боровец по Кайзеровия път през двореца Ситняково и х.Чакър войвода с преспиване на Заврачица и обратно през Маричиния циркус и Мусала. Интересува ме и как са условията на хижата и др.полезно инфо, ако може да споделите за нея.
Чет Авг 06, 2020 11:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 5 от 7

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov