ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Продавам Раница Deuter ACT Trail 30 - НОВА - 160 лв.

Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Предлагам / Търся Предишната тема
Следващата тема
Продавам Раница Deuter ACT Trail 30 - НОВА - 160 лв.
Автор Съобщение
ggattov

Местожителство: София

Мнение Продавам Раница Deuter ACT Trail 30 - НОВА - 160 лв. Отговорете с цитат
Здравейте,

Раницата е чисто нова от магазин на производителя извън България. Актуалния модел: https://www.deuter.com/int-en/shop/backpacks/p24304-hiking-backpack-trail-30 , продаваната е предишния с несъществени разлики (даже не знам и какви са, освен колана). Има всички неща в описанието включително:
- Дъждобран включен;
- 2 странични джоба, едни отзад на гърба, един на „капака“ и един от вътре на „капака“;
- Водонепромокаем джоб (вътрешният под капака);
- Джоб за H20 (с възможност за прокарване на маркуч от camelback);
- Цип за бърз достъп на гърба;
- Много възможности за закачване на инвентар от вън – пикел, щеки, каска, палатка, шалте и други.
- Най-добрия гръб - системата Air Contact на Deuter.
- тегло 1,2 кг.
Аз лично със същата раница, но 24 литра спокойно изкарвам целогодишно до 2 нощувки на палатка с целия нужен инвентар.
Може да се види в кв. Лагера или кв. Дървеница с предварителна уговорка или някъде, ако ми е по път от единия до другия квартал Smile
тел. 089 672 0290

[img] https://apollo-frankfurt.akamaized.net/v1/files/lwl0s0mrk3i2-BG/image;s=800x600
[/img]

https://apollo-frankfurt.akamaized.net/v1/files/8se0uozuiorb-BG/image;s=800x600
Съб Яну 11, 2020 11:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йосарян

Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
И аз харесвам малките раници, но това което си написал: 24 литра раница = два дни на палатка с всички необходими неща?! Да не е станала някаква грешка? Надявам се да не е и да напишеш как точно стават тия работи за да мога и аз да го направя.

Пон Яну 13, 2020 2:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff

Йосарян написа:
24 литра раница = два дни на палатка с всички необходими неща?!

Има две решения - техническа грешка, изтървана една нула отзад, или да, разхожда се около лагера с 24 литра, която до достигането му виси закачена за една, да кажем столитрова, която е побрала целия катун...
Пон Яну 13, 2020 2:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv

Йосарян написа:
И аз харесвам малките раници, но това което си написал: 24 литра раница = два дни на палатка с всички необходими неща?! Да не е станала някаква грешка? Надявам се да не е и да напишеш как точно стават тия работи за да мога и аз да го направя.

Аз на 24 литрова едвам събирам за 1дневен зимен. Пухенка, чорапи, ръкавици, котки, седалка, малък термус, аптечка, батерии, термофолио, уормър за ръце и крака, гети и съм я напълнил. Пикел и щеки и каска отвън.
Пон Яну 13, 2020 4:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv

Йосарян написа:

Аз на 24 литрова едвам събирам за 1дневен зимен. Пухенка, чорапи, ръкавици, котки, седалка, малък термус, аптечка, батерии, термофолио, уормър за ръце и крака, гети и съм я напълнил. Пикел и щеки и каска отвън.
Пон Яну 13, 2020 9:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Предлагам / Търся Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

Вземи рекламен банер   

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.