ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
:) (вицове и други подобни)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 164, 165, 166  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
:) (вицове и други подобни)
Автор Съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Мангъров казал, че ще продължи да вали докато поне 80% от хората не се научат да плуват. Bad Mood

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Вто Юли 07, 2020 4:36 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1508
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
"Тези снимки ще ви оставят без дъх...."

Rolling Eyes -Няма да ги гледам, и без това имам астма....
Вто Юли 07, 2020 10:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
Мангъров казал, че ще продължи да вали докато поне 80% от хората не се научат да плуват. Bad Mood


Very Happy Много добре е "хванат" принципа на неговите прогнози!

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Сря Юли 08, 2020 11:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3281
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Аз нося на майтап, но обикновено избягвам да се майтапя... Ама хайде да пусна един много стар виц в нова форма:

Майстор обущар изработва обувки за свой клиент и минава през дома му, за да му остави новите обувки.
Клиентът е много доволен. Когато обущарят си тръгва, казва на клиента:

- Обувките може да те стискат малко през първата седмица, докато ги носиш, но след това ще се отпуснат.

- А, така ли било? Ами аз тогава първата седмица няма да ги нося и ще ги оставя затворени в шкафа вкъщи!

- Ама това е безсмислено, така обувките няма да спрат да те стискат! - възразил обущарят.

- Не е вярно! Ако след 1 седмица продължават да ме стискат, ще ги оставя затворени в шкафа още 1 седмица!

- Ама нали все някога ще трябва да ги извадиш от шкафа и да ги обуеш, какво ще стане тогава? - попитал обущарят.

- Ама то дотогава може да са измислили вълшебно мазило, от което обувките да не ме стискат. Ще чакам чудодейното мазило!

- Ама имаш ли други обувки, с какво ще ходиш на работа, докато новите обувки отлежават затворени в шкафа?

- Нямам други обувки, но ще си взема неплатен отпуск и няма да ходя на работа!

- А кой ще ти пазарува и носи храна?

- Е, нали има балами, които се разхождат с неудобни обувки, те ще ми носят храна.

- Докато имаш пари, а после?

- После ще взема назаем, държавата ще дава безлихвени кредити на тези, които са си затворили обувките в шкафовете!

- А ако държавата спре да дава пари?

- Ще чакам да ми изпрати пари сестра ми от чужбина!

- Ама те обувките може въобще да не те стискат, нищо че са нови! Защо не опиташ първо дали ще те стискат?

- Абе ти само простотии говориш! Твърдиш, че обувките няма да стискат! Имам много приятели, които се оплакват, че обувките са ги стискали! И то много тежко са ги стискали, не както обикновените сандали са ги стискали миналата зима. В интернет е пълно с хора, които се оплакват, че обувките ги стискат! А ти сега ми твърдиш, че стискането на обувките е лъжа и не съществува! Ти си поддръжник на теорията на конспирациите и на естествения подбор, на закона на джунглата!

- Ама аз имам над 30 годишен опит като обущар, за да го твърдя това нещо!

- С тези простотии, ти стана за смях в обущарската гилдия!

- Shocked


____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Сря Юли 08, 2020 1:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
- Скъпи, приготвих ти вечеря - хамбургер с тофу и сос от киноа! Да ти приготвя ли още нещо?
- Да, куфарите...

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Сря Юли 08, 2020 1:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Румен Петков се срещна с доц. Атанас Мангъров по негова покана, ПП АБВ Алтернатива за Българско Възраждане, 05.05.2020 г.
«По време на разговора Петков и доц. Мангъров изразиха съмнение в мотивите на СЗО да бъде обявена пандемия и да бъде наложена карантина в целия свят по такъв безпрецедентен начин. Като подарък доц. Мангъров получи Патриотичния календар, изработен и по идея на ПП АБВ.»



Ръководството и активът на ПП АБВ се срещнаха с вирусолога доц. д-р Атанас Мангъров, ПП АБВ Алтернатива за Българско Възраждане, 21.05.2020 г.


Източник: ПП АБВ Алтернатива за Българско Възраждане


Източник: ПП АБВ Алтернатива за Българско Възраждане

Медицински форум за Covid-19 в Русе с участието на доц. Мангъров организира АБВ, БНР, 03.06.2020 г.

ПП АБВ организира форум в Стара Загора на тема "COVID-19 - в настоящето и въпросът за бъдещето" с участието на доц. Мангъров, информационна агенция "Фокус" 12.06.2020 г.

АБВ сезира главния прокурор за дейността на НОЩ, в. Сега, 06.07.2020 г.
«Христо Колев (председател на софийската организация на АБВ, бел. моя) отрече популярният критик на НОЩ доц. Атанас Мангъров да е част от АБВ въпреки присъствието му на партийна сбирка с участието на председателя на партията Румен Петков. "Доц. Мангъров не е част от нашия екип. В качеството си на експерт се е отзовал на наша покана да каже според него каква е реалната обстановка и положение в България", поясни Колев. Той добави, че има доверие в прокуратурата: "Ние уважаваме институцията и се надяваме г-н Гешев да обърне внимание на нашия сигнал и наистина да се проведе едно разследване, което да е обективно."»


Източник: Весела Кръстева. Тълковен речник на турцизмите в българския език с илюстративен материал от литературата, фолклора, радиото и телевизията. София, 2003 г.

_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Сря Юли 08, 2020 5:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3281
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
vedrin написа:
...
Ръководството и активът на ПП АБВ се срещнаха с вирусолога доц. д-р Атанас Мангъров, ПП АБВ Алтернатива за Българско Възраждане, 21.05.2020 г.

Ей, Ведрине - бързо пиши на ПП АБВ, че са сбъркали! Допуснали са фатална, непростима, грандиозна грешка! Smile

vedrin написа:
...

Източник: Весела Кръстева. Тълковен речник на турцизмите в българския език с илюстративен материал от литературата, фолклора, радиото и телевизията. София, 2003 г.

Сега гледам, че монетите мангъри се търгуват по между 2 и 5 лева бройката - https://balkan.auction/bg/search/?sort=...

Май колкото повече време минава, повече се увеличава стойността на мангърите... Think

____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Сря Юли 08, 2020 6:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
А, до Мангъров се е снимал и онзи, дето дезинфекцира шадравани ... като пикае в тях Smile

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Сря Юли 08, 2020 7:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
vedrin написа:
Румен Петков се срещна с доц. Атанас Мангъров по негова покана, ПП АБВ Алтернатива за Българско Възраждане, 05.05.2020 г.
«По време на разговора Петков и доц. Мангъров изразиха съмнение в мотивите на СЗО да бъде обявена пандемия и да бъде наложена карантина в целия свят по такъв безпрецедентен начин. Като подарък доц. Мангъров получи Патриотичния календар, изработен и по идея на ПП АБВ.»




Ей това не го знаех, разплака ме...Кажи ми, че не е виц! Tooth Тази снимка трябва да си я окача на стената! Jumpy

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Юли 09, 2020 11:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ми то и аз се чудех дали да не го напиша в раздела за вицове ... отдавна беше тази случка, преди 13-14 години някъде, като беше мвр министър май. Който му се занимава да търси в нета, по-скоро плевенската група да каже или някой по-паметлив.
Случката в Плевен се беше случила, на трезво, разбира се, на не повече от кило и канче Smile

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Чет Юли 09, 2020 12:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Вожд на канибалско племе събрал туземците:
- Вече не сме диваци, а цивилизовани хора! От днес всички, преди ядене - мийте ръцете обилно!
Един го попитал объркан:
- Ама, защо,бе шефе?
Вождът му се троснал:
- Е, как - защо, бе? Как - защо? - Вредно е да се ядат немити ръце!

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Юли 09, 2020 4:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
vaskoo написа:
Ми то и аз се чудех дали да не го напиша в раздела за вицове ... отдавна беше тази случка, преди 13-14 години някъде, като беше мвр министър май. Който му се занимава да търси в нета, по-скоро плевенската група да каже или някой по-паметлив.
Случката в Плевен се беше случила, на трезво, разбира се, на не повече от кило и канче Smile


Преди да стане министър се случи това във фонтана. Все още беше кмет на град Плевен Oops

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Чет Юли 09, 2020 4:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
С много сериозни хора дружи Мангъровский - я да видим:

Помните ли сцената във вила из "Кайлъка" - Румен Петков кмет на Плевен, разжалва ченгета, дошли да арестуват аверчето му Богдан Николов. Последният върти канал за крадени скъпи коли Very Happy

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Юли 09, 2020 4:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Нали двамата (Петков и Николов) искаха пистата за мотокрос да бъде в Кайлъка, а не край Горна Росица ...

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Чет Юли 09, 2020 5:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
С много сериозни хора дружи Мангъровский - я да видим:

Помните ли сцената във вила из "Кайлъка" - Румен Петков кмет на Плевен, разжалва ченгета, дошли да арестуват аверчето му Богдан Николов. Последният върти канал за крадени скъпи коли Very Happy


Помним Дидо, помним ... на паметните (паметливите) в днешно време ни/им викат злопаметни.

Имаше хубави вицове тогава за дезинфекцията на шадравана Smile

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Чет Юли 09, 2020 5:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 164, 165, 166  Следваща
Страница 128 от 166

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov