ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
х.Бъндерица - условия

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
х.Бъндерица - условия
Автор Съобщение
Alina



Регистриран на: 15 Юли 2016
Мнения: 218

Мнение х.Бъндерица - условия Отговорете с цитат
Как стоят нещата с х.Бъндерица в момента?
Преди доста години сме спали в нея и беше ок, после бях чела лоши неща за нея и я прескачахме. Как е сега?
Хигиена, стопани, шум - ще може ли да се спи нормално?
Пон Авг 03, 2020 11:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
За тоалетната знам, че е някакъв ужас от приятели. В момента и аз събирам информация и ще следя темата.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Пон Авг 03, 2020 12:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alina



Регистриран на: 15 Юли 2016
Мнения: 218

Мнение Отговорете с цитат
Четох, че имат и самостоятелни стаи - там дали няма да е малко по-прилично?
Пон Авг 03, 2020 12:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Това май е втора тема за х. Бъндерица, гледайте и другите. Аз бях там миналата година, нямаше много хора. Хигиената какво да кажа, тоалетни/баня(силно казано) не е много ок ... хубавото е че поне има вода и топла вода ... Другите неща са ок .. Там агрегата за тока се спира 22.30, затова според мен ще е по-трудно да има шум. Кухнята е ок.
Пон Авг 03, 2020 4:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alina



Регистриран на: 15 Юли 2016
Мнения: 218

Мнение Отговорете с цитат
@ kaloyanv

Благодаря, точно това ме интересуваше. Значи става Smile В крайна сметка сме туристи, не екскурзианти.
Пон Авг 03, 2020 9:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Все пак е хубаво да напишеш и ти нещо, ако си я посетила, за да знаят и другите хора.
Пет Авг 14, 2020 1:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alina



Регистриран на: 15 Юли 2016
Мнения: 218

Мнение Отговорете с цитат
Разбира се, но може и да ни се размине ходенето до Пирин тази година. Ще видим.

Приятели започнаха изневиделица Е-8 и аз се присъединих към тях за част от маршруа.
Пет Авг 14, 2020 6:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Entusiast



Регистриран на: 16 Юни 2020
Мнения: 91

Мнение Не бих спала втори път в хижа Бъндерица. Отговорете с цитат
Посетихме хижата октомври 2018.
Бяхме в стая четворка със самостоятелен санитарен възел за 20лв на човек на вечер.
Не сме очаквали някакъв лукс, но стаята криеше и изненади.
Тръбата, която свързваше казанчето и тоалетната чиния беше спукана и при всяко пускане на водата наводняваше банята. Казачето беше нестабилно закрепено на стената, и имаше риск да го събори човек, когато натисне да пусне водата.

Нямаше на кого да кажем за тези нередности, защото нямаше никого, нямаше ток, нямаше вода, настаниха ни на челници и изчезнаха в тъмното.
Накрая, когато си тръгвахме, докато аз съм си сваляла багажа към колата, служителите са отишли на оглед в стаята, като в хотел, и са се опитали да изнудят момчетата да плащат за тези неща. Не платихме нищо, защото не бяхме виновни. Тръбата няма как ние да сме я спукали, нито пък 4 човека като натиснат да пуснат водата сутринта - да разклатят казанчето толкова, че да стане нестабилно.

Ако все пак се наложи да спите там - огледайте си стаята добре и ако видите нещо счупено веднага намерете служителите. Дори да отидете след 22ч, когато няма ток - огледайте на челници, тествайте кое как работи по тоалетната и им звънете, колкото и да е късно.
Тогава останах с впечатлението, че никой не поддържа хижата и разчитат да накарат някой да плати, защото уж е счупил нещо.
Дано нещата са се променили към по-добро.
Съб Авг 15, 2020 12:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Aegagrus



Регистриран на: 15 Юли 2019
Мнения: 59

Мнение Отговорете с цитат
И аз съм нощувал 2018 в хижата. Моята група бяхме наели една от къщичките (бунгала) отвън. Условията бяха съвсем прилични за хижа. Три отделни легла, всяко със собствен юрган. Вътре си беше съвсем чисто. Не съм спал във вътрешните помещения, но по това, което видях, условията са съвсем идентични само че с повече легла на стая (по-подходящи са за голяма група). Банята става, заключва се, прилична е. Само трябва да се отбележи, че банята и тоалетната са вътре в хижата и се споделят с всички. За сметка на това обаче столът предлага удивителна кухня, така че определено препоръчвам.
Сря Авг 19, 2020 5:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov