ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Ще ми се единия ден да се качим до връх Карлъка (Орфей) или както там му е името. Заради прогнозата за вятър искам спането да е по-надолу. Твоето предложение ми звучи супер има си всички екстри. Вчера бяхме на язовир широка поляна... Пълна лудница. Навсякъде палатки и каравани, като за разкош препускаха коне по между им... Заради това и прогнозата решихме да отидем в понеделник-вторник и да избегнем навалиците.
П.п Благодаря за бързите отговори, подробното описание и хубавите препоръки!
Нед Сеп 13, 2020 1:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Харесайте си място между Превала и хижа Перелик, спете там, на сутринта с колата до хижата и оттам до Карлък са около 6 часа в двете посоки. Името на върха е само Карлък, официалното е Широколъшки снежник.
Доста приятно е палаткуването край църквата на Гела. Оттам до върха и обратно пак са около 6 часа.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Нед Сеп 13, 2020 7:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Изкарахме си екстра! Първия ден обиколихме екопътеките около Пампорово, пихме чай на кулата и видяхме езерата. Та както беше писал първо за параклиса до езерата след известно обикаляне и ние стигнахме до извода, че по-добро място няма да намерим, главно заради тъмнината и преваляването. Първоначално беше пълно с коли после уж си отидоха. Разпънахме си палатката на челници и взеха да прииждат пияни тийнейджъри от всякъде, после коли една след друга. Пиене, викане и автомобилен секс до 2 и нещо през нощта... Като изключим това мястото е супер. Днес ходихме до карлъка. Голяма красота! Сутринта облаците прелитаха толкова бързо, че ми се завърташе главата. Як студ и вятър. После голяма жега, съчетана на места с вятър и студ... Нито един човек не видяхме по пътя от хижа Перелик до там и обратно.
Вто Сеп 15, 2020 9:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение рейку Отговорете с цитат
Поетични прозрения в стил рейку

Първото рейку посвещавам на теб, която го четеш.

Ти смяташ, че си много сладка,
ала си просто много тъпа патка.

Вариант специално за съфорумните мадами:

Ти смяташ, че си планинарка сладка,
ала си най-обикновена селска патка.

Чакаме чесни коментари кой от двата ви харешва за да офертирваме само него.
Пон Сеп 21, 2020 2:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Очаквай сега поетични изкази от сорта на " Ти смяташ че си много умен, ала стила ти малоумен" или "Рей никнейма ти се ремува с г*й" или " Дошъл си тука да тролиш, с целия форум да спориш, да не спираш да дърдориш и със себе си даже да спориш клавишите винаги шпориш"
Пон Сеп 21, 2020 7:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря, Twoo.
Ами да отговоря на тези изкази, на другите като бъдат изказани.

"Ти смяташ че си много умен, ала стила ти малоумен" – А бе ич не се смятам за умен. А за стила ще ти отговоря с думите на една обичана от мен съфорумка – „Така сме го видели и преживели ние“.

"Рей никнейма ти се ремува с г*й" – това е факт. Но сякаш няма много общо с коментара и рейкутата ми.

"Дошъл си тука да тролиш, с целия форум да спориш, да не спираш да дърдориш и със себе си даже да спориш клавишите винаги шпориш" – това също е факт. Който има общо с всичко.

А на коментара ти по-нагоре ще отговоря одделно. Но накратко – екстра сте! Smile
Пон Сеп 21, 2020 10:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Ти и ти си екстра, агент под прикритие. Уж никъде не ходиш, а от време на време се изпускаш с някоя истинска планинарска мъдрост или информация.
П.п Да не се обидиш!
Пон Сеп 21, 2020 11:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение благодаря Отговорете с цитат
Да бе да, лъчко не е простак, че да се обижда от комплименти. Напротив, само така и много благодарим! Ама да ти кажа не си сповняме такива да сме казвали, а ако все пак сме, то ни ги е казал некой и само ги споделяме, впрочем в съгласие с горния изказ 3.
Пон Сеп 21, 2020 4:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Извинявам се на всички, които съм нагрубил, засегнал или обидил по някакъв начин с коментарите си в тази или в други теми. Двойно се извинявам на онези, които бяха достатъчно готини да не ми отвърнат със същото.
Пет Сеп 25, 2020 7:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Я да пусна един фото отчет от разходката. https://photos.app.goo.gl/zH4g22CcHFnYG1hUA
Пет Сеп 25, 2020 9:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Благодарности! Снимките са супер, и то на трудни за снимане места. Големите орумни снимачи що все ходят да щракат на места дето снимките сами си стават, ами не се изпробват на нещо такова... Smile)))) Обаче коментара ти е супер екстра Smile. Не знам, васко ако има някакви забележки да каже. И ти също ако има още нещо интересно което не си казал.
Всичко хубаво. Smile
Пет Сеп 25, 2020 11:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
Благодарности! Снимките са супер, и то на трудни за снимане места. Големите орумни снимачи що все ходят да щракат на места дето снимките сами си стават, ами не се изпробват на нещо такова... Smile)))) Обаче коментара ти е супер екстра Smile. Не знам, васко ако има някакви забележки да каже. И ти също ако има още нещо интересно което не си казал.
Всичко хубаво. Smile


Ако снимките си стават сами, не ми хвали снимача! Wink Те нали си стават сами.
И на най-тъпото място на света, добрият снимач може да извади страхотна снимка, защото умее да я "вижда", преди да я снима.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Сеп 28, 2020 2:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Еми ти няма съмнение че си снимач на високо ниво, така че не желая да оспорвам казаното, а и съм съгласне. Smile Наскоро беше качил някакви много хубави снимки за твое ходене ама без обеснения.

А защо Стефан и Светликс не коментират вече??
Пон Сеп 28, 2020 8:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Кой пуска такива слухове?

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Пон Сеп 28, 2020 8:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
А, обади се. Smile Супер!!!! Как сте бе Светльо?? Откак направихте Е-4 за което имаш моя респект съм срещал рядко и кратки твои коментари... А Стефан ич.
Пон Сеп 28, 2020 8:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 73 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov