ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Съвети за Джангала
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Съвети за Джангала
Автор Съобщение
Пчелата Жужа



Регистриран на: 29 Окт 2013
Мнения: 837

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
А пък на Вихрен тази седмица е сложен много красив и голям Швейцарски флаг. Миналата седмица го нямаше .. Вятър има доволно, но пък е топло. От снега има само лека следа в сянката на север.



Интересно - алпийци (швейцарци) на Вихрен, много мило от тяхна страна. Що не го снима тоя флаг?
Пон Окт 05, 2020 3:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
Пчелата Жужа написа:
kaloyanv написа:
А пък на Вихрен тази седмица е сложен много красив и голям Швейцарски флаг. Миналата седмица го нямаше .. Вятър има доволно, но пък е топло. От снега има само лека следа в сянката на север.



Интересно - алпийци (швейцарци) на Вихрен, много мило от тяхна страна. Що не го снима тоя флаг?


Може да са : Червеният кръст , Малтийският орден !? Smile Може пък да откриват нова аптека горе Very Happy

_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Пон Окт 05, 2020 4:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Пчелата Жужа



Регистриран на: 29 Окт 2013
Мнения: 837

Мнение Отговорете с цитат
аngel написа:
Пчелата Жужа написа:
kaloyanv написа:
А пък на Вихрен тази седмица е сложен много красив и голям Швейцарски флаг. Миналата седмица го нямаше .. Вятър има доволно, но пък е топло. От снега има само лека следа в сянката на север.



Интересно - алпийци (швейцарци) на Вихрен, много мило от тяхна страна. Що не го снима тоя флаг?


Може да са : Червеният кръст , Малтийският орден !? Smile Може пък да откриват нова аптека горе Very Happy


Laughing Laughing Laughing Aптеките са със зелен кръст, обърни внимание. Very Happy
Пон Окт 05, 2020 5:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
Може да е изгорял от високото УВ Smile

_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Пон Окт 05, 2020 5:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
Ето

https://drive.google.com/file/d/1tY4KOaouXX98RaFyHS1K5EcXkkXn-_nG/view?usp=sharing
Пон Окт 05, 2020 10:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DimSimeonov



Регистриран на: 14 Юли 2014
Мнения: 76
Местожителство: Русе

Мнение Отговорете с цитат
ДИАНА написа:
Дими, вчера качихме съседа Полежан. Снегът е факт.
На върха между камъните са се запазили снежни купчинки от първия сняг.

Вятърът беше леден, на моменти - ураганен. До обяд мъглата даваше оскъдни гледки, по обед просветна за радост.
Джангалът близък и далечен беше най-обсъждан. Все пак, най-лесно изкачването го определиха откъм Тевно, по оранжевите точки.

Успех и дано ти се улучи хубав ден от циганското лято! Very Happy


Аз от Тевно Дженгал съм го качвал. Имаше малко сняг и доста лед. Идеята ми е да го кача пак от там и да пусна към Попово и да завъртя един кръг. Всичко това разбира се, ако ми се усмихне късмета, че има много ако.

_________________
Ком-Емине 2018 - моето приключение
СтаРа Планина 100х24/2020

Последната промяна е направена от DimSimeonov на Пон Окт 05, 2020 11:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Окт 05, 2020 10:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Пчелата Жужа



Регистриран на: 29 Окт 2013
Мнения: 837

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Ето

https://drive.google.com/file/d/1tY4KOaouXX98RaFyHS1K5EcXkkXn-_nG/view?usp=sharing


Леле, той голям, колкото парашут!
Пон Окт 05, 2020 10:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Plamen К



Регистриран на: 03 Май 2011
Мнения: 832
Местожителство: Казанлък

Мнение Отговорете с цитат
DimSimeonov написа:
ДИАНА написа:
Дими, вчера качихме съседа Полежан. Снегът е факт.
На върха между камъните са се запазили снежни купчинки от първия сняг.

Вятърът беше леден, на моменти - ураганен. До обяд мъглата даваше оскъдни гледки, по обед просветна за радост.
Джангалът близък и далечен беше най-обсъждан. Все пак, най-лесно изкачването го определиха откъм Тевно, по оранжевите точки.

Успех и дано ти се улучи хубав ден от циганското лято! Very Happy


Аз от Тевно Дженгал съм го качвал. Имаше малко сняг и доста лед. Идеята ми е да го кача пак от там и да пусна към Попово и да завъртя един кръг. Всичко това разбира се, ако ми се усмихне късмета, че има много ако.


Тази "пътека" от Попово езеро е по-добре да се качва, когато е сухо, а вече не е. Има доста стръмни участъци. И сняг има по високото, при сняг не става за минаване.
Пет Окт 09, 2020 10:36 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Antoon



Регистриран на: 25 Сеп 2007
Мнения: 425

Мнение Отговорете с цитат
DimSimeonov написа:
ДИАНА написа:
Дими, вчера качихме съседа Полежан. Снегът е факт.
На върха между камъните са се запазили снежни купчинки от първия сняг.

Вятърът беше леден, на моменти - ураганен. До обяд мъглата даваше оскъдни гледки, по обед просветна за радост.
Джангалът близък и далечен беше най-обсъждан. Все пак, най-лесно изкачването го определиха откъм Тевно, по оранжевите точки.

Успех и дано ти се улучи хубав ден от циганското лято! Very Happy


Аз от Тевно Дженгал съм го качвал. Имаше малко сняг и доста лед. Идеята ми е да го кача пак от там и да пусна към Попово и да завъртя един кръг. Всичко това разбира се, ако ми се усмихне късмета, че има много ако.


Моето мнение е, че е по-добре да се направи наобратно кръгчето - качване от Попово и слизане по точките. Когато аз го качвах от Попово, имаше едно прагче, което като го качих и погледнах отгоре и реших, че няма да слизам от там, хвана ме шубето. По точките слязох без проблем. Това при сухо време, де.
Пет Окт 09, 2020 11:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov