ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Триглав - върхове, скали, дъжд, градушка, мъгла...
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Триглав - върхове, скали, дъжд, градушка, мъгла...
Автор Съобщение
БОШУЛЕЦА



Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 24
Местожителство: СОФИЯ

Мнение Отговорете с цитат
Lawina написа:
"Голям Купен... Голямата ми любов!"
Емблематичен връх!Не помня на колко години бях когато ме заведоха нашите там,нито колко пъти съм го качвала,не е важно!
Последната събота и ние се качихме на х. Амбарица с намерение в неделя да го качим,ако ни допусне...Е,не ни допусна!Събудихме се в мъгла и дъжд-нищо общо с предния ден.Изчакахме все пак около час и след като дъжда спря,поехме нагоре при поносима мъгла-видимост от кол до кол.И така,почти до премката стигнахме.....и заваля,задуха,опаковахме детето(на почти 9 години) и решихме да не проявяваме излишен героизъм с цел да качим върха при дъжд,вече никаква видимост и хлъзгави скали.И така се върнахме обратно в хижата-мокри колкото си искаме.Тук е мястото да похваля хижаря Дончо,който ни пусна в личното си владение,засили печката,направи чай и даже ни сипа от неговата ракия.Нито дума против него повече!
Ех,на един от нас вече 2ри път му се разминава култовият връх,но...."Върни се,за да идеш!"
Вярно- бяга пустият му връх,ама нали мечка трипъти се бори.Посъбра се влага и студ,но и безброй красиви моменти,пък нали в това е смисъла!Браво наистина на Дончо,този път беше много любезен и гостоприемен.
Сря Май 19, 2010 2:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov