ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Тодорин връх (2746 м) по северния ръб през зимата-21.02.21г.
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Тодорин връх (2746 м) по северния ръб през зимата-21.02.21г.
Автор Съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
amorpheus написа:
Един приятелски съвет - аз бих качил по-интересните 15-20 снимки и бих структурирал текста около тях.
Вече отдолу линк - който иска да гледа всичките.
Тия сигурно стотина дето си качил - карат човек да изгуби интерес по-бързо.


Да, точно така става при мен.. Съвета ти е добър... Но пък може би и това да е идеята, да е насочена към ценители, които да отделят нужното време.
Пон Мар 01, 2021 9:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3283
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Re: Тодорин връх (2746 м) по северния ръб през зимата-21.02. Отговорете с цитат
ДИАНА, Зимата на Вивалди – еееееее, супееееер! Smile

Irha, поздрави, живи и здрави!

tzezko, продължаваш да трупаш черни точки, ще трябва после да се реваншираш пред СЪответното СЪщество. Внимание!

Алекси, мнение по „въпроса“ не съм изразил. Просто се чудех къде са пешеходците и защо ги няма в Пирин.

Навремето част от защитниците на парк „Пирин“ така се бяха увлекли да протестират против втория лифт в Банско,
че самите организатори на протестите се наложи да излязат и да отрекат, че протестите са против втори лифт в Банско.
Доколкото си спомням – самият Боян Петров внесе предложение към Министерския съвет ЗА построяването на втори лифт.

Amorpheus, благодаря за съвета. Съвети приемам всякакви, особено от хора като тебе.
За в бъдеще ще обмисля да публикувам 2 версии на подобни пътеписи – съкратена (с малко снимки) и дълга (с много снимки).
Още веднъж – благодаря за съвета.

Ray, ще взема предвид и твоя съвет.

Кaloyanv, специално за ценители като тебе снимах толкова много снимки на пропастите от двете страни на ръба! Smile


____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Вто Мар 02, 2021 10:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Re: Тодорин връх (2746 м) по северния ръб през зимата-21.02. Отговорете с цитат
stefan_iliev38 написа:
......tzezko, продължаваш да трупаш черни точки,.........



СЪкън,
СЪвсем невинен
СЪм!
Чет Мар 04, 2021 11:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zlia



Регистриран на: 03 Ное 2014
Мнения: 205

Мнение Re: Тодорин връх (2746 м) по северния ръб през зимата-21.02. Отговорете с цитат
stefan_iliev38 написа:


Навремето част от защитниците на парк „Пирин“ така се бяха увлекли да протестират против втория лифт в Банско,
че самите организатори на протестите се наложи да излязат и да отрекат, че протестите са против втори лифт в Банско.
Доколкото си спомням – самият Боян Петров внесе предложение към Министерския съвет ЗА построяването на втори лифт.

Протестите бяха срещу новия План за управление на парка, в който имаше предвидени площи за нови писти застрояване, водохващания( за изкуствен сняг) и нови съоражения и всичко това уж заради втората кабинка. Боян ги провокира като редактира текстовете така че да са само за така лелеяната втора кабинка и водохващанията да са само за питейни нужди. Естествено не се приеха неговите предложения. Всеки сам може да прецени защо Wink
Чет Мар 04, 2021 2:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Пчелата Жужа



Регистриран на: 29 Окт 2013
Мнения: 837

Мнение Отговорете с цитат
Стефко, прекрасно е! От твоите пътеписи и фотописи човек придобива усещането за съпричастност. И аз съм се качвала от горна лифтова станция до върха, ама през лятото. Благодаря ти, че пак ме върна там. Страхотни сте! Аз обичам с повече снимки.
Нед Мар 07, 2021 9:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov