ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Избор на летни обувки.
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Избор на летни обувки.
Автор Съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
А, маркови ама скъсани Smile

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Юни 01, 2010 4:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
albena Smile написа:
Литос от плат и кожа текат и освен че текат, не пропускат водата навън
като се намокриш здраво, спираш, изсипваш водата и обуваш отново


Не съм съвсем съгласна за Литос-а. Моите са си съвсем летни, четвърти сезон започнаха вече, носила съм ги и есен/пролет в дъждове из София. Вече видимо са износени, имат и по една малка цепка на външния материал (нямат кожа моите), там където е сгъвката на пръстите, но все още държат сухо достатъчно дълго. За пропускане влагата навън нямам никакви оплаквания.

Може да е късмет, много хора се оплакват от Литос-а, а аз се моля да ми изкарат и това лято. Ако се разпаднат в тая криза - май ще си ходя боса Laughing

п.с. Много мои познати си навзимаха Karrimor от sportsdirect.com, с големи отстъпки и т.н. Казват, че са доволни... аз също не бих си купила обувки онлайн Rolling Eyes
Вто Юни 01, 2010 6:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
Niksi написа:
И аз по спешност си търся чепик. Ето поредния чифт от миналата седмица из гъцко: Sad
Малце зор си беше 3-4 дни да трамбовам с тия пущини...


Тези са бестард и нали уж са дъбест . .. изглеждат трагично. какво си ги правил Smile
Сря Юни 02, 2010 7:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bojidar



Регистриран на: 27 Юни 2007
Мнения: 22
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Niksi написа:
Чичка написа:
Лелеееее Никси, тази твоята обувка бая е "проговорила"....май ще трябва да инвестираш в нещо стабилно дето да се знае, че поне 3 сезона няма мърдане.....иначе са пари на вятъра.


Хм...абе уж все в стабилни чепици инвестирам, маркови - така да се каже...Wink, ами и до две години ни ги докарвам. Още в гаранция ги бастисвам.. Rolling Eyes

Тия дни си купих поредните Бест-арди. Най-после им дойде пратката на Макалу. Та да видим докога ще издеянат де...Wink

По-здрави...и до-скитане.. Cool


Незнам дали знаеш, но този модел на Бестард, който ти е цъфнал, има фабричен дефект нещо подметката се дъни. Преди време исках да си ги купя. Питах Момчил дали ще внася още от тях (защото бяха свършили), но той ми каза, че са ги спрели за малко от производство поради проблем с подметките.
Нед Юни 06, 2010 4:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Niksi



Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 562
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
В случая този модел на снимката ми бе заменка. Предишният ми Бестард - Брейтхорн /с две години гаранция/ за година и нещо го направих на нищо. Не съм го свалял за това време. И като го занесох да видим какво може да измислим, той го даден на обущар, а човека казал, че тия обувки вече не можели да се поправят..Smile. Момчи ми го замени с този модел на снимката, който му бил върнат скоро преди това. И без това нямах очи при такава амортизация /трисезонни обувки, хем носени и през зимата, хем и без поддръжка/ да му искам парите за стария модел. Тогава тези бяха почти нови, но имаха леко цепване при подметката на дясната обувка. В крайна сметка човека прави услуги разни, така че се разбрахме да взема тези обувки. Та така...и тези изкараха около година.. Rolling Eyes

Да видим сега тези нови Бестарди, които се взех наскоро, колко ще издържат. ..Wink
Все пак да кажа, че като цяло марката Бестард е доста добра. Особено някои модели /главно тези с цяла кожа/.
След многото проблеми доскоро, сега малко са се стабилизирали хората в Макалу след завличането и ядовете, които са им създали при втория им магазин в Младост /при Спортракс/. Така че отскоро пак са тръгнали пратките от Испания. Дано бързо си стъпят на краката и да има редовни пратки.

По-здрави...и до-скитане.. Cool

_________________
Планинското притегляне е обратно на земното - нагоре, а не надолу.
Нед Юни 06, 2010 8:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
chef4e



Регистриран на: 10 Ное 2008
Мнения: 27

Мнение Отговорете с цитат
Какви пратки, какви магазини, какви гаранции, какви заменки, осъзнайте се.
Пон Юни 07, 2010 11:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov