ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком емине и разни агенции
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком емине и разни агенции
Автор Съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Re: https://findy.eu/page/pet Отговорете с цитат
tzezko написа:
kaloyanv написа:
........... ако си писал сериозно..........


Не си ли разбрал още, че тази игра я играем само сериозни играчи. Естествено разбираемо е, че ще тръгнеш, и че ще носиш проследяващото устройство.
Започваме да създаваме история на сдружението в обществена и частна полза "Планинарски форум" ООД, което е с основен предмет на дейност: /в съответствие с темата, в която разцъкваме/ организиране и провеждане на квалифицирано и компетентно водени преходи по всички Е-та, по всички земни кълбета и за "всякоя възраст, пол, занятие.
А това, че ще те следят, ще помага. Дори може да монтираме в устройството възможност със СМС/ с добавена стойност, разбира се/ да се изпраща слаб токов импулс, та да не се одремваш много-много по трасето.
Смятай, при толкова "другари" ще си ходиш яко наелетризиран. Very Happy
Идеята е свободна за развиване.


Мм започва да ми харесва. Чел съм че тези нашийници за кучето, пускат и слаб ток и се ползва за обучение.. Това на дълъг път може да е доста полезно, ходиш си, заспиваш и изведнъж цък ... Smile и батериите получават заряд Smile А пък и може да направим холивудска продукция от българи на българска територия, според мен ще ги сложим в джебчетата.
Сря Мар 17, 2021 3:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение "ПФ" ООД Отговорете с цитат
То моето не е нашийник, а една малка кутийка, която здраво прикрепвам към нагръдник на кучето. Никога не съм използвал ток за възпитание, кучетата са ми без нашийници, така наречените свободнощъкащи щастливи гадини.
При теб ще е малко по другояче: С малък акумулатор и бобина от "Жигула" създаваме и слагаме в раницата ти устройство, пускащо ток с различен волтаж и малък ампераж. С няколко категории смс-и ще бъде възможно да се активира избраното напрежение в зависимост от стойността на смс-а. Например най-високия ток ще е 20000 волта със смс за 16 лв.без ДДС. Ти си общителен човек и от тази категория ще получаваш доста стимули, смятам. Четири лева отиват директно за тебе, останалите покриват разходите и влизат в ООД-то. Там също имаш право на дивидент периодично, ако си съдружник.
Та вървиш си по КЕ, подтичваш от време на време, събираш в кутийка изпопадалите пръстета и изкарваме пара.
Скоро ще започнем набирането на съдружници срещу минимална такса за кандидатстване. Very Happy
Сря Мар 17, 2021 4:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
Можем да пробваме, ама после да не ме описвате в разни други раздели на форума. Защото тези волтажи на високо ... Може и отгоре да усетят напрежението, а не искам отгоре да ме подпари тоя сериозния ток ... Но да идеята е добра, стига да не стана на препечена мръвка, защото е много вероятно докато ме свалите, някое и друго животно да е хапнало мезето , а кокалите .... както знаем по тая работа не са успели да намерят много хора Smile Плюс това вчера получих доста мотивиращи и хубави пожелания, относно дълъг живот и много щастие :Smile
Сря Мар 17, 2021 4:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Жив да си Цветане, жив!
Измисли евтин заместител на спот трекерите.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Сря Мар 17, 2021 9:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Иновация.... Отговорете с цитат
Мерси за благопожеланията, Дидогене,
Хубаво е, че се появяваш чат-пат за да не помислим, че партизанстваш на "Чучул". Very Happy
Може пък и да увием носещия тракера със светодиодна лента и така при получаване на електрическия смс, районът около него ще се озарява нощем.
Чет Мар 18, 2021 12:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Бъзикате ме за Чучул, но с Хайлукса е лесно.
Сега имам нови творчески планове.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Чет Мар 18, 2021 11:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
didogen написа:
Бъзикате ме за Чучул, но с Хайлукса е лесно.
Сега имам нови творчески планове.


И аз като свекърва да напомня, колкото по големи творческите планове и по малко обхвата на телефона, толкова повече ходиш пеша да търсиш трактора ( или хайлукса) Wink

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пет Мар 19, 2021 12:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Да кажа за Хайлукса..... Отговорете с цитат
packo packov написа:
didogen написа:
.......... с Хайлукса......


........ повече ходиш пеша да търсиш трактора .........

Пет Мар 19, 2021 12:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lz1fw



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 713
Местожителство: София

Мнение само за информация за опитните зайчета Отговорете с цитат
Един смартфон тежи около 215 грама. Като GPS/GPRS тракер издържа до 80 часа при 5000 mAh батерия. (зависи от страшно много неща, гаранция няма)

215 грама са много, а 80 часа са малко на фона цялата продължителност на прехода Ком - Емине.

Ама пък не пуска ток.
Smile
Пет Мар 19, 2021 12:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov