ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Въпроси, свързани с часовници Garmin Fenix

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Предишната тема
Следващата тема
Въпроси, свързани с часовници Garmin Fenix
Автор Съобщение
Miroslavvv



Регистриран на: 26 Юли 2021
Мнения: 1

Мнение Въпроси, свързани с часовници Garmin Fenix Отговорете с цитат
Здравейте на всички. От известно време ползвам часовник Garmin Fenix 6X Pro Solar. Доста време ми отне да разуча основните функции на часовника, но към една изпитвам трудност. По време на трак, пускам оксимсетъра (измерването на кислорода в кръвта), но на информационното поле не ми го изписва. Все едно не е пуснат. Надявам се някой да ми помогне. Благодаря предварително.
Пон Юли 26, 2021 9:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
toc



Регистриран на: 09 Юни 2013
Мнения: 76
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Може да прочетеш тук: https://support.garmin.com/en-US/?faq=SK2Y9a9aBp5D6n4sXmPBG7
Принципно нивото на кислород в кръвта се мери в покой. При активност, часовника ще опитва да го измерва на по-дълъг интервал, вероятно на час и повече...

All-Day Mode
In All-Day Mode the watch will sample your SpO2 levels every 5-15 minutes. If the watch detects a high level of movement (e.g. out for a run) it will read less often. When viewing Pulse Ox on the watch, you will see the average of readings for each hour.

Измерването на кислорода при активност според мен няма никакъв смисъл, освен това изобщо няма да е точно /не че ако си в покой е много точно, но при движение на тялото ще показва значително по-ниски стойности/.
Пон Юли 26, 2021 10:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov