ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ремонт на скъсани ски панталони

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Ремонт на скъсани ски панталони
Автор Съобщение
Ozzi



Регистриран на: 28 Юли 2014
Мнения: 47

Мнение Ремонт на скъсани ски панталони Отговорете с цитат
Здравейте! Покрай намаленията преди нова година се сдобих с този модел ски панталони, които ползвам за преходи - Trespass Kristoff. За съжаление по време на последният ми преход успях да ги скъсам с котките около областта на коляното. Някой има ли идея къде мога да ги поправя? Дупката не е голяма и е близо до шев. Външната част е 100% полиестер (поне така пише) Прилагам и малко снимки. Благодаря предварително!

Пон Мар 02, 2020 3:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefansmail



Регистриран на: 13 Ное 2007
Мнения: 202
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
https://praktiker.bg/bg/Lepila/LEPILO-ZA-TEKSTIL-BISON/p/444336 + парче плат от вътре

_________________
Good Judgment Comes from Experience, but Experience Comes from Bad Judgment.
Пон Мар 02, 2020 5:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
баир_будала



Регистриран на: 22 Сеп 2012
Мнения: 252

Мнение Ремонт на скъсани ски панталони Отговорете с цитат
има едно нещо наречено игла (внимавай ,остро е !)
и едно нещо наречено конец
ако не знаеш как да ги използваш ,попитай по-възрастен роднина

Laughing
пп
за нещо което е с намалена цена т.е съмнително качество ,
не си струва влагането на твърде качествен ремонт
Wink

_________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Последната промяна е направена от баир_будала на Чет Мар 05, 2020 5:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Мар 02, 2020 8:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ozzi



Регистриран на: 28 Юли 2014
Мнения: 47

Мнение Re: Ремонт на скъсани ски панталони Отговорете с цитат
баир_будала написа:
има едно нещо наречено игла (внимавай ,остро е !)
и едно нещо наречено конец
ако не знаеш как да ги използваш ,попитай по-възрастен роднина

Laughing

Ходил съм в казармата и знам как се ползва, но си мисля че има и по-елегантни начини. За това попитах.
Пон Мар 02, 2020 8:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
regnauld



Регистриран на: 19 Окт 2017
Мнения: 75

Мнение Отговорете с цитат
Ако панталона е софтшел, на шивач. По-елегантно от това не вярвам да има Smile Ако е горетекс, продават се лепенки.
Вто Мар 03, 2020 12:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavei



Регистриран на: 07 Авг 2007
Мнения: 261

Мнение Отговорете с цитат
Понеже не съм сигурен дали мога тук да сложа контакт на шивач ви писах на ЛС
Чет Мар 05, 2020 4:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
djogobg



Регистриран на: 28 Дек 2016
Мнения: 106

Мнение Отговорете с цитат
аз на hardshell слагах армирано тиксо(ducked tape), обаче пада в пералня, та започнах с течна гума на Бизон да слагам - една капка е достатъчна, размазваш я и става много здраво. Ако го направиш отвътре, отвън почти не си личи.
Чет Мар 05, 2020 9:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ozzi



Регистриран на: 28 Юли 2014
Мнения: 47

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря! Вече го дадох за ремонт и ще споделя как се е получило.
Пет Мар 06, 2020 9:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
taurus



Регистриран на: 08 Юли 2009
Мнения: 204
Местожителство: София

Мнение шивач раница - преправяне? Отговорете с цитат
Не ми се спами с нова тема /засега/ но не успях да намеря нещо до 500-550г с ергономия на презрамки и гръб и практичност /джобове/ като тези два модела (Gregory nano 20), но osprey/daylite-plus повече ме грабна (меха от ЕВА за гърба се сваля). Но като я пробвах меката част на презрамките стига до горната част на рамото, а на предното усещам нишки и въжета... не че ще нося 5кг, но съм си херкокалест и ще дразни.
Може ли ако се намери такава ЕВА 3-4мм - някой шивач да я вгради (вшие)-мисля че има възможност но трябва по-сериозна машина, но и да не я окепязиRolling Eyes
По принцип търся за градско /и планинка/ ... около 24-26л (имам 18ка но е баш градска...), но да е лекичка.

ПП:Реалистично ли е?
Вариант е да я взема с опция да я върна ако убива верно. От ~25л не ми допадна нищо от Osprey за целта.

_________________
- Ядрото на човешкият дух се изгражда с новите преживявания.
Вто Авг 24, 2021 12:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Декатлонските имат 25 литра, не са лоши, ако са за бягане има други варианти, но са по скъпи и не толкова практични според мен.

Но ако ще търсиш нещо което да купиш и после да го преправяш, трябва да знаеш че нещо може и да си се объркал малко.

П.С -- е човек, защо не казваш че рекламираш да ударим по едно рамо. Ще внесеш някой стотак за форумната сбирка да има за кифтета и ще ти направим добра реклама, даже може и аз да си купя едно и ше направим и оборот на бай Кольо от Драгалевци.
Вто Авг 24, 2021 1:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
taurus



Регистриран на: 08 Юли 2009
Мнения: 204
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Декатлонските имат 25 литра, не са лоши, ако са за бягане има други варианти, но са по скъпи и не толкова практични според мен.
Но ако ще търсиш нещо което да купиш и после да го преправяш, трябва да знаеш че нещо може и да си се объркал малко.
П.С -- е човек, защо не казваш че рекламираш да ударим по едно рамо. Ще внесеш някой стотак за форумната сбирка да има за кифтета и ще ти направим добра реклама, даже може и аз да си купя едно и ше направим и оборот на бай Кольо от Драгалевци.

Взирам се във по-висок клас, не купувам всяка година раници, а декатлонските не мисля че са най-ергономичните (не съм ги пробвал специално де)
ПП: Не разбрах какво рекламирам..ама айде. Rolling Eyes

_________________
- Ядрото на човешкият дух се изгражда с новите преживявания.
Вто Авг 24, 2021 3:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov