ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Хижа Заврачица или хижа Грънчар?...
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Хижа Заврачица или хижа Грънчар?...
Автор Съобщение
aldo



Регистриран на: 25 Сеп 2018
Мнения: 205
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Ако си в добра форма и времето е с теб, ранноесенно ходене с тръгване около 5ч сутринта прави съвсем реален прехода, че даже ще имаш час до 2-3 в резерва. Ако пък и тръгнеш от хижата или заслона, даже ще има време да се поизлежаваш на обяд Smile
Чет Сеп 16, 2021 5:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3039

Мнение Отговорете с цитат
aliosha77 написа:

Не знам, сякаш разстоянието ми се струва множко.

На мен това ми беше една от детските мечти за "сериозен преход", но все не намирам време да го направя. И така 30 години вече...
Мисля, че е напълно постижимо, още повече ако предната вечер се изнесеш на хижата или най-добре на Леденото езеро. Има и нещо друго - сериозни денивелации със слизане-качване има само в началото - от Мусала до Овчарец. Налбантът после се ядва, не е кой знае какво, а билото след него е почти хоризонтала докато не дойде време да слизаш направо на х. Рибни езера. Все пак, каквото и да решиш, все ще хубаво, защото районът е идеален за всякакви начинания, само времето да не е лошо.
Пет Сеп 17, 2021 9:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aliosha77



Регистриран на: 31 Дек 2019
Мнения: 191

Мнение Отговорете с цитат
vladofff написа:
На мен това ми беше една от детските мечти за "сериозен преход", но все не намирам време да го направя. И така 30 години вече...
Мисля, че е напълно постижимо, още повече ако предната вечер се изнесеш на хижата или най-добре на Леденото езеро. Има и нещо друго - сериозни денивелации със слизане-качване има само в началото - от Мусала до Овчарец. Налбантът после се ядва, не е кой знае какво, а билото след него е почти хоризонтала докато не дойде време да слизаш направо на х. Рибни езера. Все пак, каквото и да решиш, все ще хубаво, защото районът е идеален за всякакви начинания, само времето да не е лошо.


О да, ако се тръгне от х. Мусала или Леденото езеро, тогава нещата вече изглеждат напълно постижими. От Боровец ме плаши. Някой ден ще пробвам... Smile
Съб Сеп 18, 2021 3:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov