ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
:) (вицове и други подобни)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 164, 165, 166  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
:) (вицове и други подобни)
Автор Съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Сотиров написа:


Запомнил съм и един стих, таман в тематиката на нашия форум:

Я гордо сижу
На краю унитаза,
Как горный орел
На вершине Кавказа!


Това "сижу на краю унитаза" е щрих в типично съветската тоалетна картина, напълно непонятен за чуждестранните читатели, но българските могат и да се досетят.


Това е много добро! Laughing

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Съб Авг 28, 2021 11:23 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Защо лодката трябва да има гребла

Влизам в язовира с лодката и тъкмо нагласям такъмите, изскача от водата някакъв шушляк и вика:
- Аз съм от А1, тука да ви предложа един план? Razz

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Авг 31, 2021 2:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3038

Мнение Отговорете с цитат
Сотиров написа:
...някои графити...

Аз знам и още едно нещо, което, казват било сътворено по лично разпореждане на Лаврентий Павлович, с цел бързо набиране на "работници" за някакъв строеж...
Заучава се лесно и се помни дълго, т.е. идеално при изтръгване на самопризнания с бой в милицията, след което да те пратят "на строежа":
Это наш советский герб,
слево молот, справо серп.
Хочеш - жни, а хочеш - куй,
все равно, получиш .уй.


И като каза графити "по темата", не може да се пропусне ей тая работа, по кадри от едноименния филм...
https://www.youtube.com/watch?v=usGD2yKelts
Въпреки, че филмът сам по себе си е има съвсем друга тематика и всъщност препоръчвам да се гледа от всеки почитател на бруталните руски драми.
Вто Авг 31, 2021 5:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavei



Регистриран на: 07 Авг 2007
Мнения: 261

Мнение Отговорете с цитат
vladofff написа:
Whitestar написа:
Представям ви новия тоалет на Тевно езеро -


щот не си виждал кенефите по склоновете на Елбрус - за съжаление снимката не е от най-добрите, и едва се вижда долу вляво:


"работата" в такъв кенеф е особено трудна - не можеш клекна, защото разстоянието между вратата и задната страна е, как да го кажа, "скъсено", и големите работи се вършат в полуправо положение... Отделно, че по таз причина задната стена е порядъчно ошоколадена и с пухенката трябва да си особено внимателен. Ако е запек добре, ще го изсипеш от обувката после, ама там обикновено хората ги хваща диария... Вода няма за пиене, за миене да не говорим. Абе да не я подхващаме тая тема, за романтиката във височинния алпинизъм, че тъкмо я бях забравил.
Кенефът на "бъчвите", долу на 3700, пък е издигнат буквално на пиедестал, или по скоро прилича на ешафод... Абе не ми се говори...


Забравил си да споменеш и вятъра, който връща разни неща... или пък наистина не ти се говори Wink
Сря Сеп 01, 2021 4:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Antoon



Регистриран на: 25 Сеп 2007
Мнения: 425

Мнение Отговорете с цитат
vladofff написа:
Сотиров написа:
...някои графити...

Аз знам и още едно нещо, което, казват било сътворено по лично разпореждане на Лаврентий Павлович, с цел бързо набиране на "работници" за някакъв строеж...
Заучава се лесно и се помни дълго, т.е. идеално при изтръгване на самопризнания с бой в милицията, след което да те пратят "на строежа":


Макар и да няма общо с темата, но пък лирическият герой е същият. Владофф, знаеш ли го това:
Сегодня праздник у ребят,

Ликует пионерия!

Сегодня в гости к нам пришел

Лаврентий Павлыч Берия!
Сря Сеп 01, 2021 8:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3038

Мнение Отговорете с цитат
Antoon написа:
.., знаеш ли го това:

Хм, предвид особените педофилски наклонности на мингрелския бек, надали за женската част от пионерията, очевидно целевите му посещения, са точно повод за празник, ама нейсе. В крайна сметка е получил каквото му се следва.
Предшественикът му пък, Николашка, имал други щения, които в досието му били отразени по възможно най-деликатен начин: "Лекуван от педерастия. Недоизлекуван..."
Чет Сеп 02, 2021 10:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
На въпроса "Какво ще направите, ако детето ви връщайки се от училище ви заяви, че е хомосапиенс?" 87% от родителите отговориха:
- Шъ гу утепам.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Сеп 02, 2021 11:46 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Тази нега, носталгия по обещания и неполучен социалистически рай, често ни връща към времената на плановиците и петилетките! Хубавото им бе, че можеш да направиш дългосрочен план, който към края си често представлява някаква далечна розовина, като края на вселената, видян от съветските астрономи. От там аз винаги си спомням и цитатът на Айнщайн, че: "Две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото учените не дават еднозначен отговор!". Така, в тон с подражанието на по-големия брат, пък от страна на нас българите, тъй склонни към възхищение към по-големите от нас и съответно отнасящи се към по-дребните, се сещам за онзи виц за срещата на другаря Живков с руските си колеги и Брежнев:

Заседават на срещата руските и български министри и другарите Брежнев и Живков. По едно време някой шумно изпуснал газове, зер е било след обилен обяд с традиционни руски ястия. В този момнент лицето на другаря Брежнев се изменило и казал:
-- Тодоре излез!
-- Но защо аз, не бях аз? -- попитал българския държавен глава. А татко Льоня кротко отговорил:
-- Аз бях, но като се сетя какъв ви е адета на вас българите, по-добре върви в тоалетната!...

Tooth Tooth Tooth

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Чет Сеп 02, 2021 1:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат

Пет Сеп 10, 2021 5:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Указателна табела на планинска пътека:

-- До хижата остават:
1. 50 мин. пеша.
2. 30 мин. с планински бегач.
3. 15 мин. ако ви гони мечка..

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Сря Сеп 15, 2021 2:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат


_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Сеп 16, 2021 2:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Млад, хубав мъж пред павилион за закуски в Раднево:
-Една принцеса, моля!
-Пичага!
-Една принцеса може ли?
-ПИЧАГА!
-Хубаво, че ме харесваш, ама МОЖЕ ЛИ ЕДНА ПРИНЦЕСА...
-Таман га пича ве, що, ти сорова ли га искаш?"

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пет Сеп 24, 2021 1:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1507
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Турчин, изчeзнaл крaй Бурca, ce включи кaтo дoбрoвoлeц в coбcтвeнoтo cи издирвaнe, cъoбщaвa "Дeйли caбaх".

Бeйхaн Мутлу, житeл нa грaд Инeгьoл, oкръг Бурca, бил oбявeн зa издирвaнe във втoрник, cлeд кaтo близкитe му нe мoгли дa уcтaнoвят кoнтaкт c нeгo в прoдължeниe нa някoлкo чaca.

Мъжът излязъл c приятeли, c кoитo ce пoчeрпили, cлeд кoeтo oтишъл в гoрaтa и пoд въздeйcтвиeтo нa aлкoхoл ce приcъeдинил към групa cпacитeли в издирвaтeлнa oпeрaция зa изчeзнaл чoвeк. Дocтa пo-къcнo, cлeд кaтo пoрaзпитaл ocтaнaлитe дoбрoвoлци, Мутлу ocъзнaл, чe издирвaният e тoй caмият. Мъжът e бил oткaрaн вкъщи oт влacтитe, cлeд кaтo дaл пoкaзaния зa cлучилoтo ce в пoлициятa.


Копирал съм текста от сайта "Факти".
Сря Сеп 29, 2021 5:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Коранът не забраняваше ли алкохола?

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Сеп 30, 2021 12:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
«Съсипаха я тая държава!

Само преди две години на мястото, където сега изтичат отровни торове, плуваха сакове с кокаин...»


_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Чет Сеп 30, 2021 8:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 164, 165, 166  Следваща
Страница 144 от 166

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov