ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Е-4: 2021 г.
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Е-4 Витоша-Верила-Рила-Пирин-Алиботуш(Славянка) Предишната тема
Следващата тема
Е-4: 2021 г.
Автор Съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
herb написа:
За Яворов-Трите реки и аз имах съмнения дали няма да се озоря, но то реално според мен има две по-натоварващи изкачвания и другото е слизане или вървене по билото - Яворов-Кръста и хижа Вихрен- билото до Башлийска порта. За късмет се случи в ден, в който просто ми се бъхтеше и никакъв зор не видях, та даже пристигнах на Трите реки към 6:30 надвечер, а и предният ден беше сравнително къс и явно бях отпочинал. Миналата година пак така направих, само че тръгнах от заслон Кончето. Освен това смея да твърдя, че към момента на старта на прехода бях в доста добра форма, защото десетина дни по-рано завърших КЕ, преди което пък бях направил няколко тежки прехода в Централен Балкан.
Иначе и аз съм си мислил алтернативи на слизането до хижа Вихрен, само че ми се ядеше нещо готвено, а имах само суха храна, а при мен една супа или липсата на такава, понякога е решаващо за мотивацията Very Happy


На мен този ден ми се видя най-труден, когато правих това нещо миналата година. Но това което ти си направил предния ден с къс преход е доста добре. Защото точно по средата почиваш и за този ден си свеж.
Аз избъхтих всичките дни, както си му е реда и ми беше трудно и то след изкачването към Башлийската порта и нататък. Но аз не бях взел и никаква храна почти, няма как да стане за целодневни преходи, важно си е.

И така като се замисля, там където ми е било тежичко е винаги било на тези участъци когато не съм сядал по обяд да почина и да хапна нещо читаво.
Сря Сеп 01, 2021 4:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
herb



Регистриран на: 14 Окт 2019
Мнения: 25

Мнение Отговорете с цитат
Аа верно, сещам се, че ти го беше избъхтил с финал на седмия ден - бравос Smile Ами честно казано, аз никога не си правя някакъв конкретен план като тръгвам на дълги маршрути. Имам някаква идея кой ден къде, но крайното решение се взима в движение. Така например имах намерение да правя първа нощувка на ловната хижа на дружинката от Яребковица, но още на Черни връх реших, че ще се спусна до Клисура. Най-тегавият ми ден беше Мальовица-Рибни, не знам защо - там тръгнах с идеята да ходя на Македония, ама се отказах. То има дни, в които човек и вкъщи да си лежи, пак не му е ден, и ако в такъв ден тръгнеш да правиш някакъв убийствен преход, работата отива на намразване на планината, а уж за кеф ходим Very Happy
Сря Сеп 01, 2021 4:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
herb написа:
Аа верно, сещам се, че ти го беше избъхтил с финал на седмия ден - бравос Smile Ами честно казано, аз никога не си правя някакъв конкретен план като тръгвам на дълги маршрути. Имам някаква идея кой ден къде, но крайното решение се взима в движение. Така например имах намерение да правя първа нощувка на ловната хижа на дружинката от Яребковица, но още на Черни връх реших, че ще се спусна до Клисура. Най-тегавият ми ден беше Мальовица-Рибни, не знам защо - там тръгнах с идеята да ходя на Македония, ама се отказах. То има дни, в които човек и вкъщи да си лежи, пак не му е ден, и ако в такъв ден тръгнеш да правиш някакъв убийствен преход, работата отива на намразване на планината, а уж за кеф ходим Very Happy


Извинявай че малко ти разбутвам темата. Понеже сега ще ходя на ком емине, дай малко акъл, ако искаш. Нещо което ти е направило на теб впечатление, което да имам предвид. Може ако искаш да го напишеш и там в темата за ком-емине на колегата генов.

http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?t=14096
Сря Сеп 01, 2021 5:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
След Ком - Емине, Джоржано не е отишъл на к0пон, а е направил и Е4. Този път ще го гледаме и на видео. За сега е качил само 4 епизода, но се надяваме, че ще качи още.

https://www.youtube.com/watch?v=oSXjHSkymkE

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Нед Ное 07, 2021 12:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Е-4 Витоша-Верила-Рила-Пирин-Алиботуш(Славянка) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov