ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Калоян е3 03 септ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Калоян е3 03 септ
Автор Съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Благодаря ви. Докато дойде времето да огледам вече е ок, мерси Smile


На Ведрин, основно Very Happy

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Нед Окт 31, 2021 11:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
kibik



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 387

Мнение Отговорете с цитат
@kaloyn

от цялата работа разбрах, че само 1 ден не си пил ракия, което е .... похвално!

в тренировачният процес за догодина не е заложено никъде >пиене на ракия<, което е подозрително и Цецко би трябвало да отчете ...

Croc
Пон Ное 01, 2021 2:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
kibik написа:
@kaloyn

от цялата работа разбрах, че само 1 ден не си пил ракия, което е .... похвално!

в тренировачният процес за догодина не е заложено никъде >пиене на ракия<, което е подозрително и Цецко би трябвало да отчете ...

Croc


Да това беше на туристическата спалня Витиня и помолхме работниците от базата да продадат нещо ... Че бяхме така жажадняли, обаче те не знам защо така ни казаха че нямат нищо. Естествено не им повярвах, но може и да са имали предишни провинения на работа и сега да не смеят да казват че имат алкохол Smile
Пон Ное 01, 2021 4:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
А, да не забравя, за хижите.. След като мине август и ходите през седмицата, задължително се обаждайте. Иначе малко мое мнение оттам където съм минал и на моя другар.

х. ком нова - петък вечер банкет около нея, но си е супер. Хижа ком стара е по-далеч и за планинари. Там също е отлично с разликата че хижаря става рано и прави закуска.

Х.тръстеная - събота вечер - май е готина, обаче страшно много народ с джипове шосейни и банкети.

Тур. Спалня витиня - нямаше никой, както и храна, ама на мен ми хареса мястото.

Хижа Чавдар - понеже се падна почивен ден, банкет и това там май си е така.

Хижа Кашана - неутрално мнение, нямаше ги. За мен отрицателно, но не се бях обадил.

Хижа Момина Поляна - там се обадих по обяд на същия ден. Номер едно са. Няма какво да коментирам.

Хижа Ехо - нямаше никой. Отворено вътре

Хижа козя стена - прескочих я не съм се отбивал. Предния път влязох вътре, нямаше пак никой.

Хижа Добрила - персонала ме чака до късно, без да има друг. Скъпо е, но на мен ми харесва много

Туристическа спалня Ботев - аз не бях там, но Николай каза че са супер.

Хижа Тъжа - май е по - добре да се прескача.
Хижа Мандрата - мен не ме изкефи много понеже нямаше персонал, иначе хората са много доволни когато има . Доктора винаги оставя стая и никога не е заключено за туристи.
Там спах много добре. Затова че по-скоро +

Хижа мазалат - не съм спал там, но винаги има персонал и готвено. Млади момчета са там. Скъпо е, но е хубаво според мен.

Хижа Партизанска Песен - втората хижа след Момина Поляна на която ще се върна, само заради нея и стопаните.

Хижа Бузлуджа Стара - много добро стопани. Базата не е перфектна, но домакините са номер едно.

Хижа Чумерна - Николай ми спомена , както и тук четох, по възмпжност я избягвайте напълно. Кисели и неприветливи стопани + лоша храна.

Заслон хаЗим горския - там мишките и съселите не дават да се спи. Много е зле , да се знае Smile
Пон Ное 01, 2021 10:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Разковничето! Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
.....

[b]Ден 1 -......... пих някоя ракия и една чаша малиново вино.

[b]Ден 2 - ..........пийнах вода,

[b]Ден 3 -......Smile Пих ракия........,

[b]Ден 4 -.......... ракията........

[b]Ден 5 - ....... Пийнах си малко повече.

[b]Ден 6 - .......... една ракия много добра и хич не и се каних много, пийнах си юнашки.

[b]Ден 7 до обяд - ......... пих бира..........

Емине - Ком. ........


Калоянчик, ти си пример за целокупното туристическо общество!
Само как можа да похабиш втория ден от прехода си?! Може точно в него да е причината за възбудилите се възпаления, които не си успял да задържиш приспани. Въпреки че дни 5 и 6 си опитал да наваксаш. Разбираеми и оправдани са действията ти в ден 7- все пак те са продължили само до обяд.
Най-хубавото в цялата работа е, че си осъзнал правилната посока. Имаш целия Туризъм пред себе си- едва в 20-те си.
Чакаме те в събота на Мечулица, повтарям-Мечулица, за да бъдеш част от организационния комитет за посрещане всички членове и симпатизанти на дружеството.
Вто Ное 02, 2021 1:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lidmn



Регистриран на: 28 Фев 2019
Мнения: 14

Мнение Отговорете с цитат
благодаря
Пон Ное 15, 2021 12:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov