ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
:) (вицове и други подобни)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 164, 165, 166  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
:) (вицове и други подобни)
Автор Съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
В Козлодуй излязоха на протест срещу спряното улично осветление

_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Пет Яну 28, 2022 12:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3038

Мнение Отговорете с цитат
Whitestar написа:

Виж какво, ............ нищо лошо към вас хора!

Аз също нямам нищо против твоята персона, ама много си докачлив бре! Изпляска накаква щуротия, да го наречем виц по твоите представи. Конкретно ей тоя бисер: "когато някой заговори за човешки права и закони, веднага се сещаме за Турция, защото как да говорим за това ако не си спомним за Турското робство." А защо пък да не се сетим за съдбата на Петко войвода след освобождението? Нали тогава уж турците ги нямало вече? Понеже рубриката е "лафче", сиреч неангажиращи писаници, реших да се усъмня в изложеното от теб. Без особена изчерпателност опитах да посоча някои аргументи, които някак се пропускат по повод този период. Нито турците са турци /огузите са буквално претопени заради малката си бройка, а да се наречеш турчин било обидно/, нито робството е робство, в смисъл по-различно от това, което патят и останалите подчинени народи из европата по това време. Просто Османската империя е един конгломерат от народи, в които една групировка, обединена от това че е ислямизирана, успява да се наложи над другата, базирана на християнството, остатъчност от същите тези народи.
След това стана въпрос на някакви имагинерни права, и на примерът, че колегата ми, прибирайки се от работа, бива наложен безпричинно, ходейки си по тротоаря, изпляска втори бисер:
"Често не моралът, а други интереси водят такива хора, особено в разгара на спортна битка, когато и не бих водил задушевни разговори за идеали и права" Та от кога моралът определя как ще се прибираш от работа, ако тя е в близост до стадиона, и че това пък да не било и морално? И какви са тези "други интереси" дето водели "такива хора в разгара на спортна битка"?
И последно - как можело така да говоря, след като не се познаваме? Ами така, по същия аргумент, по който ти пък предполагаш, че поведението на човек, който изобщо не познаваш, окачествяваш предимно като неморално. Това е, каквото повикало, такова се обадило.
Айде със здраве.
Пет Яну 28, 2022 12:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Аз не знам защо оплескахте хубавата тема, но макар ич да не ми е до вицове, ще я върна в правия път с 2 бр:

В кабинета си, психиатър чака поредния пациент. Вратата на кабинета се отваря и вътре влиза човек, лазейки на четири крака и сумтейки започва да обикаля ъглите на стаята.
Докторът, видимо развеселен:
-Ооо, имаме си домашен любимец, сигурно си кученце или сладко котенце?
Човекът :
- Докторе, не се пра'й на умен, техникът съм, за интернета!

---

- Здравейте! Кирилов, теолог.
- Приятно ми е! Михов, ветеринар на бълхи.
- Вашата професия е безсмислена!
- Но....не чак колкото вашата!

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пет Яну 28, 2022 3:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
«Ако някой се подиграва с килограмите ви, изяжте и него...»

_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Пет Яну 28, 2022 10:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат


_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Вто Фев 01, 2022 8:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Заспала една жена и сънува - как гол мъж с впечатляващо по размери мъжко достойнство се приближава към нея ......
Тя, уплашено :
- Господине, какво смятата да правите с мен???
- Че отде да знам? Не сънувам аз!!!

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Сря Фев 02, 2022 5:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Ако ви липсва планината:



Следвайте ме за още съвети. Very Happy

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Фев 07, 2022 11:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Чудесна идея! Аз бих добавил и един силен теч от банята на горния етаж. Very Happy
Пон Фев 07, 2022 2:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1507
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Страшна снимка!
https://www.dnevnik.bg/sviat/2022/02/09/4310546_adel_triumfira_na_britanskite_muzikalni_nagradi/#comment-1
Rolling Eyes Shocked Twisted Evil
Сря Фев 09, 2022 12:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gandi



Регистриран на: 08 Май 2015
Мнения: 136
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Животът е като каране на колело - ако ти е трудно, значи се движиш напред! Съдейки по всичко, карам без седалка и по павета...
Shocked Very Happy
Вто Фев 22, 2022 9:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат

Честване на 750-годишнината на Берлин, Alexanderplatz, Източен Берлин, ГДР, 4 юли 1987 г.

_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Вто Фев 22, 2022 8:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
По онова време беша така. Когато бях студент в Габрово, на първоаприлското шествие ми връчиха да нося една голяма картонена шпула с накачени по нея студентски "пищови"! Laughing

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Фев 24, 2022 8:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
- Гошко, Мими! Стъмни се вече. Прибирайте се , че момите от "Ергенът" ще дойдат да ви вземат!

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Съб Фев 26, 2022 10:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат


_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Вто Мар 01, 2022 6:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Три жени, неуважени от мъжете си за осми март, решили да го отпразнуват сами... и понеже не успели да си намерят места в ресторант... напазарували и отишли на гробищата. Напили се до козирката и се прибрали вкъщи.
Мъжете им, които също били приятели, се срещнали на другата сутрин. Единият казва:
– Моята си има любовник! Това е краят! Донесла е букет с цветя у дома!
Другият:
– Ха, то и моята сигурно си има... щото също е донесла букет с цветя!
Третият:
– Пичове, вие сте лесни... Моята се прибра вкъщи с цял венец... на който пише - "От колегите
Чет Мар 10, 2022 11:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 164, 165, 166  Следваща
Страница 149 от 166

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov