ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Транспорт от Славянка ?!

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Е-4 Витоша-Верила-Рила-Пирин-Алиботуш(Славянка) Предишната тема
Следващата тема
Транспорт от Славянка ?!
Автор Съобщение
HeliosRays



Регистриран на: 12 Фев 2021
Мнения: 15

Мнение Транспорт от Славянка ?! Отговорете с цитат
Здравейте, някой може ли да обобщи вариантите са транспорт от Славянка, ще съм много благодарен. До София ?
Съб Май 07, 2022 7:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2235

Мнение Re: Транспорт от Славянка ?! Отговорете с цитат
HeliosRays написа:
Здравейте, някой може ли да обобщи вариантите са транспорт от Славянка, ще съм много благодарен. До София ?


Много е сложно с транспорта. Зависи от коя страна ще подходиш. И пак не съм сигурен че ще ти стигне 1 ден да се придвижиш. Най-добре е някой да те вземе... Досега не съм виждал някой да е пътувал с градски транспорт до София.
Съб Май 07, 2022 7:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
HeliosRays



Регистриран на: 12 Фев 2021
Мнения: 15

Мнение Re: Транспорт от Славянка ?! Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
HeliosRays написа:
Здравейте, някой може ли да обобщи вариантите са транспорт от Славянка, ще съм много благодарен. До София ?


Много е сложно с транспорта. Зависи от коя страна ще подходиш. И пак не съм сигурен че ще ти стигне 1 ден да се придвижиш. Най-добре е някой да те вземе... Досега не съм виждал някой да е пътувал с градски транспорт до София.


Нямам шанс , само това можах да намеря ..... ама незнам пише последно обновено 2017 ..... https://avtogari.info/search.php?start=%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE&end=%D0%A1%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8
х. Извора (пеш) - Петрово - Сандански - София
Нед Май 08, 2022 3:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
HeliosRays



Регистриран на: 12 Фев 2021
Мнения: 15

Мнение Re: Транспорт от Славянка ?! Отговорете с цитат
HeliosRays написа:
kaloyanv написа:
HeliosRays написа:
Здравейте, някой може ли да обобщи вариантите са транспорт от Славянка, ще съм много благодарен. До София ?


Много е сложно с транспорта. Зависи от коя страна ще подходиш. И пак не съм сигурен че ще ти стигне 1 ден да се придвижиш. Най-добре е някой да те вземе... Досега не съм виждал някой да е пътувал с градски транспорт до София.


Нямам шанс , само това можах да намеря ..... ама незнам пише последно обновено 2017 ..... https://avtogari.info/search.php?start=%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE&end=%D0%A1%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8
х. Извора (пеш) - Петрово - Сандански - София


http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?t=8098&sid=5fc3c1c1e84905e6d15903f0881819f7 (Мързел) Ще проверя тази тема
Нед Май 08, 2022 3:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Любомир Илиев



Регистриран на: 19 Окт 2015
Мнения: 126
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Пеша от х. Извора до с. Петрово. После маршрутка до автогарата в гр. Сандански.
Пеша от х. Славянка до с. Парил. После маршрутка до автогарата в гр. Гоце Делчев. Маршрутката ще мине покрай райското екоселище Омая.

Преди няколко години направих Е4 в обратна посока. От София до Сандански с автобус и после с маршрутка (бус) до с. Петрово. Пеша до х. Извора. Пеша до София.
Пон Май 09, 2022 11:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 813
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Преди 2 години още движеше автобуса от с. Петрово до Сандански. На нас първоначалният ни план бе да го ползваме. После си намерихме човек, който ако е свободен може да ни вземе. В последствие от х. Попови ливади нататък се засякохме с голяма група, които щяха да се евакуират със собствен превоз и се присламчихме към тях.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Сря Май 11, 2022 10:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
HeliosRays



Регистриран на: 12 Фев 2021
Мнения: 15

Мнение Отговорете с цитат
През Сандански мисля да си ходя. Преди да намеря поста тук, отидох в групата на село Петрово (тва фейсбук е голяма краста вода няма да има група има) и добрите хора от селото веднага ми отговориха има през седмицата автобуси 7:30 Петрово- Сандански
6,30
8,45
13,10
16,30 само делничен ден тази линия е редовна
Има и събота и неделя само един рейс.

Мисля да се кача до Гоцев връх и после до извора вижда ми се по удачно от колкото да се върна до славянка и от там към Гоце Делчев. Но си е резерва кой знае Smile

Благодаря
Сря Май 11, 2022 9:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 813
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
А от Сандански имаш горе-долу на всеки час автобуси за София. Има и хубави банички до автогарата Smile

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Чет Май 12, 2022 4:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lubitel



Регистриран на: 06 Фев 2008
Мнения: 468
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
За новата автогара ли говориш?
Пет Май 13, 2022 11:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
HeliosRays



Регистриран на: 12 Фев 2021
Мнения: 15

Мнение Отговорете с цитат
Тези Банички ще бъдат нагазени ахха
Чудя се дали да не стана много рано и да направя Славянка - Петрово , 5-6 км са повече но не съм сигурен дали ще успея да хвана всички рейсове (Петрово-Сандански-София) .... а и незнам колко тежко ще е до Гоцев връх
Пет Май 13, 2022 2:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 813
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
lubitel написа:
За новата автогара ли говориш?


А сега де ... не знаех, че има нова и стара Smile Разтовариха ни някъде и точно там където излизат автобусите имаше баничарница. Изкупихме я за норматив. 23-ма гладни приклюЕ4енци ... Smile

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Пет Май 13, 2022 10:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
HeliosRays



Регистриран на: 12 Фев 2021
Мнения: 15

Мнение Отговорете с цитат
Svetlix написа:
lubitel написа:
За новата автогара ли говориш?


А сега де ... не знаех, че има нова и стара Smile Разтовариха ни някъде и точно там където излизат автобусите имаше баничарница. Изкупихме я за норматив. 23-ма гладни приклюЕ4енци ... Smile


Има драма там не се знае :Д https://avtogarasandanski.com/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8/[/url]
Съб Май 14, 2022 3:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lubitel



Регистриран на: 06 Фев 2008
Мнения: 468
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Старата автогара е до "Била"-та, а новата - в началото на града, в близост до "Кауфланд". Не знам само кои автобуси от къде тръгват/спират.
Нед Май 15, 2022 11:19 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
volan98



Регистриран на: 23 Окт 2015
Мнения: 6

Мнение Отговорете с цитат
Ето това е актуалното разписание на автобусчетата за Петрово и обратно.
От Сандански за Петрово:
В работни дни: 7.10, 12.00, 15.30, 17.30
В събота: 7.10, 12.00, 15.30
В неделя: 15.30
От Петрово за Сандански:
В работни дни: 6.30, 8.50, 13.00, 16.30
В събота: 8.50, 13.00, 16.30
В неделя: 16.30
Билетът е 6 лева в едната посока.
Всички са от/ до старата автогара, но винаги спират и на новата, и в двете посоки. Внимателно като сте повече хора, понеже всичко за селата е 20-25 местни малки автобусчета, а си има хора, особено през седмицата, шивачки, работещи по гръцките цехове в Сандански, както и баби/дядовци по административни задачи, също и ученици.
В работни дни автобусът София - Мелник, който тръгва в 14.00 от Централна автогара, прави връзка за Петрово, искайте билет за Петрово (18 лева) от 24-часовата централна каса. На връщане, първият, който може да се хване от Петрово е тръгващият в 9 сутринта от Сандански за София, но е с отделни билети, понеже са на различни фирми.
Иначе всички автобуси от Сандански за Благоевград и София са от/до новата автогара. Тези за селата са от старата, но спират и на новата, без обаче тези за Поленица/Джигурово/Ласкарево и Попина Лъка, които от старата тръгват направо към Поленица.
Пет Мар 10, 2023 9:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Е-4 Витоша-Верила-Рила-Пирин-Алиботуш(Славянка) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov