ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Въпрос за пътя от Кирилова поляна до Тиха Рила
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Въпрос за пътя от Кирилова поляна до Тиха Рила
Автор Съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
Да добавя и аз малко информация. Скоро бях в района. Изглежда вече доста ходят с колите до Тиха рила. Според мен има само няколко места на които трябва да се внимава с колата. Ние бяхме пеша и минаха доста коли покрай нас. Все пак, аз не бих си трошил колата ..

Иначе за който обича цифрите, разтоянието е 9 километра около 520 метра денивелация и се взима за 2 часа. Някои може по-бързо, други по-бавно, обаче аз бях с 17 кг. раница. После до хижата се стига за 1 час. Там разтоянието е 3,4 км и 220 метра денивелация.

Комарите бяха жестоки и на рояци през цялото време, от Рибни езера като се тръгне за з. Кобилино бранище навсякъде в района бой до припадък Smile влачехме по цяло ято навсякъде. Горе на Водния чал, пак яко комари, и така постоянно Smile

Върнах се целия на решето, не че ми пречи Smile има и различни породи комари. По-нависоко бяха едни по-жълти

Лично аз, в този период на годината не бих палаткувал за нищо на света там с тези комари Smile
Сря Юли 15, 2020 11:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didkopitko



Регистриран на: 27 Юни 2016
Мнения: 287

Мнение Отговорете с цитат
Някой има ли актуална информация за състоянието на пътя и дали става за "не-джип"?
Пет Май 27, 2022 11:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
Джип или висока кола, иначе рискуваш да си потрошиш МПС-то. Не че не се качват и нормални коли, но всеки сам си преценя Rolling Eyes
Пет Май 27, 2022 2:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
redex



Регистриран на: 18 Дек 2007
Мнения: 389
Местожителство: гр.София

Мнение Отговорете с цитат
Аз мисля че ти отговорих и в офроуд форума. Става с кола но ще удариш на няколко места. Ще надереш боята. Ако трябва да се разминеш с някой в най-добрият случай трябва да отбиеш/те в драките. Има участъци на които с кола няма как да отбиеш.

Пътят в началото е сравнително добре но след това е изровен.
Пет Май 27, 2022 9:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov