ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Монблан

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Алпи Предишната тема
Следващата тема
Монблан

Да го изтрия ли? :)
да
11%
 11%  [ 3 ]
не
88%
 88%  [ 23 ]
Общо гласове : 26

Автор Съобщение
Криси



Регистриран на: 08 Юли 2010
Мнения: 144
Местожителство: София

Мнение Монблан Отговорете с цитат
Здравейте,
Този пътепис е стар, но реших да му прибавя и малко полезна информация.
Сезонът дойде Smile
http://www.moiteplanini.com/story/monblan_materhorn_grand_paradizo_braithr.html
Чет Юли 08, 2010 9:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Това съм го чел и мисля грехота е да се изтрива. Не бих хукнал по твоите стъпки, но ще го прочета отново за затвърждаване на знанията тези дни.

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Чет Юли 08, 2010 9:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
alexvan



Регистриран на: 20 Апр 2010
Мнения: 705
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
Криси, чел съм го и е много хубав - не го трии.
Преди те бях добавил в скайпа Wink
Чет Юли 08, 2010 10:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Visoko



Регистриран на: 14 Юли 2009
Мнения: 80

Мнение Отговорете с цитат
С този пътепис + снимките + картите добих представа за района и много ми хареса. Гласувам да остане. Защо има идея да се трие? Shocked
Пон Юли 12, 2010 3:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
modjoa



Регистриран на: 23 Сеп 2009
Мнения: 101

Мнение Отговорете с цитат
Ау, а аз дори не съм знаел за него Laughing

Да не си го изтрила Smile

Между другото - цялото това пътешествие колко дни ти отне - 20-тина?
Пон Юли 12, 2010 7:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Криси



Регистриран на: 08 Юли 2010
Мнения: 144
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ами отне ми 17-18 дни, ако не бъркам. С кола ще е доста по-бързо и евтино.
Не става ли ясно защо се чудя дали да не го изтрия? Обърква някои хора, че това е много просто и забавно.
Няма да го махна, но повече няма да напиша такова нещо. Поне докато не се появи подобно за К2. Smile
Вто Юли 13, 2010 8:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Не си написала нищо особено. Всичко може да се направи и без суетене и огромни ресурси. Остави го, да постави на мястото онези, които си мислят че е лесно и за тях.
То е лесно - достатъчно е да се ползва твоя начин, ама наистина да е твоя начин. А не ровене в интеренет или пиене на бири само Smile
Вто Юли 13, 2010 11:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Браво, Криси! Отговорете с цитат
Настина съм възхитен от постиженията Ви! За Вас очевидно не е проблем да скачате от връх на връх. Прочетох Вашия пътепис още когато един приятел от форума го беше цитирал, и тогава го коментирах с възторг:

http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?t=1675&postdays=0&postorder=asc&start=15

В същата рубрика бях описал моите собствени перипетии покрай неуспешния си опит да изкача Монблан. Сега с удоволствие прочетох пътеписа Ви втори път. Нека стои тук - ще е полезен на много хора.

Няколко седмици, след като се върнах от Алпите, моят колега и приятел, който ме развеждаше - проф. Волфганг Ленцен, отиде с жена си до Земат. Това е градчето, което привлича туристи главно с изгледа си към Матерхорн. За съжаление, когато бяхме там двамата, върхът бе забулен в облаци. Но втория път Волфганг е случил великолепно време и е направил чудесни снимки на върха. Изпращам Ви една за подарък:



Сега, когато пиша, аз отново съм негов гост и му показах Вашия пътепис. Той е бил по всичките тези места и затова като познавач оцени Вашите постижения. Изпраща Ви своите поздрави! Живот и здраве, през август ще отидем отново из Алпите, но дали пак ще е Монблан, не знам. Нещо взе да ме хваща страх от тоя връх.

А на Вас желая да изкачите най-красивите върхове по Земята - и в Хималаите, и в Южна Америка... Млада сте, ще успеете!
Вто Юли 13, 2010 1:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Криси написа:
...Не става ли ясно защо се чудя дали да не го изтрия? Обърква някои хора, че това е много просто и забавно.
Няма да го махна, но повече няма да напиша такова нещо. Поне докато не се появи подобно за К2. Smile


Това да не се пише е също толкова лошо - в края на краищата точно такива текстове дават информация за тия, които се нуждаят. А кой как ще смели информацията - зависи първо от тоя, дето пише, и второ - от главата на четящия.

Тъй че давай повече такива истории Very Happy

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Юли 13, 2010 3:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Криси



Регистриран на: 08 Юли 2010
Мнения: 144
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ами благодаря за поздравленията. Не смятам, че съм направила нещо кой знае какво. Просто на хората им е странно, че го прави сама жена. Ако беше мъж щеше да е ок, вероятно.
Изглежда се впечетлявам от обвинения повече, отколкото трябва. Има достатъчно снимки за да се ориентира човек какво има там и да си прецени къде иска да иде. В този си вид би трябвало да е добре.
Сря Юли 14, 2010 12:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
irina



Регистриран на: 16 Сеп 2007
Мнения: 759

Мнение Отговорете с цитат
Ооо, не, как ще го триеш, с такъв интерес го четох когато го пусна.
Сря Юли 14, 2010 4:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
elena



Регистриран на: 11 Юни 2009
Мнения: 134
Местожителство: Г.ДЕЛЧЕВ

Мнение Отговорете с цитат
Горещо препоръчвам да не се изтрива темата.Признавам, че като ми предстои непознат маршрут ползвам форума и други средства разбира се, но споделенето тук е много полезно.Продължавай да поместваш твоите преживелици и впечатления, които ще прочетем и видим в снимков материал.

_________________
В ПЛАНИНАТА Е КРАСОТАТА НА ЖИВОТА.
Чет Юли 22, 2010 5:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес MSN Messenger
modjoa



Регистриран на: 23 Сеп 2009
Мнения: 101

Мнение Отговорете с цитат
Криси, я дай малко разяснения с какви обувки си ходили, тъй като терените по които си била са доста разнообразни?
Нед Юли 25, 2010 11:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Криси



Регистриран на: 08 Юли 2010
Мнения: 144
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
По върховете с нещо много подобно на тези http://www.sportiva.com/products/prod/857, но с жлебове за пълен автомат. Старички са, вече няма такива . А и не са добра идея за там. Беше ми малко хладно.
За Андите имах това http://www.sportiva.com/products/prod/395. Сравнително лекички са и държат топло. Но не са добри за технично катерене. Фенка съм на тези http://www.sportiva.com/products/prod/296. Ако се изтипосам там зимата ще гледам да е с тях.
Иначе за подножието- трисезонни, които не пропускат вода и в двете посоки.
Пон Юли 26, 2010 8:46 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Алпи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov