ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Е4 опити за рекорди

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Е-4 Витоша-Верила-Рила-Пирин-Алиботуш(Славянка) Предишната тема
Следващата тема
Е4 опити за рекорди
Автор Съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Е4 опити за рекорди Отговорете с цитат
Тази година и тук ще има доста преминавания с опити за рекорди.. От фейсбука на Кофето ..

"По Е4 традицията повелява настоящия рекордьор да изпраща бъдещия.
Тази сутрин @niki.dermendzhiev потегли в своя опит да премине 240км с 13500м Д+ за под 50 часа.
Въпреки че официално ще бъда негов пейсър от х. Мальовица до х. Македония, просто нямаше как да не го изпратя и до Алеко, ей така, за късмет!
Успех Ники, дано нещата се случат така, както си ги представяш и нека летвата се вдигне още по-високо!
И няколко снимки за спомен от моя старт по Е4 през 2019, когато и аз бях изпратен от Боян Дочев, който държеше рекорда по това време."

Ники Дерменджиев е ултра бегач, явно са изместили фокуса към рекордите, гледам и фанелки с рекламодатели носят ...

А пък това е линк пак за сравняване на времената ..

https://fkt.bg/trackingnorest/e4-niki-dermendjiev-22/?fbclid=IwAR0jAaQIa_DwL2sFpivFvA8sh9QjdLwXZhu8zzUWQmwh1crSO9uAReHinXU
Вто Авг 16, 2022 10:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
Този човек да не е ял хурката или сайта не се обновява редовно. В 18.00 часа е бил на страшното езеро, другата контрола е на кобилино бранище. Май тези сайтове за следене нещо не стават.
Вто Авг 16, 2022 9:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LorDDemoniC



Регистриран на: 11 Авг 2015
Мнения: 134
Местожителство: Самоков

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Този човек да не е ял хурката или сайта не се обновява редовно. В 18.00 часа е бил на страшното езеро, другата контрола е на кобилино бранище. Май тези сайтове за следене нещо не стават.


Навехнал е крака и е приключил към Кобилино някъде , после към манастира и те така ...

_________________
Самоковец ... това е едно същество средно аритметично от човек, дърво и животно ...
Сря Авг 17, 2022 8:13 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
LorDDemoniC написа:
kaloyanv написа:
Този човек да не е ял хурката или сайта не се обновява редовно. В 18.00 часа е бил на страшното езеро, другата контрола е на кобилино бранище. Май тези сайтове за следене нещо не стават.


Навехнал е крака и е приключил към Кобилино някъде , после към манастира и те така ...



Тъй ли ?? Интересна работа. Тоя кафето беше пуснал как изпраща въпросния ники дерменджиев за рекорда и му пожелава успех. А пък тази сутрин ми се мерна набързо едно "стори" което показва с две снимки как е тръгнал и после как изглежда, придружено с някаква кафява иконка, което ми се стори доста двулично. Но може и да бъркам, но и това го няма вече. Ако това не е така, автора да публикува това "стори" тук, че да го видим какво е имал предвид.

Това което на мен ми направи впечатление е че се ебава с него, а пък човека се е контузил , което е доста кофти.
Сря Авг 17, 2022 1:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Неблагоприятните метеорологични условия затрудниха нашите герои, като обилните и продължителни валежи направиха трасето изключително хлъзгаво. Това е причината по време на едно от спусканията по билото след хижа Мальовица Ники да навехне глезена си.

Въпреки това той доказа своя невероятен дух и желание за завършване на маршрута и продължава още 10 км, но с много по-ниска скорост. За съжаление вечерта температурата на 2600 м около връх Водния чал пада близо до нулата, което усложнява допълнително обстановката и застрашава здравословното състояние на целия екип, което довежда до приключване на тазгодишния опит.


Това е официалното съобщение. Ники ми е колега и всички в службата следяхме с интерес опита му за рекорд.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Чет Авг 18, 2022 12:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Сите коне куци излезнаха Laughing

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Чет Авг 18, 2022 8:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Е-4 Витоша-Верила-Рила-Пирин-Алиботуш(Славянка) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov