ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Транспорт от София до Ярлово?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
Транспорт от София до Ярлово?
Автор Съобщение
Rocknmather



Регистриран на: 25 Апр 2022
Мнения: 8

Мнение Транспорт от София до Ярлово? Отговорете с цитат
Здравейте.

Търся информация какъв транспорт има от София до Ярлово (в частност ми трябва за тази събота - 01.10).

Сведенията, които намирам в Интернет, са противоречиви. Доколкото видях, може да се стигне с 69/70 до Железница и оттам да се хване автобус за Ярлово, но не знам дали това е актуално, нито намерих в колко точно е самият автобус.

Ако някой може да ми даде актуална информация, ще съм благодарен!
Чет Сеп 29, 2022 11:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Митак



Регистриран на: 04 Мар 2014
Мнения: 565

Мнение Отговорете с цитат
Може и директно, с номер 70:
Виж разписанието тук:
https://www.sofiatraffic.bg/bg/transport/schedules
валидно е от вчера, 29 сеп. 2022.
Пет Сеп 30, 2022 8:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rocknmather



Регистриран на: 25 Апр 2022
Мнения: 8

Мнение Отговорете с цитат
Митак написа:
Може и директно, с номер 70:
Виж разписанието тук:
https://www.sofiatraffic.bg/bg/transport/schedules
валидно е от вчера, 29 сеп. 2022.


Здравей,

Благодаря за отговора!
Прегледах разписанието и доколкото виждам, след Железница 70 продължава към с. Плана, а не към Ярлово?
Пет Сеп 30, 2022 11:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Lexx



Регистриран на: 31 Юли 2014
Мнения: 44

Мнение Re: Транспорт от София до Ярлово? Отговорете с цитат
Rocknmather написа:
Здравейте.

Търся информация какъв транспорт има от София до Ярлово (в частност ми трябва за тази събота - 01.10).

Сведенията, които намирам в Интернет, са противоречиви. Доколкото видях, може да се стигне с 69/70 до Железница и оттам да се хване автобус за Ярлово, но не знам дали това е актуално, нито намерих в колко точно е самият автобус.

Ако някой може да ми даде актуална информация, ще съм благодарен!


От последната спирка на 69 в Царева махала в 8.30 тръгва маршрутка за Самоков, минаваща през Ярлово. До колкото знам още върви, но не съм сигурен. За да стигнете нарвеме трябва да хванете 69 в 7.30 от МС Г.М. Димитров.
Пет Сеп 30, 2022 11:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rumen radev



Регистриран на: 17 Ное 2013
Мнения: 192

Мнение Отговорете с цитат
От автогара Юг, от 7:30 - пътува за Самоков, но минава и през Ярлово.

Корекция. Одеве говорих с кмета на Ярлово и той каза, че автобусът от София (автогара Юг) вече не минава през Ярлово - малко били пътниците.
Но в петък, събота и неделя трябва да се стигне от София до Брезите (автобуси 69 и 70), а от там в 8:30 има автобус/маршрутка за Ярлово.
Пет Сеп 30, 2022 12:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
rumen radev написа:
От автогара Юг, от 7:30 - пътува за Самоков, но минава и през Ярлово.

Корекция. Одеве говорих с кмета на Ярлово и той каза, че автобусът от София (автогара Юг) вече не минава през Ярлово - малко били пътниците.
Но в петък, събота и неделя трябва да се стигне от София до Брезите (автобуси 69 и 70), а от там в 8:30 има автобус/маршрутка за Ярлово.


Точно и аз така го помня. Имаше и една следобяд около 16.30 за наобратно. Все пак звънни на автогарата в Самоков и ги питай за всеки случай. От Ярлово изкачването е много хубаво по Войчинов рид до Мусала, ако не си ходил няма да съжаляваш, особено ако е хубаво времето е много красиво.
Пет Сеп 30, 2022 6:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rocknmather



Регистриран на: 25 Апр 2022
Мнения: 8

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря много на всички, които писаха. Моето ходене тази събота отпадна, но ценната информация си остава и със сигурност някой ден ще се пусна към Ярлово. Мерси отново!
Сря Окт 05, 2022 11:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov