ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Сня-а-а-а-г !!!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 45, 46, 47  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Сня-а-а-а-г !!!
Автор Съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Как успяваш, бе Калояне? Само за Крали Марко знаех, че можел с двата крака върху две различни планини!
Пет Дек 02, 2022 10:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Сотиров написа:
Как успяваш, бе Калояне? Само за Крали Марко знаех, че можел с двата крака върху две различни планини!


Сега да чукна на дърво има повече време за ходене. Няма работа отвън, здраве има засега и може Smile Дано да е така новата година.
Пет Дек 02, 2022 11:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Тъй да векуваш, викам аз! Very Happy
Пет Дек 02, 2022 11:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Британската 10-дневна прогноза Отговорете с цитат
10 Day trend 30/11/22 – Winter is here – Met Office UK Weather Forecast

_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Съб Дек 03, 2022 12:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
redex



Регистриран на: 18 Дек 2007
Мнения: 390
Местожителство: гр.София

Мнение Отговорете с цитат
Малко от яз. Белмекен от днес: 03.12.2022

https://photos.app.goo.gl/EX3KAL7R9AXMvvkW8
Съб Дек 03, 2022 8:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Как ли ще е снега от утре ? Някой ако ходи някъде или от регионите да пише. Горе го дават яки ветрове, мъгли и валежи. Ама колко ли ще натрупа ? Ако го дават тези сантиметри, ще стане малко с пари работата. Понеже нависоко беше станал бая фирн и с новия сняг .. По витоша започна да си духа.
Пет Дек 09, 2022 6:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Времето беше голяма изненада. Снега е стопен има малко чак над боби разклона. На пътя беше киша дълбока, на черни връх меко а по пътя на две места птвратителен лед. Там днес на слизане бягайки , заради моментно разсейване , направих сериозно счупване на подбедрицата и ще трябва операция. И аз днес станах клиент на псс. Големи свежари са и са супер. Стигнаха много бързо до мен с джипа. Абе извадих си късмет. Тъкмо си бях извадил програма за ком-емине за догодина, да в малко по стриктно. Но ще трябва да почакам. Дано успея да се възтановя Smile
Съб Дек 10, 2022 9:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Бързо и пълно възстановяване ти пожелавам, Калояне!

_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Съб Дек 10, 2022 9:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Dimov



Регистриран на: 22 Дек 2017
Мнения: 317

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Времето беше голяма изненада. Снега е стопен има малко чак над боби разклона. На пътя беше киша дълбока, на черни връх меко а по пътя на две места птвратителен лед. Там днес на слизане бягайки , заради моментно разсейване , направих сериозно счупване на подбедрицата и ще трябва операция. И аз днес станах клиент на псс. Големи свежари са и са супер. Стигнаха много бързо до мен с джипа. Абе извадих си късмет. Тъкмо си бях извадил програма за ком-емине за догодина, да в малко по стриктно. Но ще трябва да почакам. Дано успея да се възтановя Smile


Успешно възстановяване! Не прибързвай с връщането към същата активност, следвай всички етапи последователно.
Нед Дек 11, 2022 12:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Да се оправиш, бързо или бавно няма значение, само да ти мине.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Нед Дек 11, 2022 12:35 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ех, Калояне, от нищо нещо, викаше баба ми! Чупил съм ръка, кола се опита да ми отнесе крака, но минава. А ти си млад. На нашата улица редовно чистим снега, та механата отсреща винаги е достъпна. Very Happy
Нед Дек 11, 2022 3:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1508
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Оздравявай! Планините не бягат!
Нед Дек 11, 2022 7:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3038

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
... птвратителен лед. .......на слизане бягайки ......направих сериозно......

Както качествено можеш да се пребиеш по маркирана популярна туристическа пътека, не можеш го стори другаде. Преди 14 години се пребих така на серпентините под х.Скакавица - потрошено дясно рамо, операции, край на алпинизЪма доживот... Миналата година - под Боянското езеро, на пътеката, по леда прас - същата работа, но с лявото рамо... Сега с две сакати ръце...
Предвид статистиката на потрошаванията, пътеките са най-опасните места за злополуки, затова предлагам да се забрани ходенето по тях!
Пон Дек 12, 2022 10:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Ееххх, Балъков.... Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
........... бягайки............


....за къде, бе, от какво? Стига с това бързане! Животът не е състезание, а наслада! У̀чете, бе дѐца!
`Айде, оправяй се!
Пон Дек 12, 2022 1:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Аз бягам защото ми е удоволствие и го правя от много време и не ходя по състезания. Проблема е че се събраха няколко много малки фактора, които съвпаднаха и стана така. Сам съм си виновен, но тя като се пбърне каруцата пътища много Smile.. Правя анализ кое и защо съм подценил и продължаваме напред.
Но това е известен факт, че хората се пребиват по най-тъпите места за момент невнимание. Smile
Мерси на всички, живи и Здрави.
Пон Дек 12, 2022 3:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 45, 46, 47  Следваща
Страница 38 от 47

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov