ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Телефон за връзка с хижа Плевен

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Телефон за връзка с хижа Плевен
Автор Съобщение
voda4a71



Регистриран на: 06 Яну 2009
Мнения: 25

Мнение Телефон за връзка с хижа Плевен Отговорете с цитат
Здравейте. От вчера се опитвам да се свържа с хижа Плевен на посочения телефон, но ми дава виваком ще предаде за обаждането ви и дотам.Свързах се и с туристическото им дружество, но и те неможаха да помогнат.Някой има ли идея как мога да се свържа или да тръгвам пък каквото стане.Лошото е,че съм от другия край на България.Ако някой е качвал Ботев тези дни от тази страна ще съм благодарен да сподели какви са условията.
Вто Фев 14, 2023 10:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3039

Мнение Отговорете с цитат
Последно като ходихме през декември научихме, че пазачът напаркинга, той и администратор на кофата, по съвместителство и чистач на пътя е починал. По таз причина, неуредици може да има още с достигането на паркинга, защото не е ясно дали се рине или ще се рине изобщо, ако навали повече. Доколкото разбрах, по същата причина и хижарят си е изключил телефона, щот му е писнало да се разправя с какво ли не... и нещата си вървят на самотек. Ако положението се е променило за тия два месеца, вече не мога да кажа.
Пък ако случайно няма места, но има сняг, все ще ти услужат с една лопата. За два часа чудно иглу ще си спретнеш на поляната откъм северозападния вход.
Вто Фев 14, 2023 10:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1695
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
0889532407-Дидо......... това е личния телефон на хижара, не знам Вие на кой номер сте звънели пробвайте на този.
айде изкарах две три бири Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вто Фев 14, 2023 11:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voda4a71



Регистриран на: 06 Яну 2009
Мнения: 25

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря за отговорите. Свързах се с хижяря на посочения от EXIIIT номер.Номера на който звънях е посочения в разни сайтове 0988777701
Вто Фев 14, 2023 12:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov