ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Проблем.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Проблем.
Автор Съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Е, така става, благодаря. Но аз щракнах на 135, последната страница, а и там нищо. Казусът, цитиран от Стефан, е интересен и поучителен, макар че трудно вниквам в юридическите аргументи. Става дума за туристически обекти, които общината предоставя за посещение след благоустрояването им. За съжаление в случая с Крушунсите водопади огромно свлачище затрупва и убива двама души. Оказва се, че макар свлачището да е "непреодолима сила", общината, която стопанисва обекта, носи отговорност.
Нед Ное 08, 2020 9:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Dimov



Регистриран на: 22 Дек 2017
Мнения: 317

Мнение Отговорете с цитат
Dimov написа:
dido написа:
Димов, не разбирам точно какво е искането.


Когато се напише едно мнение, има едно бутонче "промени", което позволява на автора да коригира коментара си. След, може би, няколко часа бутончето изчезва и мнението не може да се коригира повече.



Ще повторя молбата си, тъй като може би беше забравена.
В темата по-долу втората снимка не се отваря и трябва да коригирам кода на снимката.

http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?t=13541
Съб Ное 14, 2020 2:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Изпрати ми моля те на ЛС какво трябва да бъде коригирано.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Съб Ное 14, 2020 11:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
aldo



Регистриран на: 25 Сеп 2018
Мнения: 205
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Споделям следното:
При влизане във форума в общи дискусии/инциденти в нашите планини ми дава последно непрочетено мнение на уважавания съфорумец ведрин, при опит да го прочета излиза съобщение - няма мнения в тази тема. Това е на стр 206. отивам на предната 205 и там е мнението на ведрин, последно за страницата. А в броя страници си седи 206 за последна.
Забелязал съм това и преди и в други теми - ако мнението е последно за страницата, показва се като непрочетено за следващата страница, на която пъ както вече споменах, излиза съобщение няма мнения в тази тема.
Дано съм бил ясен.
Сря Фев 22, 2023 9:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ясен си. Забелязано е и от други. Случва се при темите с много страници. Дидо го обясни, но не разбрах това органична малформация ли е.
Сря Фев 22, 2023 9:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Страница 10 от 10

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov