ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Избор на обувки според терена и времето на използване
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Избор на обувки според терена и времето на използване
Автор Съобщение
vandu



Регистриран на: 03 Апр 2012
Мнения: 202

Мнение Отговорете с цитат
Аз и на градските ще дам шанс на вълчата кожа

[/img]
Чет Мар 02, 2023 10:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zlia



Регистриран на: 03 Ное 2014
Мнения: 205

Мнение Отговорете с цитат
И ниските и високите са абсолютно еднакви като шевове. Ниските започнаха да се разпокъсват при допълнителното парче отпред на бомбето. За сега не съм намерил по-удобни, предвид че незнайно защо производителите на обувки ги заострят отпред, а анатомията и формата на стъпалото са по отворени. Явно целта е да ни се изкривят пръстите и да се купуваме ортопедични обувки на стари години Smile
Чет Мар 02, 2023 10:23 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
zlia написа:
И ниските и високите са абсолютно еднакви като шевове. Ниските започнаха да се разпокъсват при допълнителното парче отпред на бомбето. За сега не съм намерил по-удобни, предвид че незнайно защо производителите на обувки ги заострят отпред, а анатомията и формата на стъпалото са по отворени. Явно целта е да ни се изкривят пръстите и да се купуваме ортопедични обувки на стари години Smile

Прав си за удобството, и отпред Свинемон че са широки. Това е основната причина да ги взимам. Като се скъсат нови, икономията е майка на мизерията. Имам и Доломит, и Милет планински, обаче са само за 1-2 дни ходене, твърди са и разбиват краката . Сложих им стелките Ортолайт от старите Свинемони - знаеш, стелката им Ортолайт е страшно мека и пружинираща, та вече стават горе-долу. Да, Дольомит и Милет са от по-трайни откъм бомбетата и шевове. Доломита ги взех на промоция 50 % от Максспорт, иначе рядко се намират и са цифра
Аз вече се отказвам от плътните дебели гумените бомбета на Саломон - оттам се разпадат.
Градски - Взимам с по-леки или кожени бомбета, по-трайни са От ниските за градско взимам тези без шевове : https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.sportisimo.bg%2Fsalomon%2Ftrailster-2-gtx%2F440705%2F&psig=AOvVaw15H2CLUhi7rnAlIeo5KcSg&ust=1677828515859000&source=images&cd=vfe&ved=0CBAQjRxqFwoTCKD-objcvP0CFQAAAAAdAAAAABAR
Имат си и гортекс, и стелка отролайт, доста време ги нося, сменям ги, 2 чифта са в различен цвят , да ми е по-разнообразно. Нямат видими щети за 3 години, като нови са , за 128 лв е доста изгодно, Аз ги взимах но 230 лв първият чифт, беше нов модел тогава, втория от Метро за 165 лефа :


_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Чет Мар 02, 2023 10:36 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nikolai92



Регистриран на: 29 Мар 2023
Мнения: 2

Мнение Отговорете с цитат
здравейте някой има ли наблюдения върху този модел на салева [/url] https://adventure-shop.bg/male/obuvki/turisticheski/salewa-obuvki-rapace-gore-texr-men-s-shoes-1.html[url][/url]
Сря Мар 29, 2023 6:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Страница 17 от 17

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov