ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Затруднение при влизане във форума.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Затруднение при влизане във форума.
Автор Съобщение
ДИАНА



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 820
Местожителство: ПЛОВДИВ

Мнение Отговорете с цитат
Моля, помогнете на колегата ray , който е написал това в темата: "Относно някои неща", "Лафче"!

здравейте,
от едно известно време нямам достъп до форума. Пише нещо от сорта на: прогонен си, свържи се с администрацията за информация. Писах два имейла - отговор няма. Някой има ли идея как да се свържа с администраторите или как да се оправи тая работа? Не ме питайте как пиша сега като нямам достъп - пиша от чужд обществен компютър (и не би ли трябвало да не мога да вляза и оттук, ако съм прогонен? а влязох без проблем и в сайта и в акаунта си!). моля за съдействие най вече модераторите и форумците дето разбират от компютри.
поздрави.

_________________
Жена се милва до зори, планина се до пладне минава.
Човек със знанията си прави от планината или приятел, или враг.
Сря Яну 24, 2018 5:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stelawallprinter



Регистриран на: 15 Мар 2023
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
Могат да бъдат различни и яки Smile
Сря Апр 05, 2023 5:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес
dilaro2



Регистриран на: 17 Апр 2010
Мнения: 124

Мнение Отговорете с цитат
не знам как е при вас, но на мен ми се налага да използвам линкове към подтеми във форума за да го достъпвам, особено от телефона
нещо се ошморцва ако опитам да достъпя http://planina.e-psylon.net/ без index.php накрая особено от телефона






на служебния ми pc може и да зареди, може и да не


от тел твърдо не
Чет Май 04, 2023 4:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stealth



Регистриран на: 30 Авг 2018
Мнения: 225
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
От някакво време www не редиректва и директно плюе, че няма такъв сървър.
Чет Май 04, 2023 5:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
Какъв е този бг-турист ? Какво общо има с планина епсилон ? Smile Тея имена по принцип са много тъпи и винаги са звучали така "бг турист" бг е жаргон, който се появи след навлизането на английския и съответното съкращение, или по скоро от комютрите .. "планина епсилон" е много по яко.
Сря Окт 25, 2023 11:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Какъв е този бг-турист ? Какво общо има с планина епсилон ? Smile ... "планина епсилон" е много по яко.

Насока към отговорите на въпросите ти:

https://bg-turist.com/

Свикнал си с „Планина-епсилон“, затова ти изглежда по-яко. Иначе епсилон е просто гръцка буква, петата поредна. Най-ярките звезди в едно съзвездие обикновено се обозначават с гръцките букви, най-ярката е алфа, следващите по яркост са бета, гама, делта, епсилон,... омега, но не винаги това правило се спазва, понякога звезда с по-слаб блясък получава по-предна буква от азбуката. На мен (като скромен любител астроном) „Планина-епсилон“ ми звучи като „Петата планина“. Паулу Коелю има една много хубава книга със заглавие „Петата планина“, препоръчвам я.



____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Чет Окт 26, 2023 6:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
Абе Стефане, не ме съсипвай какъв е този сайт от 1985та година, който ми прати ... Това списание какво е, за първи път го виждам .... Поне ми прати някой брой по пощата да прочета и да се абонирам ... Така и така още получавам "Национален географ" Smile Smile
Чет Окт 26, 2023 8:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Ъ-ъ-ъ... къде видя 1985-та година?

Това е електронно списание за туризъм, безплатно е, не знам дали можеш да се абонираш.

Ето връзка към първия брой, можеш да обърнеш внимание кой е авторът на статиите: Wink

https://bg-turist.com/%D0%B1%D1%80.1

„Български турист е-списание за туризъм

година I, 2018, брой 1

Уважаеми читателю. Пред теб е първият брой на е-списание "Български турист", издание на портала "Български турист", специализиран в електронно публикуване на списание, каталог - места за отдих и развлечения, статии, пътеписи, новини, репортажи и фотографии свързани с туризма. В публикациите място намира най-разнообразна, представляваща интерес за туриста, информация свързана с планинарството, географията, историята, краезнанието, културата, изкуството, архитектурата и др. Това е мястото, където всеки може да изпробва своите писателски умения и да напише материал или просто да сподели каквото пожелае и както пожелае. Трябва само да регистрирате и да влезете с вашият потребителски акаунт в сайта.

В този брой ще навлезем в дебрите на планината Беласица и ще се запознаем с някои от някои от нейните красиви водопади. Вашето внимание насочваме и към скалното образувание "Сватбата" в Родопите. Ще се пренесем и назад в историята, за да научим чие име носи Граничният контролно-пропускателен пункт "Златарево", каква е съдбата на някогашният паметник на Втора армия в град Сандански и на храмът в унищоженото през 1913 г. село Сачанли, Гюмюрджинско."


____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Чет Окт 26, 2023 10:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
Има последните седмици някакво забавяне в сайта, отваря се по бавно, влачи ... Дали това не стана откакто се случи това forum-turist и тн ? Каква ли може да е причината ?
Сря Дек 13, 2023 1:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
Докато го написах това и вече върви на пушка Smile ..
Сря Дек 13, 2023 3:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
Мне, проблема продължава да си го има. Особено на първо отваряне от нов таб. Пробвах и с мобилния нет и телефона , все същата работа си е .. Бави си ..
Сря Дек 13, 2023 4:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zlia



Регистриран на: 03 Ное 2014
Мнения: 205

Мнение Отговорете с цитат
Дали само аз и Калоян имаме забавяне при отваряне на форума?
Предполагам, че проблема е в https след като преминахме на новия домейн и появата на Mixed content.
Чет Дек 28, 2023 11:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2242

Мнение Отговорете с цитат
zlia написа:
Дали само аз и Калоян имаме забавяне при отваряне на форума?
Предполагам, че проблема е в https след като преминахме на новия домейн и появата на Mixed content.



Нещо такова ще да е. Аз се чудех дали не е от днс-ите, но няма логика. Някога макар и много рядко се оправя. Но повечето пъти бави, даже някой път дава че няма връзка. Не съм си играл да гледам кое какво е ... Но тези проблеми продължават и е много досадно . Smile
Чет Дек 28, 2023 2:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stealth



Регистриран на: 30 Авг 2018
Мнения: 225
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Залагам 2 бири на хостинга Smile
Чет Дек 28, 2023 5:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Къде сте се разбързали Very Happy
Бави доволно и при мен.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Чет Дек 28, 2023 6:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov