ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Бъндерица-Казана-Кутело-Кончето-Яворов
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Бъндерица-Казана-Кутело-Кончето-Яворов
Автор Съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1512
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Хайде да спрем да се правим на луди с времената.

До 40-годишта възраст все изпреварвах времената. На 50 ги изравних. Сега викам: Какви времена имаше едно време.....
Вижте линейния преход, денивелацията и ще получите почти правилния отговор.

Припомням вица за русалката, дето питала хижаря, който жулел мастика:
- Колко е оттука до върха?
– От сутринта съм тука и още не съм го качил! Rolling Eyes
Пет Юли 28, 2023 9:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
tortomanin написа:
Хайде да спрем да се правим на луди с времената.

До 40-годишта възраст все изпреварвах времената. На 50 ги изравних. Сега викам: Какви времена имаше едно време.....
Вижте линейния преход, денивелацията и ще получите почти правилния отговор.

Припомням вица за русалката, дето питала хижаря, който жулел мастика:
- Колко е оттука до върха?
– От сутринта съм тука и още не съм го качил! Rolling Eyes


Какво искаш да кажеш с това ? Smile По скоро питам за това "Хайде да спрем да се правим на луди с времената. "
Пет Юли 28, 2023 9:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1512
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Няма таково нещо "От А до Б са три часа". Времената са ...ориентировъчни. Някъде си пишеше, че Христо Проданов качвал Вихрен за 48 минути. Никога не съм го можел за това време. Като бях млад, се качвах на Вихрен за малко над два часа, последния път се кандилках 4+. А по принцип пише - Три часа.
Какво не ти е ясно? Времето зависи от групата, групата зависи от най-слабия турист. Това казвам. Ако не ме разбираш, просто не искаш да ме разбереш.
Няма някакъв физичен закон, който да те изнесе примерно на Муратов за три часа, защото толкова пишело...
Пет Юли 28, 2023 11:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
tortomanin написа:
Няма таково нещо "От А до Б са три часа". Времената са ...ориентировъчни. Някъде си пишеше, че Христо Проданов качвал Вихрен за 48 минути. Никога не съм го можел за това време. Като бях млад, се качвах на Вихрен за малко над два часа, последния път се кандилках 4+. А по принцип пише - Три часа.
Какво не ти е ясно? Времето зависи от групата, групата зависи от най-слабия турист. Това казвам. Ако не ме разбираш, просто не искаш да ме разбереш.
Няма някакъв физичен закон, който да те изнесе примерно на Муратов за три часа, защото толкова пишело...


Това всеки който е стъпил в планината го знае. И зависят от много неща, включително и условия ... айде да не ги изброявам. Smile ...

Цитат:
х.Яворов /през вр.Вихрен/ - 10.00ч.
Пътеките са маркирани.


Товва е от хижа Вихрен ... Но не разбрах, защо си мислиш че "се правим на луди" след като се опитахме да напишеш каквото е възможно и знаем Smile
Съб Юли 29, 2023 11:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Black



Регистриран на: 18 Яну 2022
Мнения: 5

Мнение Пирин Отговорете с цитат
Здравейте, да кажа че се прави в едната посока преспокойно в рамките на деня, аз се бях засилил но се отказах след разложки суходол Very Happy Very Happy реших да се върна и събера с оновната група и да качим вихрен...
Нед Юли 30, 2023 11:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Re: Пирин Отговорете с цитат
Black написа:
Здравейте, да кажа че се прави в едната посока преспокойно в рамките на деня, аз се бях засилил но се отказах след разложки суходол Very Happy Very Happy реших да се върна и събера с оновната група и да качим вихрен...


Браво Smile) айде де, направи един разказ. Разкажи какво е било как е станало, да почетем .. Така много постно.
Нед Юли 30, 2023 2:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov