ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Въпроси около х. Ехо и х. Васильов

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Въпроси около х. Ехо и х. Васильов
Автор Съобщение
Joro



Регистриран на: 18 Мар 2010
Мнения: 75
Местожителство: Варна

Мнение Въпроси около х. Ехо и х. Васильов Отговорете с цитат
В края на идната седмица местно туристическо дружество огранизира 3-дневен преход в Ст. планина. Предварителната информация, която имам е, че маршрута ще бъде затворен- Троян, Чифлика, х. Васильов, х. Ехо, Троян. Не е уточнен още порядъка им. Имам възможност да се включа, но все още се триумя дали да участвам. Групата е доста голяма и разнородна, тя и водача за мен са непознати и това обстоятелство малко ме притеснява, ще трябва на 100 % да се съобразявам с тях.
Ще помоля за малко повече информация относно тези хижи, както и за състоянието на пътеките и терена между тях- може ли да се разчита на някакви топли напитки и храни при толкова хора, условия за спане, маршрута интересен ли е и т.н. Прогнозите по метеосайтовете са за дъжд по това време и понеже няма да имам възможност за промяна на плана, опасявам се прехода да не се превърне просто в едно досадно ходене, поне за мен.
Нед Окт 03, 2010 1:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Joro



Регистриран на: 18 Мар 2010
Мнения: 75
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря, illegal !
Аз също като че ли за сега нямам особено желание да ходя с подобни групи, но поради липса на желаещи от моите познати ... А това за мен вероятно ще е последна възможност за годината. Зимни преходи не съм правил още. В петък се срещнах с водачката на групата, жена може би над 50-те, с опит. Но беше много постна за подробности, а относно маршрута останах с впечатление, че за нито един от 3-те дни не е твърдо планиран. Държеше се като че ли резервирано, може би защото само мен от групата не познаваше до този момент или защото не бях се записал към нея, не зная. И реших да питам тук, просто да разбера изобщо струва ли си. На КОЗЯ СТЕНА бях през май, планирана беше и ЕХО, но две непредвидени обстоятелства не ни позволиха да стигнем до нея. Затова реших да опитам евентуален реванш. Smile
Нед Окт 03, 2010 3:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov