ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
в. Ястребец - в. Мусала
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
в. Ястребец - в. Мусала
Автор Съобщение
Girl



Регистриран на: 05 Яну 2008
Мнения: 57
Местожителство: Банско

Мнение re Отговорете с цитат
BlackAdder в раницата ми беха другите ,.. ама с маратонките ми беше малко по удобно Smile
Пон Яну 07, 2008 4:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
BlackAdder



Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 38

Мнение Re: re Отговорете с цитат
Girl написа:
BlackAdder в раницата ми беха другите ,.. ама с маратонките ми беше малко по удобно Smile


Не си струва риска заради удобството и лекотата на маратонките да се контузиш така че да не можеш да хосдиш на планина повече.
Пон Яну 07, 2008 4:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Girl



Регистриран на: 05 Яну 2008
Мнения: 57
Местожителство: Банско

Мнение Re: :) Отговорете с цитат
добре де добре няма да се повтори Smile
Пон Яну 07, 2008 4:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Jores



Регистриран на: 23 Юли 2007
Мнения: 42

Мнение Re: re Отговорете с цитат
Girl написа:
цяло лято "кисна" по Пирина .. Smile иначе много се кефя Smile

Олеее срама нямаш ! Razz Да ти завиди човек ! Ко да кажа като съм от Шумен - до Банско е 2-3 дена път с камили Confused
BTW: от снимките виждам, че в Рила снега се е запазил, за разлика от Пирин. Дори и "пряспата" под Каменица я нямаше. Може би единственно в Голям казан е имало сняг.
Сря Яну 09, 2008 10:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Re: re Отговорете с цитат
Jores написа:
Girl написа:
цяло лято "кисна" по Пирина .. Smile иначе много се кефя Smile

Олеее срама нямаш ! Razz Да ти завиди човек ! Ко да кажа като съм от Шумен - до Банско е 2-3 дена път с камили Confused
BTW: от снимките виждам, че в Рила снега се е запазил, за разлика от Пирин. Дори и "пряспата" под Каменица я нямаше. Може би единственно в Голям казан е имало сняг.


Имаше лятото в казана, ако не се лъжа малко под Разложки суходол също, а и още тук-таме се виждаше сняг.


Съб Яну 12, 2008 1:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Под Кутело и Баюви дупки също са постоянни доколкото ме светна един разбирач. Разложкия суходол не държи много сняг.
Съб Яну 12, 2008 5:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Така кат се замисля под Баюви дупки май беше другата дето я зяпахме лятото Sad Ама кат ми е толкова добра пиринската география - като нищо бъркам върховете. Като си прегледах снимките обаче - по някое петънце снежец на доста места се вижда - това от 6-7 юли.
Пон Яну 14, 2008 1:05 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Мда имам спомен от оня момент, май заедно се мотахме там из района Very Happy За съжаление точно тогава не съм снимал нищо от оная страна. Ей обаче два кадъра, 1-ия от 23-и юни, втория - месец по-късно - 28 юли

Баюви дупки - 23 Юни 2007


Бански суходол - 28 Юни 2007


Снежниците се виждат като цяло. Все пак изминалата година беше бая суха, вероятно по тия дати в една снежна година нещата ще са бая по-различни Very Happy
Пон Яну 14, 2008 1:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Такава снимка на Баюви дупки и аз имам, но от юли. Но един друг снежец, около стъпалата зяпах тогава също. Па вас като че ли ви мернах на една от нашите снимки от езерото Laughing



е ме мене, е ви и вас отзад (ако не се бъркам Rolling Eyes )



ох, много оспамих темата, сори за което Oops
Пон Яну 14, 2008 3:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Girl



Регистриран на: 05 Яну 2008
Мнения: 57
Местожителство: Банско

Мнение Отговорете с цитат
ХАХАХ хубави снимки .. направо нямам думи.. ама защо не се преместите в раздел Пирин .. Smile))

_________________
Няма човешко сърце, което да не замре пред величавото мраморно чело на Вихрен, няма душа която да не се възхити от разнообразието и багрите на пиринските гори, няма памет, която да забрави многогласните песни...
Пон Яну 14, 2008 4:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Мда това сме ние, на ливадата с киселеца. Хубаво време хванахме тогава, невероятна видимост имаше.

То верно стана като за нова тема 'Снежниците в Пирин през лятото' Laughing
Пон Яну 14, 2008 5:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Girl



Регистриран на: 05 Яну 2008
Мнения: 57
Местожителство: Банско

Мнение Отговорете с цитат
мм да хихихих Laughing

_________________
Няма човешко сърце, което да не замре пред величавото мраморно чело на Вихрен, няма душа която да не се възхити от разнообразието и багрите на пиринските гори, няма памет, която да забрави многогласните песни...
Вто Яну 15, 2008 1:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov