ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Обувки HANWAG
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Обувки HANWAG
Автор Съобщение
Joro



Регистриран на: 18 Мар 2010
Мнения: 75
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Ей че набъбнала тематааа, леко се чувствам задължен и аз да напиша нещо! Бях ровил в нета да намеря някакъв шаблон, за да си определя тип, дължина и ширина на ходилото, но нищо. А наистина колкото пъти меря, все има някаква разлика. Най- добре до сега ми са пасвали чифта зимни обувки и летни маратонки, които на един колега му донесоха от САЩ- модели на MERREL. Като че ли по крака ми са си правили матриците. При мен проблем почна да става тясната предна част на повече обувки, които ми попадаха. А от практика знам какво е да ти притиска отстрани. Характерът на работата ми налага да нося всеки ден работни обувки на PANDA- Италия, с метално бомбе отпред. Като цяло са супер, изкарват по няколко години. Но последните доставки бяха с малко тясно бомбе отпред, което на моменти ми прави проблеми. И вече съм като парен каша духа.
Иначе, наистина сложно нещо си е човешкото ходило, освен всичко, което се изписа, мога да добавя, че трябва да се отчита момента и дали сме с добре оформени маникюри на кратата или с прилежно, както са ни учили едно време, изрязани ноктички. Wink
Вто Мар 23, 2010 10:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Joro



Регистриран на: 18 Мар 2010
Мнения: 75
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
От днес съм вече нотариален собственик на въпросните обувки. Няма да се водя от сентенцията "за мъртвите или само добро, или нищо" и ще дам след време някакви отзиви, дори и негативни. Да са ми честити и със здраве да си ги нося! Very Happy
Сря Мар 24, 2010 9:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavei



Регистриран на: 07 Авг 2007
Мнения: 261

Мнение Отговорете с цитат
Joro написа:
От днес съм вече нотариален собственик на въпросните обувки. Няма да се водя от сентенцията "за мъртвите или само добро, или нищо" и ще дам след време някакви отзиви, дори и негативни. Да са ми честити и със здраве да си ги нося! Very Happy


Малко късно чета темата, но така или иначе не мога да кажа почти нищо за модела. Smile
Притежавам го от 2 години, но почти не го нося и имам не повече от 10-тина дни в планината с него. Съответно не мога да дам мнение за здравина и тн...
Лично на моите обувки им се скъса един шев където се прегъва кожата. Намерих и други хора с този модел и общо взето това се оказа слабото място на този модел.
Определено качеството, като здравина е по-ниско спрямо един модел, който съм купувал през 2004-та. Но изпипаността в дейтайли е останала.
Дали е удобна или запарва - това е индивидуално. На мен ми е удобна обувката Smile

Относно типовете крака ще подкрепя Ристо туристо (май ми става навик Laughing ) - до колкото знам има два типа по стандарт - тесни и широки. И пак до колкото знам повечето производители шият само по единия стандарт. Speady преди години (поне 5 г) беше пускал един списък на фирмите производилите и това по кой стандарт работят. Бих се радвал, ако го пази и чета тези редове да го пусне отново Smile
Чет Апр 08, 2010 1:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stanislav13



Регистриран на: 14 Окт 2010
Мнения: 3

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте,отговора по темата ми е малко в стил" СЛЕД ДЪЖД КАЧУЛКА",но за други потребители на форума се надявам да бъда полезен .Относно доставката от Сащ най-големия магазин за лов,къмпинг и туризъм Кабелас предлага голям избор на обувки за свободното време.Доставкта до българия не е никак скъпа.За тези който не им е ясно как да си поръчат от там ТУК ще намерите подробно описание.

_________________
http://cockeri.net
Чет Окт 14, 2010 7:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov