ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
La Sportiva Typhoon GTX

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
La Sportiva Typhoon GTX
Автор Съобщение
grafa



Регистриран на: 19 Окт 2010
Мнения: 21

Мнение La Sportiva Typhoon GTX Отговорете с цитат
Какво ще кажете за тези обувки, някой ползвал ли ги е? Всъщност това което ме интересува е, магазин намасте в лозенец и по-конкретно, качеството на предлаганите от тях продукти. Някъде четох, че собственика не бил много коректен и внасял ментета. Тази обувка за която питам, струва 229 лева, произведена е във Виетнам, има 3 години гаранция. Девойката която беше там, каза, че при проблем ги пращат в Италия за отстраняване, но не ги сменят. Та, мога ли да разчитам, че това е оригинална Ла спортива, която ще изкара дълго време?

http://eu.thenorthface.com/tnf-eu-en/men/footwear/men-s-back-to-berkeley-boot.html?colour=604

Това е другото което харесах, но не съм сигурен, че са с дишаща мембрана.
Чет Окт 21, 2010 9:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
незнам къде са ми отишли коментарите които бях писал за тези обувки. Някой друг също беше питал. Подробно бях разказал че са много удобни и се ходи добре с тях, ама са ментаци явно и са изработени доста зле.
Пет Ное 12, 2010 7:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
grafa



Регистриран на: 19 Окт 2010
Мнения: 21

Мнение Отговорете с цитат
Хм, при вносителя ли са ментаци... То всъщност само Намасте ги продават в София май... Мислех за града да ги ползвам.
Пет Ное 12, 2010 9:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
ами незнам каде са ментаци Smile самия модел май е слаб. На мен днес на мойте ми се пръсна още един шев и се сцепи кожата по ръба на гумения борд Smile няколко пъти ги ших вече, но май са непоправими вече.

за в града може и да нямаш проблеми така че както си решиш - имат си фасон , добре изглеждат Smile
Нед Ное 14, 2010 10:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
моделът на La Sportiva Typhoon GTX ич не ми харесва
че даже и неудобен ми се видя - прекалено широк отпред, колкото и да го стягам крака ми шава
Пон Ное 15, 2010 10:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
albena Smile написа:
моделът на La Sportiva Typhoon GTX ич не ми харесва
че даже и неудобен ми се видя - прекалено широк отпред, колкото и да го стягам крака ми шава


то това не е само до обувки, зависи си и от конструкцията на стъпалото. При мен много добре ми легнаха на крака
Пон Ное 15, 2010 10:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
ferdi_mruvkata написа:

то това не е само до обувки, зависи си и от конструкцията на стъпалото. При мен много добре ми легнаха на крака


съгласна съм - колкото хора, толкова и крака /х2/ Laughing

и все пак модела не ме кефи, имаше преди един друг - la sportiva tunder, може да го видиш на картинка в нета - него си го бива поне това споделят собствениците му
Пон Ное 15, 2010 12:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
albena Smile написа:
ferdi_mruvkata написа:

то това не е само до обувки, зависи си и от конструкцията на стъпалото. При мен много добре ми легнаха на крака


съгласна съм - колкото хора, толкова и крака /х2/ Laughing

и все пак модела не ме кефи, имаше преди един друг - la sportiva tunder, може да го видиш на картинка в нета - него си го бива поне това споделят собствениците му


по-грозни са Razz а и подметката им е по-твърда.
Пон Ное 15, 2010 12:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov