ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
За студа, моржовете и кръста на Йордановден

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
За студа, моржовете и кръста на Йордановден
Автор Съобщение
dobber



Регистриран на: 04 Дек 2009
Мнения: 244

Мнение За студа, моржовете и кръста на Йордановден Отговорете с цитат
Здравейте съфорумци
Току що се прибирам от шоуто на езерото в кв Дружба (София), където за поредна година имаше смелчаци да хванат кръста в студените води.

Още от преди 4-5 години се бях заканил на шега да участвам и аз някои ден в борбата за кръста, затова днес с халат, джапанки и топли дрехи се отправих към езерото. За жалост се оказа, че имало записване още в 10-11 сутринта и няма как да участвам сега. Не можах обаче да намеря с кого да говоря относно изискванията.

Както и да е. Някои знае ли как да се подготвя за скок в езерото? Вече имам цяла година за подготовка Smile Все съм се смял на дядковците които зимно време се качват на Черни Връх само по боксерки. С нарастване на възрастта ми, май скоро ще се смея на себе си...
Чет Яну 06, 2011 3:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Иван



Регистриран на: 05 Яну 2011
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
Аз скачах в Русе в Дунава днеска, не го извадих, но целта ми и не беше само тази. Не съм се готвил по никакъв начин. Кръвното ти трябва да е наред преди скока. После 10-15 минути преди самото скачане излизаш по чехли, разтриваш се със сняг, непосредствено преди скока се заливаш целия с една кофа вода от водния басейн, в който ще скачаш и си аклиматизиран. Във водата после ти е по-топло отколкото преди това на брега, одухван от вятъра. Това е. Отиваш и скачаш без да му мислиш много. Вече ако имаш някакви заболявания или отклонения от нормалните показатели на здрав човек, то се консултирай с лекар.
Чет Яну 06, 2011 7:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Пожелавам на следващия Йордановден и двамата да се похвалите, че сте хванали кръста

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Чет Яну 06, 2011 10:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dobber



Регистриран на: 04 Дек 2009
Мнения: 244

Мнение Отговорете с цитат
Иван написа:
Това е. Отиваш и скачаш без да му мислиш много.


Благодаря за съвета адаш, утре ще черпим ниеSmile
Чет Яну 06, 2011 11:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov