ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Отново обувки-съвет,моля.

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Отново обувки-съвет,моля.
Автор Съобщение
iavkata



Регистриран на: 19 Окт 2009
Мнения: 61
Местожителство: Sofia

Мнение Отново обувки-съвет,моля. Отговорете с цитат
Здравейте.Искам да си взема нови трисезонни обувки.Прочетох темите във форума,и се спрях на Bestard Breithorn Lite.За съжаление обаче нямаше моя номер.Пробвах по-малък,но с изненада установих,че петата ми излиза.Следователно номера ,който ще е за мен,отзад също ще излиза.Жалко,обувката ми хареса,но явно не е за моето стъпало.От магазина любезно ми предложиха ако искам да си поръчам някой друг модел от каталога,и ако всичко е наред да си го закупя.В момента очаквам доставката.Но ако петата отново излиза?Може би ще трябва да ходя в други магазини.Искам обувката да е от цяло парче кожа и да има гумен борд.В момента имам Asolo,но с много шевове,които се оказаха слабото място.Ходих и в "Стената",пробвах един модел,който ми беше удобен.Затова искам да попитам -има ли някой впечатление от качеството на обувките,които се предлагат в "Стената"?Благодаря.
Пон Яну 17, 2011 4:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Breithorn PRO пробвай, той е с различна конструкция от Lite-варианта.

Как така ти излиза петата ??? Значи ли това, че пробваш по-дълга за стъпалото ти обувка, която обаче ти пасва на ширина. Или казано другояче - ако пробваш точна по дължина обувка, тя ти идва тясна на ширина ???

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Яну 17, 2011 4:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
iavkata



Регистриран на: 19 Окт 2009
Мнения: 61
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Обувката,която пробвах,беше с половин номер по-малка,на ширина и дължина ми беше малка,но петата ми излизаше.Странно.
Пон Яну 17, 2011 6:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
iavkata



Регистриран на: 19 Окт 2009
Мнения: 61
Местожителство: Sofia

Мнение .. Отговорете с цитат
Никой ли не носи Boreal или Garmont?
Вто Яну 18, 2011 3:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dobber



Регистриран на: 04 Дек 2009
Мнения: 244

Мнение Re: .. Отговорете с цитат
iavkata написа:
Никой ли не носи Boreal или Garmont?


Аз имам зимни и летни Boreal, както и 2 чифта еспадрили. Доволен съм от всички. Следващият път като избирам обувка, първо ще видя Boreal. За това качество/цена има много различни марки и съм сигурен че повечето са еднакво добри, просто на мен тази марка ми пасва на крака.
Вто Яну 18, 2011 3:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mjjmiro



Регистриран на: 04 Авг 2010
Мнения: 59

Мнение Отговорете с цитат
Аз съм с тези http://www.salomon.com/bg/product/quest-4d-gtx.html
За момента съм доволен, не са с много твърда подметка но за трисезонна обувка ми се струва ОК. Миналото лято с тях направих няколко прехода из Стара Планина- в. Ботев, х. Мазалат, х. Тъжа и т.н.
Вто Яну 18, 2011 3:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
mjjmiro написа:
Аз съм с тези http://www.salomon.com/bg/product/quest-4d-gtx.html
За момента съм доволен, не са с много твърда подметка но за трисезонна обувка ми се струва ОК. Миналото лято с тях направих няколко прехода из Стара Планина- в. Ботев, х. Мазалат, х. Тъжа и т.н.


е тия са като космичесска совалка Laughing
много са хубави
аз имам такива обаче..... за съжаление пристигнаха 1 номер по-малки Confused
носих ги няколко дни само и така си седят
Чет Яну 20, 2011 12:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mjjmiro



Регистриран на: 04 Авг 2010
Мнения: 59

Мнение Отговорете с цитат
albena Smile написа:
mjjmiro написа:
Аз съм с тези http://www.salomon.com/bg/product/quest-4d-gtx.html
За момента съм доволен, не са с много твърда подметка но за трисезонна обувка ми се струва ОК. Миналото лято с тях направих няколко прехода из Стара Планина- в. Ботев, х. Мазалат, х. Тъжа и т.н.


е тия са като космичесска совалка Laughing
много са хубави
аз имам такива обаче..... за съжаление пристигнаха 1 номер по-малки Confused
носих ги няколко дни само и така си седят

Аз моите си ги взех от магазина на Соломон до семинарията а и бяха в намалени тогава!
Чет Яну 20, 2011 12:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov