ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Избор на панталон
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Избор на панталон
Автор Съобщение
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
за какво ползвате лятото гети ?! тук-там някой бодлив клек се преживява много по-лесно от спара който се образува.

milen_kb написа:
... (аз най се дразня при дъжд, че си калям панталона, не толкова, че се мокря)


е то ако не се поомърляш все едно не си ходил Wink
Пет Яну 21, 2011 12:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Примерно при пороен дъжд при някой 4-5 дневен поход да не ти "двакат" до края на похода обувките... На мен ми звучи логично да имаш гети под ръка лятото SmileSmile
А то гетите и зиме и лете се си справат.....
Пет Яну 21, 2011 3:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mjjmiro



Регистриран на: 04 Авг 2010
Мнения: 59

Мнение Отговорете с цитат
Какво ви е мнението за тези магазини http://www.alpibg.com/index.php
http://www.adventuresport-bg.com/index.php?osCsid=b8909c8e19e67af6009f9a4970ac3bf0
Съб Яну 22, 2011 1:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joropc



Регистриран на: 25 Яну 2011
Мнения: 649

Мнение Отговорете с цитат
ggattov написа:
..А то гетите и зиме и лете се си справат.....

Има и такива, които не спарват. Wink
Сря Яну 26, 2011 9:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
milen_kb



Регистриран на: 14 Авг 2010
Мнения: 85
Местожителство: София, Габрово

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:

Какво ви е мнението за тези магазини http://www.alpibg.com/index.php
http://www.adventuresport-bg.com/index.php?osCsid=b8909c8e19e67af6009f9a4970ac3bf0


Аз лично съм пазарувал и от двата. Според мен в Алпи стоките са едни от най-евтините, но то това е условно, защото в някои магазини има намаление на някои стоки и може да излезе, че там тези стоки са по евтини с намалението (скоро от личен опит се убедих и разликата беше към 20%, като за съжаление си бях купил вече без намаление продуката(само да уточня, че не става дума за Алпи магазина)). Според мойто наблюдение (то скоро обикалях почти всички магазини) разликите в цените (ако няма намаление) на една и съща стока е в рамките на 5 - 10 лв за 100 лв на стоката. Примерно котки струващи 100 лв в един магазин в друг ще са максимум 105 лв. Моят съвет е ако имаш време обиколи повечето магазин пробвай нещата и си набележи, после мини втори път и си купи това, което си харесал. Другия вариант влизаш в един от магазините и купуваш всичко необходимо от там и не ходиш после по другите да гледаш, кое колко е, че да не се ядосваш много Wink
Чет Яну 27, 2011 12:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
joropc написа:

Има и такива, които не спарват. Wink


Най-точно е - има гети, който спарват и такива, който спарват много по-малко. Такъв филм неспарваща изобщо дреха, дали са гети, или панталони или обувки т. н. и същевременно перфектна водонепропускливост - няма. SmileSmile
Ако ще с горетексове и каквито и да са мембрани все тая. Да, има съществена разлика с обикновенна материя, но няма как да се каже, че изобщо не спарват.

Поздрави
Чет Яну 27, 2011 12:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mjjmiro



Регистриран на: 04 Авг 2010
Мнения: 59

Мнение Отговорете с цитат
[quote="milen_kb"]
Моят съвет е ако имаш време обиколи повечето магазин пробвай нещата и си набележи, после мини втори път и си купи това, което си харесал. quote]
Проблема е, че не съм от София и за това търся някаква информация за намаления та да отида и да си накупя всичко накуп. До сега съм пазарувал само в Стената до зала Универсиада но там нямаше голям избор от артикули!
Чет Яну 27, 2011 1:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
milen_kb



Регистриран на: 14 Авг 2010
Мнения: 85
Местожителство: София, Габрово

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Проблема е, че не съм от София и за това търся някаква информация за намаления та да отида и да си накупя всичко накуп.


Ами за намаления, трябва на място да се ходи, че то нито се знае кога има и на какви стоки. Понеже питаш за съвет, то което мога да ти кажа е да не пропускаш Алпи магазина Smile
Чет Яну 27, 2011 4:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mjjmiro



Регистриран на: 04 Авг 2010
Мнения: 59

Мнение Отговорете с цитат
http://www.alpibg.com/products.php?1530
този панталон добър ли е за зимата?
Пет Яну 28, 2011 10:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
petarpstone



Регистриран на: 21 Дек 2010
Мнения: 182
Местожителство: Провадия

Мнение Отговорете с цитат
Аз ползвам панталони Haglofs (летни - с протектори на колената и седалището и кевлар на глезените Very Happy ).Определено съм много доволен (малко са скъпички но пък си връщат инвестицията Smile .

_________________
ТПД "Орлови скали"
http://www.orloviskali.eu
Вто Апр 19, 2011 10:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
petarpstone написа:
Аз ползвам панталони Haglofs (летни - с протектори на колената и седалището и кевлар на глезените Very Happy ).Определено съм много доволен (малко са скъпички но пък си връщат инвестицията Smile .


Дай малко повече информация - модел, цена, намират ли се в България...
Вто Май 17, 2011 11:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
petarpstone



Регистриран на: 21 Дек 2010
Мнения: 182
Местожителство: Провадия

Мнение Отговорете с цитат
Модела е Climatic , цената в Бг не я знам (инъче 140 евро), не съм го срещал в България но знам ли , в София станаха много магазините така ,че може и да ги има. (Аз си го намерих на една разпродажба на мнотго изгодна цена - 90 евро Very Happy ).

_________________
ТПД "Орлови скали"
http://www.orloviskali.eu
Сря Май 18, 2011 8:19 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Trand



Регистриран на: 14 Юли 2010
Мнения: 69
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Много мисля да си взимам панталон Milo Siеrra за летния сезон. Някой да изкаже мнение или да даде предложение! Благодаря предварително Razz.
Пет Апр 12, 2013 10:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mircho



Регистриран на: 05 Мар 2011
Мнения: 315

Мнение Отговорете с цитат
Януари, си купувах панталон на Мило малко тесни ми идват долу крачолите. предпочитам крачола да ми пада хубаво върху обувката така че да не влиза много боклук вътре. Но иначе да хубави ми се видяха аз пак си взех на Мило но друг модел. То всъщност тогава обиколих няколко магазина и имаше хем много широки долу крачоли хем много тесни Smile не намерих нищо по средата. За лятото си вземи най-лекия панталон и бързо съхнещ който може да намериш по възможност от найлон или полиамид защото е по-здрав от полиестера. Лично аз лятото нося един панталон на Тримм който е доста лек и страшно бързо съхне.
Пет Апр 12, 2013 2:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
баир_будала



Регистриран на: 22 Сеп 2012
Мнения: 252

Мнение може и по шорти Отговорете с цитат
Very Happy
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/82/%D0%A2%D1%83%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5_%D1%88%D0%BE%D1%80%D1%82%D1%8B.png?uselang=bg
Wink
Пет Апр 12, 2013 5:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 3 от 10

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov