ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Обувки Raichle.

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Обувки Raichle.
Автор Съобщение
Lynyrd



Регистриран на: 23 Апр 2010
Мнения: 48
Местожителство: София

Мнение Обувки Raichle. Отговорете с цитат
Здравейте! Взех си 2 чифта обувки Raichle. Едните са ниски, китайски с гумен борд отпред за лятото и евентуално за града, а другите са стар модел швеицарски от набук мисля че са. Старите ми изглеждат доста здрави и мисля, че ще изкарат много повече от новите. Искам да попитам понеже стария модел са шити доло на подметката с два шева и съм виждал, че на шевовете се мажат с нещо да не пропускат вода, та с какво се маже там. Пробвах ги в един леген с вода, като водата покри над половината обувка. Кожата изобщо не се намокри, стоеше си суха и изобщо не попи вода, дори не влезна вода и от езика където се припокрива, както е при старите модели, а водата влезна отдоло при шевовете. И какво ви е мнението като цяло за Raichle. Има ли разлика в качеството на обувките от преди и сега в китайските.
Това са ниските



http://www.outdoor-works.de/likecms.php?site=index.html&dir=&nav=510&prod=5828&sea=15&st=ow

Пише, че са с Gore-Tex, но май не са.
А това са старите, не знам какъв модел са, но са с доста твърда кожа


Пон Мар 14, 2011 11:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov