ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Обувки Vasque-съвет

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Обувки Vasque-съвет
Автор Съобщение
marin6789



Регистриран на: 30 Яну 2011
Мнения: 10
Местожителство: София

Мнение Обувки Vasque-съвет Отговорете с цитат
Здравейте.Ще помоля за съвет и мнение.Предстои ми закупуване на нови обувки.В магазин Екипировка харесах трисезонните обувки Vasque Wasatch GTX.Ще помоля за мнение относно качеството на тази марка обувки.Прочетох мнението на Дидо за проблемите му в този магазин ,има ли други недоволни,или пък доволни? Специално този модел ми изглежда стабилен,подметката е твърда,обувката е от цяла кожа.
Нед Яну 30, 2011 11:36 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Като гледам снимката, този модел не ми вдъхва доверие, това е набук 2,4мм и не е цяло парче кожа.
Не се доверявай само на рекламата в магазина, спри се нещо което е изпитано и доказано.
Примерно, аз бих препоръчал тези
http://www.eshop-gorgona.com/catalog/product_info.php?cPath=32_111_158&products_id=2328
Този модел е тестван при всякакви условия и много колеги са доволни от него.
Също, бих препоръчал и тези
http://www.tashev.bg/bul/chamonix_stx.htm
Нед Яну 30, 2011 1:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stefak



Регистриран на: 09 Мар 2011
Мнения: 282
Местожителство: Видин

Мнение Отговорете с цитат
Аз съм с такива обувки.Мога да кажа супер удобни са.Мои приятели преди да направя първия си преход с тях- 5 дни през октомври из Стара планина ме предупредиха да ги разгазя,но аз освен дето отидох един път на риба с тях повече не успях,все пак септември месец не върви много,много да се шляеш с такива обувки из града.Та на този преход ,където ни валя и първия сняг за годината натрупа около 25см на връх и заслон Ботев,нито за миг не изпитах неудобство,нямаше дори наченки на мазол,учудващо за другите от групата -нова обувка е все пак.Сега бях една седмица из Рила и Пирин,след обработката с импрегнатор моите обувки отвън бяха сухи та сухи само отпред където е предния колан на снегоходката и се задържа повечко сняг и лед се появяваха две тъмни петна с размер примерно на 50ст.,като гледах обувките на другите как бяха подгизнали се чудих дали обувката е добра или импрегнатора върши тези чудеса.Според мен това е една отлична трисезонна обувка.
Сря Мар 16, 2011 3:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov