ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Часовникът на форума?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Часовникът на форума?
Автор Съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Часовникът на форума? Отговорете с цитат
Часовникът е 2 часа назад, може би не е направено времето на GMT+2часа( източноевропейско). Confused
Нед Дек 17, 2006 1:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
проба
Пон Дек 18, 2006 11:13 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
проба


Проба, проба! Idea Май се оправи! Brush
Пон Дек 18, 2006 11:14 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Значи всеки потребител трябва да си го нагласи от профила на GMT+2часа, иначе не знам. Think
Пон Дек 18, 2006 11:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Тра ла ла Отговорете с цитат
Проба, проба!
Пон Дек 18, 2006 11:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
tsvetozar



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 14
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
аз вчера видях съобщението и с административния акаунт влязох и смених по подразбиране часа да е GMT+2 за стандартните настройки, което означава, че всеки нерегистриран (анонимен) потребител, който не е влязъл с име и парола ще вижда нещата спрямо тази настройка (GMT+2), и при регистрацията би трябвало да му се предложи да използва тази часова зона. всеки потребител обаче може да си я смени в зависимост от това, къде се намира.

може би това е бил проблема с часа, който е бил 2 часа назад.

и още нещо - за всеки случай в базата данни сложих на всички до момента регистрирани, които са ползвали грешната стандартна GMT настройка да е GMT+2, така че като влязат с име/парола да не им се разместят от GMT+2 към GMT часовата зона всичките дати.
Пон Дек 18, 2006 1:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Супер, това се искаше. Ще чакаме менния на регистрираните от тук нататък да видим какво ще кажат. Cool
Пон Дек 18, 2006 1:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Сега е един час назад... поне на мен така ми показва. Забравил е да се ъпдейтне събота срещу неделя Smile.

_________________
Който пие бира не умира!
Сря Апр 02, 2008 12:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Я да видим...

П.П.Вярно 1 час назад. Това не е ли защото минаваме по различно време към лятното? Не знам, админа ако иска да го оправи, но може да поизчакаме седмица-две...
Чет Апр 03, 2008 9:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Няма ли кой да го оправи, не че нещо ама ме дразни вече? Laughing

_________________
Който пие бира не умира!
Пон Май 26, 2008 11:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
И мен. Казвал съм на админa. Освен да си го бутнем +3 часа...
Бутнах го.
Вто Май 27, 2008 1:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov