ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Не купувайте нищо от магазин Екипировка на ул.Шипка 5!!!!!!!
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Връзки Предишната тема
Следващата тема
Не купувайте нищо от магазин Екипировка на ул.Шипка 5!!!!!!!
Автор Съобщение
Amuletoflove



Регистриран на: 09 Май 2011
Мнения: 1

Мнение petko5 Отговорете с цитат
petko5


МХМ ...осещам, че злобата те гони от всякъде!
Като гледам в колко форуми си писал май неможеш да спиш и да се примириш, че не е станало твоето.
Недей така, че злобата ще ти го върне тъпкано!
Незнам какъв ти е проблема, но той май е в теб!

отново казвам, че съм доволна от стоките на тези магазини! и от обслужването!!!!!!
Пон Май 09, 2011 4:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Re: petko5 Отговорете с цитат
Amuletoflove написа:
petko5


МХМ ...осещам, че злобата те гони от всякъде!
Като гледам в колко форуми си писал май неможеш да спиш и да се примириш, че не е станало твоето.
Недей така, че злобата ще ти го върне тъпкано!
Незнам какъв ти е проблема, но той май е в теб!

отново казвам, че съм доволна от стоките на тези магазини! и от обслужването!!!!!!


Това е несериозно изказване. Човекът е прецакан и пише за това как са го прецакали.

Това "отново казвам" къде си го казала за първи път, щото гледам пишеш първото си мнение под ника "Amuletoflove"? Cool

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Май 09, 2011 4:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
petko5



Регистриран на: 07 Юли 2010
Мнения: 44
Местожителство: София-Белоградчик-Стара Загора

Мнение Re: petko5 Отговорете с цитат
Amuletoflove написа:
petko5


МХМ ...осещам, че злобата те гони от всякъде!
Като гледам в колко форуми си писал май неможеш да спиш и да се примириш, че не е станало твоето.
Недей така, че злобата ще ти го върне тъпкано!
Незнам какъв ти е проблема, но той май е в теб!

отново казвам, че съм доволна от стоките на тези магазини! и от обслужването!!!!!!




п.с.
Повярвай ми че спя спокойно Wink

Amuletoflove написа:
petko5
МХМ ...Усещам, а не Осещам, че злобата те гони от всякъде!..............



Последната промяна е направена от petko5 на Чет Окт 06, 2011 11:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Май 10, 2011 10:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
raver



Регистриран на: 17 Май 2011
Мнения: 59
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте!
Може ли и аз да изкажа едно мнение по въпроса? От доста години купувам доста количество и различна екипировка от специализираните магазини за такава в София и от Горгоната във Велико Търново (занимавам се с катерене и планинарство). Стигнал съм до извода, че нещата се почти еднакви на всякъде. Смисъл: обслужване, некачествени стоки и некоректно отношение - всичко това е на късмет както се казва. Повярвайте ми, аз имам познати в повечето от магазините в София и дори от тях съм получавал понякога некоректно отношение! Няма да споменавам имена и магазини, но ми се случваха следните истории: обувки Райхел - разпрани шевове и съответно пропускат въпреки Гор-текса само на няма и година не особено активно носене. Скъпа височинна палатка - развалена сглобка на рейките след само 5 опъвания = невъзможност да ползване изобщо! Челник Петцел Мио Екс Пи - кабелът даде на късо и ми се запали буквално в ръцете на 2-рата година! За еспадрилите (сменил съм 8 чифта различни) да не говоря, че издържат от 1 година до 2-3 месеца (което както и да го гледаш не е нормално, да се пробият отдолу на 3-тия месец). Спален чувал, на който ципът се развали на първите няколко затваряния! Раница Хъски - катарамите буквално се изнизват от лентите и падат! И много други подобни! Просто стоките, макар и маркови се правят в Китай и региона и са меко казано некачествени!
При част от тези случаи ми уважиха рекламациите (за челника и рейките на палатката), в други - не. Познати, непознати - всичките магазини са един дол дренки. Да се говори: купувайте от тоя, а не от оня... според мен няма особен смисъл, просто всеки си избира и си харесва от къде да си купува и всичко е на късмет!
Чет Май 19, 2011 3:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
велински



Регистриран на: 26 Сеп 2010
Мнения: 5
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
raver,абсолютно си прав,въпроса е до късмета.Но правото на информираност си остава.В тоя аспект няма лошо да се пише и в други форуми.Очертава се като излишно и взимането на нещата предимно на лична основа,макар че така се достига до обмяна на мнения и истината започва да се очертава.Говоря за личното отночение между спорещите,а не за личното отношение към даден магазин;в случая "Екипировка",което пък се очертава видно(странно защо?) при двама-трима регулярно.Не съм взимал досега отношение към този елемент на защита на интересите на споменатия магазин,постоянно появяващ се в конкретните случай(няма да споменавам никове),макар и от самото начало да усетих тръпчиво усещане ...на какво?..Когато някой(я) е готов да пуска проклятия и да вменява низост(злоба),никой не може да ме убеди,че това е само защото е искал(а) да се запази безпристрастното и коректно отношение,правейки точно обратното-пристрастно и некоректно..Освен,ако няма още дълъг път в менталното си и духовно израстване-тогава успех и със здраве!
Тая седмица временцето се очертава плачливо(дъждовно),а трябва да ходиме на Ехо...
Нед Май 29, 2011 11:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Връзки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov