ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Предложение за провеждане на събор на форумистите
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Предложение за провеждане на събор на форумистите
Автор Съобщение
Stefak



Регистриран на: 09 Мар 2011
Мнения: 282
Местожителство: Видин

Мнение Отговорете с цитат
Съжалявам не съм искал да нападам никого,нито да обиждам някого ако някой се е засегнал моля да бъда извинен,да тона ми беше малко саркастичен или по скоро провокативен.Да такива срещи сигурно се правят и ще се правят и за в бъдеще но за мен те си остават срещи в по тесен кръг.Като тук идеята е да се организира среща на форумистите на която всеки от никнейма си ще се осветли на Стефан,Иван,Драган и т.н.,където ще се осъществят нови запознанства, сигурно ще се завържат и приятелства.От организирани срещи в други форуми знам как процедират- примерно пуска се тема с дата и място и в срок до..... всеки желаещ да присъства заявява това в темата ,ако е необходимо се заплаща авансово и някаква сума , затова и при нас за да се случат нещата би трябвало да се предложат и одобрят
1. Дата
2.Място
3,4, и т.н. и накрая кой би имал възможността и желанието да се наеме с организацията след като станат ясни точки 1 и 2.
Поздрави
Пет Апр 08, 2011 3:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
Stefak написа:
Хей,
ало,
айларипи,
здравейте


леле човече,
ма ако ще си ги мерим директно съм загубила Laughing
но виж, жива и здрава да съм, едни гърди пред теб съм Laughing

сега сериозно - съвсем открито написах къде е седмичната сбирка, всеки е добре дошъл Smile
ако очакваш да получиш покана с rsvp няма да стане
четвъртък намираш време и отиваш да се запознаеш с хора които ходят сравнително редовно по планините - някои четвъртъци се събират по 20 човека, в други седят 3-ма и пият бира.....

приятно
Smile
Пет Апр 08, 2011 3:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Stefak написа:
срещи в по тесен кръг.


Но аз точно това се опитвам да ти кажа срещите не са в по-тесен кръг. Напротив. Просто тук се обявяват в раздела Срещи и уговорки, но този раздел установих, че се чисти - има логика Smile
Затова няма как да ти покажа. http://planinari.info/forum/viewtopic.php?t=976&start=0 тук има повече инфо. Имай на предвид, че хората които пишат тук и по-малко там, най-голям процент са едни и същи. Smile
За мен няма разлика кой от кой форум е и т.н. Планината е на всички.

А за никовете Smile, аз част от съфорумците ги познавам лично и сме обикаляли заедно, но съм сигурен, че голяма част от тях не знаят кой седи зад моя ник Smile Това е формалност според мен, дори и Албена мисля, че не знае, че се познаваме Smile
Пет Апр 08, 2011 9:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
Oбръщам се към всички:Да не се обиждаме,да се уважаваме взаимно,ако случайно сме се обидили, да
можем да се извиняваме.Форума е единственото място,където мога да бъда съпричастен на туристически
мероприятия.Затова прочитам всичко,което се пише във форума.Има две хубави предложения:
1)За прочистване на участък Върбишки проход-Ришки проход от маршрута Ком-Емине.
2)За провеждане на събор на форумци(планинари).
Аз ви моля,тези които искат да участвуват да дават предложения и да заявят своето участие.А тези които
нямат желание или възможност да не пречат на останалите.
Аз по-рано бях направил своето предложение за събора да бъде някъде в Централна Стара планина,а в
прочистването ще участвувам.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Пет Апр 08, 2011 9:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
ggattov написа:
....

не знам кой си наяве Oops
вярно е това,сега се замислих - предполагам, но не съм сигурна
Пет Апр 08, 2011 10:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Балкана



Регистриран на: 28 Юни 2010
Мнения: 162
Местожителство: на душата завинаги на Балкана-тялото днеска тук утре там..

Мнение отг. Отговорете с цитат
Здравейте!
Ами ние тук докато умуваме къде, как, кога тя една сбирка вече се заформи и дава своите ползутворни резултати Smile :

http://www.planina.e-psylon.net/viewtopic.php?t=2679

Успех!!!
Сря Апр 13, 2011 3:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pirin Botev



Регистриран на: 11 Окт 2010
Мнения: 81
Местожителство: Razlog

Мнение Отговорете с цитат
Ако има дайрета и сръбско идвам и аз Smile

_________________
If I can stop one heart from breaking,
I shall not live in vain;
Сря Апр 13, 2011 8:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
Ще има, ще имаааааааааааа!

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Сря Апр 13, 2011 9:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dushkov



Регистриран на: 21 Мар 2011
Мнения: 21
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Страхотно е, че съфорумците (визирам тези от София ) се събирате на по бира. Хайде ако има съфорумци и от Пловдив да измислим някаква сбирка в удобно кафе/кръчме. А можеби вече има такова лобно място? Smile

_________________
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!
Вто Май 03, 2011 11:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mediator37



Регистриран на: 14 Сеп 2010
Мнения: 198
Местожителство: Русе

Мнение Отговорете с цитат
Като се има пред вид, че такава среща ще стане събота или неделя, когато и без друго има много туристи, мястото където да стане сбирката трябва:
- да има голям капацитет от легла и поляна за разпъване на палатки от желаещите да спят на палатка;
- сравнително на средата на БГ;
- столовата да е достатъчно голяма, че да сбере и участниците.
Такива места са две - три : местността Узана с всичките й хижи, хотели и къщи за гости; и хижа Дерменкая с огромната си столова и леглова база (може да се помисли и за х.Добрила). Всеки спи където свари и му е гот, а в уречения час всички в столовата.
Да ме извинява колегата, ама в заслон Ботев или на х. Мазалат не мойм се навря сички ако е зима или вали. Освен това специално на х. Мазалат събота и неделя е фраш от габровски джипове и преносими барбекюта на малка площ. Нищо лошо няма в това, но хижата трябва да има капацитет. Събирането трябва да е на закрито за да няма риск от лошо време.
Съб Май 07, 2011 10:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ilio



Регистриран на: 01 Апр 2010
Мнения: 52

Мнение Козя стена Отговорете с цитат
И козя стена донякъде удовлетворява изискването.От южна българия - достъп чрез подбалканската линия.От северна България - паркира се на до паметника на троян кърнаре или беклемето и няколко часа пеш.

Другото хубаво на тая хижа е че няма достъп с кола без няколко часово вървене, което елиминира случайни пиянски компании.

_________________
В планината лоша ракия, грозна жена и неприятно време - няма!
Skype:iliyan.markov
Чет Май 12, 2011 10:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
какво става, ще има ли събор Smile
Пет Юли 29, 2011 9:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mediator37



Регистриран на: 14 Сеп 2010
Мнения: 198
Местожителство: Русе

Мнение Отговорете с цитат
Ние само предлагаме. Модераторите на форума са "мислещ" и "Дидо". Те са шефовете. Да решат и да кажат и вече който може и иска. А ако стане традиция още по-добре.
Вто Авг 02, 2011 4:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Единственото, което мога аз да кажа е, че не мога да се наема с организация и не мога да гарантирам присъствието си заради липсата на почивни дни. Работя всяка събота и дори по 3-ти март. От Нова година съм почивал само на Великден и краткия ми отпуск през този месец е разчетен до ден. И бъдещето не се очертава розово....така че ако друг от "отговорните другари" има идея, да сподели. Capitulate Това е положението.(Очакващ по-добри времена)

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Авг 02, 2011 3:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov