ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Quechua

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Quechua
Автор Съобщение
Merritu



Регистриран на: 08 Апр 2011
Мнения: 5
Местожителство: София

Мнение Quechua Отговорете с цитат
Здравейте, надявам се да не се повтарям, но не попаднах на тема за тази марка докато разглеждах Smile Та интересуваме какво ви е мнението за нея като съотношение цена-качество. Скоро пътувах до Лондон и се натъкнах на нея и си взех някои неща, за които обаче още не се е появило подходящо време за изпробване Sad, а преди това бях чувала доста добри отзиви. За това ако има хора, които вече са я пробвали може да споделите Smile

_________________
Не питай за цената на мечтата!
Пет Апр 08, 2011 2:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Merritu



Регистриран на: 08 Апр 2011
Мнения: 5
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Rolling Eyes Никой ли не ги е пробвал Shocked Кажете тогава някоя друга марка, която да е добра в съотношението цена качество Smile

_________________
Не питай за цената на мечтата!
Пон Апр 11, 2011 6:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian stoikov



Регистриран на: 08 Май 2010
Мнения: 46

Мнение Отговорете с цитат
Аз не съм ги пробвал ,но досега не съм чул лоши отзиви за марката.Според мен са една идея по-скъпи от качеството което предлагат.
Пон Апр 11, 2011 7:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
izvetrql



Регистриран на: 01 Мар 2010
Мнения: 156

Мнение Отговорете с цитат
Собствена марка на Дакатлон, все пак голяма верига, доста хора са ги пробвали. Питането ти малко навежда на размисли подобни на Левски или ЦСКА, Канон или Никон и т.н.
Миналото лято си взех да пробвам една тениска, води се бързосъхнеща и едно поларче. Доволен съм и от двете, пак бих си взел нещо.
Май най-популярни са палатките им, дет се водят саморазпъващи се. Цените им в Декатлона в Букурещ през есента беше към 50% по-ниска спрямо подобни тук, та що да не си вземе човек. Smile
Пон Апр 11, 2011 7:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
shantararam



Регистриран на: 20 Ное 2009
Мнения: 68

Мнение Отговорете с цитат
На Кечуа съм ползвал палатката Т2 - доста стабилна за парите си. Жалко че не се внася в България, щеше да е една хубава и все пак евтина палатка. Общо взето не съм чул лоши отзиви за марката, но не съм пробвал нищо повече освен палатката Smile

_________________
За всеки айляк - по един Айляк Хамак
Пон Апр 11, 2011 10:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
asen4ooo



Регистриран на: 12 Сеп 2011
Мнения: 138
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Aз съм с обувки Quechua forclaz 600 много съм доволен, дори зимата до Мальовица доста здраво ги понакиснах , въпреки че са три-сезонни се представиха доста добре.
Сря Сеп 14, 2011 1:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Весела Ягодова



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 541

Мнение Quechua Outlet Sofia Отговорете с цитат
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.101166173269907.1440.100001295734022

Ние имаме въпросната Т2 отскоро, но не сме я купили от България, от Румъния един приятел ни я донесе. 55 лв излиза като се закупи на място от Декатлон. Палатката е ОК, но я използваме предимно за къмпинг, било то на море или къмпинга до Бъндерица Wink
Все пак тежи 3 кила и нещо !!!
Из планинътЪ ходим с Хана-та. Освен ако не спим някъде, където не могат да се забиват колчета, но това е рядко.
Сря Сеп 14, 2011 3:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov