ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Избор на панталон
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Избор на панталон
Автор Съобщение
Vaskes



Регистриран на: 14 Авг 2007
Мнения: 4

Мнение Избор на панталон Отговорете с цитат
Здравейте Smile

Търся си летни панталони за планина. Двете възможности, които открих са панталони Hilman с протектори за 27лв. (видях ги в сайта на Стената) и панталони Мило, също с протектори, за 26лв. от сайта на Redrock. Интересува ме дали по другите магазини, които нямат уеб сайтове, могат да се открият други модели панталони за горе-долу същите пари или няма смисъл да обикалям? И ако са само Hilman и Mило дали знаете какви номера имат и дали всички разцветки са карирани?
Вто Авг 14, 2007 8:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
still_cve



Регистриран на: 29 Юли 2007
Мнения: 6

Мнение Отговорете с цитат
Здравей,
Панатлони други на такива цени трудно ще намериш. Принципно съм много доволна от Хилман с протекторите и си се чувствам добре с тях...малко съм им стегнати ластиците в кръста, но това с леки шивашки корекции се оправя...
За другия въпрос относно разцветките. Повечето са карирани и имат размери от S до XL. Или поне аз видях в понеделник до XL, може да има и повече(За Стената говоря).
Та така, успех с търсенетоSmile
Сря Авг 15, 2007 2:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
still_cve написа:
Здравей,
Панатлони други на такива цени трудно ще намериш. Принципно съм много доволна от Хилман с протекторите и си се чувствам добре с тях...


А можеш ли да ми цитираш от етикета какви са пропорциите на памук и полиестер в тези панталони?
Сря Авг 15, 2007 4:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Vaskes



Регистриран на: 14 Авг 2007
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
@still_cve, благодаря за отговора Smile Днес си взех панталони от Стената. От тези, които ги водят Хилман, макар че на тях пише Satori Rolling Eyes

@mislesht, не пише колко процента памук и колко полиестер са.
Сря Авг 15, 2007 5:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Жалко...Исках да видя дали си струва, защото имам подозрения че не. "Маскировъчни" панталони се намират по разни магазини по 10-12 лева, полиестера е 2/3, останалото памук. Това не ме кефи, дънките са 100% памук. Wink
Чет Авг 16, 2007 9:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Vaskes



Регистриран на: 14 Авг 2007
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
Последният ми летен панталон (100% памук), с който ходих на Рила се скъса на три места на задника и на две места на колената докато минавахме отгоре на Трионите :Р Затова реших да си взема такъв панталон - предполагам, че ще е по-здрав, пък и най-малкото има протектори.
Иначе преди това търсих в един магазин на Mason's, където докарват панталони с дребни дефекти и ги продават на смешни цени. А панталоните на Mason's са едни от най-здравите, които съм срещал, но в момента нямаше много стока в магазина и казаха, че няма да зареждат в близките седмица-две, а не можех да чакам толкова време.

Иначе всичките ми останали панталони са дънки, ама не са ми удобни за планина. Smile
Пет Авг 17, 2007 10:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgar4e



Регистриран на: 14 Авг 2007
Мнения: 6
Местожителство: България, София

Мнение Отговорете с цитат
Това за панталоните на Mason's е доста вярно! С един такъв ходих на планина близо три години и единстваното, което "мръдна" в него е цвета - от кафяв на лилав!

_________________
Когато си долу, мислиш за горе! Когато си горе, мислиш за долу!
Пет Авг 17, 2007 10:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Значи може да е полиамид с памук, знам ли?
Какво точно ги правите тия панталони че ги разпорвате? Blink Пързаляте ли се с тях, що ли?
Пет Авг 17, 2007 1:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Vaskes



Регистриран на: 14 Авг 2007
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
От катерене по камънаци главно. Но специално последният беше старичък и предполагам, че просто е бил изтънял.

А Хилман/Satori тази съобота и неделя го сефтосах с едно походче х. Пионерска - Езерен връх - х. Иван Вазов - Бистрица и съм доволен. За лятото е идеален - достатъчно тънък е за да не ми е топло през деня, а в същото време вечер не ми става студено. И се катеря и сядам спокойно където искам Smile
Нед Авг 19, 2007 10:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mrdobrev



Регистриран на: 26 Юни 2008
Мнения: 7

Мнение evtini pantaloni Отговорете с цитат
Евтини панталони няма да намерите. Аз лично си търся в секънд хенд магазините и съм намирал доста добри неща, които не са мноhо износени и има още хляб в тях. Пример - Mammut Base Jump.....
Чет Юни 26, 2008 3:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Vaskes написа:
От катерене по камънаци главно. Но специално последният беше старичък и предполагам, че просто е бил изтънял.

А Хилман/Satori тази съобота и неделя го сефтосах с едно походче х. Пионерска - Езерен връх - х. Иван Вазов - Бистрица и съм доволен. За лятото е идеален - достатъчно тънък е за да не ми е топло през деня, а в същото време вечер не ми става студено. И се катеря и сядам спокойно където искам Smile


Пускат боя, заносах една тениска вече поради тоя факт. Добре е да се изкиснат.
Чет Юни 26, 2008 5:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Те твоите щото са сини, допълнителния плат... Моите като са мръсно сивозелени, не съм забелязал да цапат. На Speedy са същите, нека си каже дали отпускат.
Пък и ти веднага скочи в тях! Laughing
Пет Юни 27, 2008 9:27 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Моите цапат. Сивите парчета пускат боя. Добре че имам и сиво бельо та много не личи! Laughing

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Пет Юни 27, 2008 10:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
...
Пък и ти веднага скочи в тях! Laughing


Еми обстоятелствата го налагаха Laughing
Пет Юни 27, 2008 10:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
mislesht написа:
...
Пък и ти веднага скочи в тях! Laughing


Еми обстоятелствата го налагаха Laughing


И още как! Tooth
Пет Юни 27, 2008 11:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 1 от 10

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov