ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Произведено в България

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Произведено в България
Автор Съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Произведено в България Отговорете с цитат
Моля в тази тема да пишете само за стоки, произведени в България. Ако сте се сдобили с нещо добро, свързано с планината, произведено в България, тук е мястото!
Става дума за отделни артикули, не за реклама на марка или фирма!!!

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Яну 09, 2012 2:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Много съм доволен от долното термобельо на тази българска фирма.
На лятното следващият топъл полусезон ще му е трети. Отлично е.
На зимното му е втори сезон този. Взима се един номер по-голям от лятното.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Яну 09, 2012 2:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Подкрепям Ристо за термобельото - купих го в началото на 2008, вече 4 години 'със здраве' си го ползвам. Долно и горно.
Пон Яну 09, 2012 5:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
torah



Регистриран на: 30 Авг 2011
Мнения: 336

Мнение Отговорете с цитат
Aз давам глас за някои модели на Ташев, термобельото не съм ползвал и не мога да кажа нищо, a в София къде мога да го намеря, че в сайта им не виждам Question
Пон Яну 09, 2012 5:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
надявам се да не се сметне за реклама, аз го взех от Екстрийм спорт
Пон Яну 09, 2012 7:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
ПАВЕЛ



Регистриран на: 28 Окт 2011
Мнения: 597

Мнение Отговорете с цитат
И аз ползвам термобельото на тази фирма и съм много доволен. Всъщност никога не съм ползвал друго такова и нямам база за сравнение, но досега не съм имал някакви проблеми Имам по един комплект от тънкото("Екстрийм") и дебелото ("Протект") - незнам защо Христо ги нарича лятно и зимно, може би има основание за това. Rolling Eyes На мен лично ми пасва повече тънкия вариант , особено при повечко катерене на стръмни баири Laughing - по-лесно си регулирам температурата с помощта на циповете на полара, докато с дебелата термоблуза ми е по-трудно да правя това. Също така ползвам и термочорапите на фирмата, както и поларената балаклава.....Както в една друга тема стана въпрос, тя има уиндстопер само отпред на лицевата част(чело, нос и уста) и трябва да се ползва в комбинация с качулката на якето....Общо взето добри продукти на поносима цена

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KDPW_g2AhAU
Пон Яну 09, 2012 9:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ПАВЕЛ написа:
...
- незнам защо Христо ги нарича лятно и зимно, може би има основание за това. Rolling Eyes
...

Така ги определи собственика на фирмата като купувах. Smile
Тънкото го ползвам лятото като клин с къси гащи отгоре - така маам по баирите през топлото полугодие, включително юли и август.
Дебелото - зимата под панталона.
То се едно как ги наричаме - важното е, че са добри.
Апропо - има ги и в магазини Редрок.
Croc

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Яну 09, 2012 9:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Термобельото на Барс ми харесва, удобно е и си го нося със здраве Very Happy. Ръкавите и крачолите на първият ми комплект ми окъсяха малко, ама са от 2007 година, сега качеството им е по-добро.
Ходя си с KENTAURUS 80+15 по баирите и ми е екстра, единствена забележка е собственото и тегло (2,5 кг). От малките раници на ташев имам ADVENTURE 25 и ROCK EAGLE 30 - по-малката ми е идеална за колелото.
За българските обувки http://nidiood.com/s.php?id=11 - тези са ми любими, а и бая сняг и лед отнасят, недостатък - не става за котки и след 2-3 месеца доволно ходене си пускат по малко, но с импрегнацията са супер.
За карираните панталони на Мilo - удобни са ми, не само за планина.

Аз съм удоволетворен от съотношението цена/качество на тези продукти.
А и май няма как да проима качествени родни неща на много ниски цени, просто ей така, ще си купим туй-онуй, пробваме ... някакси стигнах до извода, че БГ продуктите са в двете крайности - или си скапва почти веднага, или са доста дълголетни и издръжливи, но това си е мое мнение.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Вто Яну 10, 2012 12:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov