ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Една добра новина.....
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Една добра новина.....
Автор Съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Бях на протеста Отговорете с цитат
Взех и двете малки внучета - за тях ми е мъка, че им откраднаха природата. Имаше доста народ. Площадът между паметника и БАН беше запълнен. Нямам думи за позора на депутатите и правителството, които клекнаха пред това, което преди броени дни бяха нарекли "рекет". Изуха се пред Цеко Минев и заеха поза туш. Такова падение! Но пък, мисля си, Цеко е описан от Дядо Вазов преди повече от 130 години. Нищо ново под Слънцето - същото алчно животно! Дали и днешният - заедно с купените от него депутати и министри - не заслужава една грамада? Вазов проклина и зарича:

Когото Бог накаже,
светът не прощава,
че кой много търпи, тегли,
много отмъщава.


А дано!

P. S. За да не възникнат недоразумения, ще уточня позицията си. Не съм против лифтовете на Витоша, които аз самият съм използвал от дете, после с моето дете, сега с внуците. След като обаче Драгалевският лифт можа да работи безпроблемно 60 години и изведнъж тази зима възникна проблем с пускането му, за мен е повече от ясно, че играта е друга. Ако грижата беше за туристите, щяха да възстановят Княжевския лифт, който след 30 години служба пустее вече 20 години! Всички приказки за "активно спортуване на столичани", "поминък и работни места" и прочие са чиста проба ала-бала. Не на мен тия!
Чет Яну 19, 2012 1:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Видеозапис Отговорете с цитат
Открих пълен видеозапис на протестното шествие от паметника на партриарх Евтимий до парламента и митинга там. Направено е от телевизия Канал 3:

http://kanal3.bg/?v=6790

Та дори можете да чуете и моето слово - от 32-ата до 33-ата минута. Very Happy Право да си кажа, когато завърших с думите "Да им извикаме едно ДОЛУ с много дълго У-У-У!", не се надявах, че УУУ-то ще бъде толкова мощно! Cool

Ето ни и на кадро (след 11-а минута):

http://www.youtube.com/watch?v=OPGTmQr28K0&feature=related

Very Happy Very Happy Very Happy
Чет Яну 19, 2012 11:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ПАВЕЛ



Регистриран на: 28 Окт 2011
Мнения: 597

Мнение Отговорете с цитат
Respect ръкопляскания

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KDPW_g2AhAU
Пет Яну 20, 2012 12:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
joropc



Регистриран на: 25 Яну 2011
Мнения: 649

Мнение Отговорете с цитат
Интересното е, че събитието беше уж отразено в медиите, но истината е, че големите телевизии и вестници застанаха в обичайната си стойка партер, намазаха си ..... ... с вазелин и смирено зачакаха, демек нищо не написаха.Ясно е защо, де..
Пет Яну 20, 2012 12:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov