ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ледници/снежници в България
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Ледници/снежници в България
Автор Съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Fulvio, ще извиняваш за въпроса, ма какъв е тоя интерес към ледници и снежници? Може би не съм хванала, когато си казвал, но професията ли ти е свързана с тях или личен интерес Rolling Eyes
Чет Юли 10, 2008 9:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Fulvio



Регистриран на: 16 Май 2008
Мнения: 48
Местожителство: ITALIA

Мнение Отговорете с цитат
Av veche sum pisal zashto se interesuvam ot leednicite na BG!!!Shte povtorq za tezi,koito ne sa razbrali-
zashtoto Golemiqt kazan moje bi e nai severniqt v EU i sushto nai severniqt ot lednikut calderone v Italia!
Чет Юли 10, 2008 2:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
А, как ще е най-северния в EU нашия Голям казан Question Exclamation Exclamation Няма ли ледници в Алпите примерно?
Чет Юли 10, 2008 2:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Просто греши българския...
Чет Юли 10, 2008 2:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Fulvio, за ледника разбрах. Питах друго. Ти учен ли си, изследовател на ледници или? Rolling Eyes
Чет Юли 10, 2008 2:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Fulvio



Регистриран на: 16 Май 2008
Мнения: 48
Местожителство: ITALIA

Мнение Отговорете с цитат
as sam meniger no v Italia nie isledvame koi e nai severniat lednik v BG
Чет Юли 10, 2008 9:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Fulvio



Регистриран на: 16 Май 2008
Мнения: 48
Местожителство: ITALIA

Мнение Отговорете с цитат
Calderone LEDNIK- ITALIA

http://nuke.ilcalderone.biz/gransasso/GhiacciaiodelCalderone/FotoCalderone/tabid/90/Default.aspx
Чет Юли 10, 2008 9:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Fulvio



Регистриран на: 16 Май 2008
Мнения: 48
Местожителство: ITALIA

Мнение Отговорете с цитат
Iskah da kaja Ujen!!!
Чет Юли 10, 2008 9:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Ми то друг снежник извън Пирин няма бе човек. В Рилско евентуално да има нещо, ама не съм чувал ...
Чет Юли 10, 2008 10:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
katerinka



Регистриран на: 12 Юли 2007
Мнения: 5
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Защо да е странна снимката? Снежника не се беше стопил, мисля че си личи на снимката, по цвета на камъните докъде е бил и колко е останал. Rolling Eyes
Пет Юли 11, 2008 12:23 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Fulvio



Регистриран на: 16 Май 2008
Мнения: 48
Местожителство: ITALIA

Мнение Отговорете с цитат
http://utenti.lycos.it/abies/

snimki
Пет Юли 11, 2008 5:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
katerinka написа:
Защо да е странна снимката? Снежника не се беше стопил, мисля че си личи на снимката, по цвета на камъните докъде е бил и колко е останал. Rolling Eyes


Странна защото ми изглежда като да се е стопил изцяло, учуди ме това. Или е много мръсен снега по това време и се слива със скалата ... Question
Пет Юли 11, 2008 9:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
katerinka



Регистриран на: 12 Юли 2007
Мнения: 5
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ми не, снега не се беше стопил дори на 23 септември, макар че беше много малко. Имам снимки и от тоггава: [img]http://kgelov.pppoe.optic-com.eu/gallery/main.php?g2_itemId=2978[/img]
Надявам се да съм била полезна на Fulvio Smile
Пет Юли 11, 2008 9:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
На 6-и Септември миналата година се изсипа над половин метър пресен сняг, със сигурност е подхранил малко пряспата в Казана.
Пет Юли 11, 2008 9:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Fulvio



Регистриран на: 16 Май 2008
Мнения: 48
Местожителство: ITALIA

Мнение Отговорете с цитат
Mersi mnogo.
Vsichki snimki, koito imate ot Golemyat Kazan ili Banski Suhodol bez znachenie samo da bydat ot liatoto molq mi gi pratete.
Imate li sushto stari snimki???????
Съб Юли 12, 2008 8:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 5 от 7

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov