ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Четири дена из Пирин
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Четири дена из Пирин
Автор Съобщение
vasil111



Регистриран на: 20 Мар 2008
Мнения: 183
Местожителство: велинград

Мнение Отговорете с цитат
благодаря, но... няма осветеност, това е просто апаратче с лента Oops , примитивна работа. Но с тоя Василак ми разбиваш сърцето, не съм бил там - може ли да се стигне до него от бъндеришка порта през караулите, да не се замотам само някъде из пустошта да се загубя. И я кажи всъщност, все се чудя - защо е бъндеришка порта като е между Муратов връх и Дончови караули. Ей това ми е много необяснимо.
Сря Юли 16, 2008 11:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
vasil111



Регистриран на: 20 Мар 2008
Мнения: 183
Местожителство: велинград

Мнение Отговорете с цитат
vasil111 написа:
благодаря, но... няма осветеност, това е просто апаратче с лента Oops , примитивна работа, aма карай Croc Но с тоя Василак ми разбиваш сърцето, не съм бил там - може ли да се стигне до него от бъндеришка порта през караулите, да не се замотам само някъде из пустошта да се загубя. И я кажи всъщност, все се чудя - защо е бъндеришка порта като е между Муратов връх и Дончови караули. Ей това ми е много необяснимо.

Сря Юли 16, 2008 1:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
amorpheus



Регистриран на: 11 Сеп 2007
Мнения: 162
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
vasil111 написа:
Но с тоя Василак ми разбиваш сърцето, не съм бил там

Васил да не се качи на Василака не си е работа ;>
И мен ми беше малко криво като се забутахме по Беласица и не можах да се кача на Радомир ама нема избега върха ...
Сря Юли 16, 2008 1:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
vasil111 написа:
благодаря, но... няма осветеност, това е просто апаратче с лента Oops , примитивна работа.


Васко, това не се оправя от някаква настройка по апарата, а на компютъра с програма за обработка на снимки.

Ето и един изглед към Гергийските езера - от север, от към Гредаро. Very Happy




Дидо, снимките... ръкопляскания .....няма какво да говорим за тях Croc
Сря Юли 16, 2008 1:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6364

Мнение Отговорете с цитат
vasil111 написа:
благодаря, но... няма осветеност, това е просто апаратче с лента Oops , примитивна работа. Но с тоя Василак ми разбиваш сърцето, не съм бил там - може ли да се стигне до него от бъндеришка порта през караулите, да не се замотам само някъде из пустошта да се загубя. И я кажи всъщност, все се чудя - защо е бъндеришка порта като е между Муратов връх и Дончови караули. Ей това ми е много необяснимо.


Да де - отваряш снимката с някое прогче и настройваш осветеността и контраста. Така или иначе тя е излязла от филмовия скенер вече...


Може да се стигне, но дотам ще си вече поизморен. За добра обиколка на циркуса в онази му част ти трябва около ден, само там. Бъндеришка порта е щото е преход между циркусите Бъндерица и Спано поле. Известна е и като Спанополска порта поради същата причина. Ако питаш защо стои между Караулите и Муратов връх точно - не знам Smile
Сря Юли 16, 2008 2:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
vasil111



Регистриран на: 20 Мар 2008
Мнения: 183
Местожителство: велинград

Мнение Отговорете с цитат
аха, ясно. еми живи и здрави ще видим. Катя, благодаря за съвета ама аз просто ще си взема засветен цифров апарат вече, срамота е 2008г. сме. Ама по натам, че оня ден взех чисто нови обувки "Crispy" . Но не съм особено доволен - прави ми огоромна пришка под палеца и на двата крака. Това дали е нормално като за 1 път не знам.
Сря Юли 16, 2008 2:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
kkalina



Регистриран на: 10 Авг 2007
Мнения: 21

Мнение Отговорете с цитат
това странно змийче е слепок(безкрак гущерWink )
и последно - едно странно змийче, което видях проснато на асфалта, докато слизах към Тодорова орница.
[/quote]
Пет Юли 18, 2008 12:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6364

Мнение Отговорете с цитат
Мерси за уточнението. Не бях виждал такава гадина досега Very Happy
Пет Юли 18, 2008 2:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov