ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Скакавица и Седемте рилски езера

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Скакавица и Седемте рилски езера
Автор Съобщение
loudidd



Регистриран на: 14 Юли 2011
Мнения: 329

Мнение Скакавица и Седемте рилски езера Отговорете с цитат
Здравейте Smile

Моля за информация лавиноопасни ли са маршрутите Паничище - вод.Скаквица и Паничище - Седемте рилски езера, тъй като утре ще се раходим до Паничище и се чудя накъде да поемем?!

Другият ни вариант е Мальовица, но ми се струва безразсъдно да тръгнем натам при всичкия този сняг и опасността от лавини......



П.С. И само да допълня, че телефона на хижа Скакавица, посочен във форума (а и на доста други места в интернет) всъщност е на х.Рилски езера, май преди бяха под едно ръководство Smile
Съб Фев 18, 2012 6:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
torah



Регистриран на: 30 Авг 2011
Мнения: 336

Мнение Re: Скакавица и Седемте рислки езера Отговорете с цитат
loudidd написа:
Здравейте Smile

Моля за информация лавиноопасни ли са маршрутите Паничище - вод.Скаквица и Паничище - Седемте рилски езера, тъй като утре ще се раходим до Паничище и се чудя накъде да поемем?!

Другият ни вариант е Мальовица, но ми се струва безразсъдно да тръгнем натам при всичкия този сняг и опасността от лавини......



П.С. И само да допълня, че телефона на хижа Скакавица, посочен във форума (а и на доста други места в интернет) всъщност е на х.Рилски езера, май преди бяха под едно ръководство Smile


Тази зима мисля, че са лавиноопасни.
Съб Фев 18, 2012 8:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loudidd



Регистриран на: 14 Юли 2011
Мнения: 329

Мнение Отговорете с цитат
Качихме се от х.Пионерска почти до Бъбрека - чудесно време, тонове сняг, утъпкани пътеки и пътища и скиорите - препоръчвам. Имаше и много луди глави, които се спускаха от козирката на рида над х.Рилски езера Smile


Нед Фев 19, 2012 10:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
b_angelov



Регистриран на: 27 Дек 2011
Мнения: 26
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
И ние в Неделя се разхождахме там. Качихме се от Паничище през х. Зелени Преслаб, х. Скакавица до водопад Скакавица. Опасност от лавини имаше само около самия водопад, но въпреки това няколко луди тикви си правеха състезание по ледено катерене по замръзналия водопад:














Пет Фев 24, 2012 4:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
loudidd



Регистриран на: 14 Юли 2011
Мнения: 329

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
И ние в Неделя се разхождахме там. Качихме се от Паничище през х. Зелени Преслаб, х. Скакавица до водопад Скакавица. Опасност от лавини имаше само около самия водопад, но въпреки това няколко луди тикви си правеха състезание по ледено катерене по замръзналия водопад


Мисля да се върна скоро на Паничище и да се качим до Скакавица - можеш ли да ми кажеш къде паркирахте колите, има ли път до х. Зелени Преслап или я оставихте някъде на главния път?
Нед Фев 26, 2012 12:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivo@home



Регистриран на: 05 Ное 2011
Мнения: 114

Мнение Отговорете с цитат
loudidd написа:
Цитат:
И ние в Неделя се разхождахме там. Качихме се от Паничище през х. Зелени Преслаб, х. Скакавица до водопад Скакавица. Опасност от лавини имаше само около самия водопад, но въпреки това няколко луди тикви си правеха състезание по ледено катерене по замръзналия водопад


Мисля да се върна скоро на Паничище и да се качим до Скакавица - можеш ли да ми кажеш къде паркирахте колите, има ли път до х. Зелени Преслап или я оставихте някъде на главния път?

Паркинг има - на поляната Smile Това не го мисли - има къде да се паркира. Път има - асфалт. Но дали е изчистен , не знам. По-скоро да.
Нед Фев 26, 2012 1:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
b_angelov



Регистриран на: 27 Дек 2011
Мнения: 26
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
В този сняг паркирахме колата близо до отбивката за Зелени Преспаб. Имаше обособено нещо като паркинг в преспите. Иначе тъкмо разчистваха отбивката за хижата, та в момента можеш да стигнеш и до нея с колата.
Нед Фев 26, 2012 1:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
loudidd



Регистриран на: 14 Юли 2011
Мнения: 329

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
В този сняг паркирахме колата близо до отбивката за Зелени Преспаб. Имаше обособено нещо като паркинг в преспите. Иначе тъкмо разчистваха отбивката за хижата, та в момента можеш да стигнеш и до нея с колата.


Благодаря
Вто Фев 28, 2012 8:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov