ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
По ниския Пирин

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
По ниския Пирин
Автор Съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение По ниския Пирин Отговорете с цитат
Айде и аз да се похваля. Април и при мен беше пирински. Два пъти разходих в района на селата Кремен и Брезница. Ето снимки от второто ходене -> http://www.oreliak.e-psylon.net/index.php?item=photo&action=photos&gallery_id=39

Времето беше перфектно и при двете ходения.

Направихме и нелош преход в района на х. Малина. Тук вече ситуацията беше друга. Времето бе здраво нестабилно. На 3 пъти заваляваше дъжд, 1 път сняг, в паузите жежеше слънце. Обшо взето ходенето бе гарнирано с лудо събличане и обличане. По тази причина направих малко снимки - > http://www.oreliak.e-psylon.net/index.php?item=photo&action=photos&gallery_id=40


Последната промяна е направена от Speedy на Пет Май 11, 2007 1:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Май 10, 2007 12:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Малко допълнение Отговорете с цитат
Малко инцидентно, вчера следобяд спретнахме едно излетче до връх Исреч над Неврокопъ. Качих малко снимчици. Мисля, че си заслужава да се видят.

Кликни тук -> http://www.oreliak.e-psylon.net/index.php?item=photo&action=photos&gallery_id=42&page=0
Пет Май 11, 2007 1:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
goro_levskara



Регистриран на: 04 Дек 2006
Мнения: 307
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Кой като тебе Very Happy Very Happy Very Happy ....малко инцидентно вика Oops . Защо и на мен не ми се случи нещо такова Crying or Very sad
.... Ники за два дена можем ли да обиколим върховете в близост до Неврокоп?
Поздрави!!!!
Жоро
Пет Май 11, 2007 10:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Re: Малко допълнение Отговорете с цитат
Speedy написа:
Малко инцидентно, вчера следобяд спретнахме едно излетче до връх Исреч над Неврокопъ. Качих малко снимчици. Мисля, че си заслужава да се видят.

Кликни тук -> http://www.oreliak.e-psylon.net/index.php?item=photo&action=photos&gallery_id=42&page=0


Това е то, планината ти е под носа, когато ти е кеф, излизаш...
Съб Май 12, 2007 11:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
goro_levskara написа:
Кой като тебе Very Happy Very Happy Very Happy ....малко инцидентно вика Oops . Защо и на мен не ми се случи нещо такова Crying or Very sad
.... Ники за два дена можем ли да обиколим върховете в близост до Неврокоп?
Поздрави!!!!
Жоро


Ми то тая млада кръв, ври ли ври! Wink Аз точно за този връх никакъв зор нямах понеже въпреки прекрасната гледка от него, достигането му е отвратително понеже пътеките са яко обрасли, на места ги няма, драчки много, ама младежа с мен като рече искам на тоя връх какво да правя.

За 2 дена трудна работа. Трябва да има съпровождаща кола, че да се сколаса и то със зор. Около Неврокопъ върхове дал Господ! BG
Съб Май 12, 2007 1:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Поздрави Alcohol

И аз се вкарах във вълшебно пиринско приключение вчера и днеска, ще пусна малко снимки днеска-утре Smile
Нед Май 13, 2007 11:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Поздрави Alcohol

И аз се вкарах във вълшебно пиринско приключение вчера и днеска, ще пусна малко снимки днеска-утре Smile


Давай да зяпаме и четем! Trampoline
Пон Май 14, 2007 9:23 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov