ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Махат вр. Ботев от 100-те обекта
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Махат вр. Ботев от 100-те обекта
Автор Съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Махат вр. Ботев от 100-те обекта Отговорете с цитат
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4660691

Тогава трябва да махнат и Мусала, Вихрен, Перелик, а защо не и Черни връх, то и дотам не всеки може да стигне, особено сега както спряха лифтовете...
Накрая в моята книжка ще остане само НДК дето да го има и в новите и ще трябва да прибавям празни страници за да мога да слагам и новите печати.
Пази Боже от умни глави дето обичат да развиват дейност, както се казва залудо работи, залудо не стой Sad

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Вто Мар 20, 2012 4:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
идеално! тъкмо ще се намали пътникопотока.
а и няма как да вземат парички . по изгодно е да сложат някой премрял музей с 4 картини и 10 лв вход

_________________
Not All Who Wander Are Lost
Вто Мар 20, 2012 4:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
То и без друго подпечатват на х. Рай, без да са изкачили върха.
Защо изобщо ги мислят тия 100 обекта или колкото са там? Никога няма да тръгна да обикалям по списък места, щото някой си в канцелария е решил, че трябва да са точно тези! Печати, значки, алабала, то на сила не става. Да ги сложат всички в София и да се свърши.
Вто Мар 20, 2012 4:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Psychosapiens



Регистриран на: 07 Сеп 2010
Мнения: 344
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Да го махат...тия 100 обекта са абсолютно глупаво нещо

Външната тоалетна на Панчо Владигеров....стаята на Кольо Фичето....
антрето на Баба цецка....Боте връх...къща музей на Еди Си Кой...


Половината обекти са някакви безсмислени постройки и комбинацията с природни феномени се е получила жалка според мен Smile

Цитат:
Да ги сложат всички в София и да се свърши.


Да, или да ги направят 100те национални сайта и да се свърши съвсем Smile хаха

_________________
Know your Body. Know your Mind. Know your Substance. Know your Source
Вто Мар 20, 2012 6:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Героят Отговорете с цитат
Ето го замисления за масовия туризъм в България:
Туристът Удов
Вто Мар 20, 2012 8:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ПАВЕЛ



Регистриран на: 28 Окт 2011
Мнения: 597

Мнение Отговорете с цитат
Незнам , но ситуацията с БТС много ми наподобява тази в българската православна църква - като фасада стои нещо добро, но има едни имоти и концесии ум да ти зайде Shocked .........

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KDPW_g2AhAU
Вто Мар 20, 2012 9:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Имотите на БТС Отговорете с цитат
Само свещоливница си нямат. Но пък за сметка на това по какви места са им имотите...
Вто Мар 20, 2012 10:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bache_kiko



Регистриран на: 11 Яну 2012
Мнения: 29

Мнение Отговорете с цитат
...........ти га руча депутатските кифтета навремето ко напраи ,че да има обществен контрол върху имотите им
и сега се праиш на ущипана мома.....или беше зает да си подсигуриш старинките,нали бяхте зелени ,че и позеленели
с оня момчурляк Шшшашко Very Happy
Вто Мар 20, 2012 10:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Скрий се, Баче Кико! Отговорете с цитат
Скрий се, доде не те е подфанал Ристо! Бегай си при абсистенцията, че от седем постинга ни един не е планинарски, ами само с мене се заяждаш. Комплекси нещо раздаваш, а? На тебе ли ще ти давам сметка бе, смотаняк загубен! Ти освен кифтета друго имаш ли в мечтите си? Гласувал съм да се спре Рила-Места, гласувал съм мораториум върху АЕЦ-"Белене" и още стотина екологични решения. Какви старинки съм си подсигурил двайсет години преди пенсия бе, шишарко смачкана! Кво търсиш изобщо в тоя форум, не ми е ясно?
Вто Мар 20, 2012 11:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kubineca



Регистриран на: 03 Ное 2011
Мнения: 165
Местожителство: Народна Република България

Мнение Отговорете с цитат
Ристо го знам отлично как подхваща, лично АЗ. И то за туристически теми. Само гаргите се плашат от него...
Ама за полит теми, не знам как ще действа. Сигурно по старата процедура.
Някой извлича разни дивиденти от тези еко работи, то е ясно. Стават само за посмешище, лакеи на всяка власт...
А защо АЕЦ "Белене" е за мораториум Question

_________________
Екипировкaта не прави туриста, само помага...
Вто Мар 20, 2012 11:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Re: Скрий се, Баче Кико! Отговорете с цитат
Сотиров написа:
Скрий се... Бегай си при...

Владо, не му се връзвай на...това. Rolling Eyes
Направо на гола кука захапа. Не ги ли виждаш, че само търсят конфликт, за да гледат сеир и да заразят форума.
Вируси. Rolling Eyes

По темата - аз съм ЗА да отпаднат и върховете Мусала, Вихрен, Ком, Руен.
Аре нема нужда секи статистик да мърля горе с книжка в ръка.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Мар 21, 2012 12:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение АЕЦ-и и всякакви Баби Меци Отговорете с цитат
Кубинец, макар че се обръщаш не по устав, ще ти отговоря за "Белене". Very Happy С колко думи? С 2, с 2000 или с 20 000? Щото има една дебела книга, издадена от БАН през 1989, където всичко е разнището от А до Я и от алфата до омегата: икономически аспект, екологичен, земетръсен, социален, енергиен, та дори и климатичен. И отговорът е категоричен: "Не!" А сега с две думи: Питай фукушимците!

А тоя форум не е за политика и слава Богу! Освен когато говорим за "политика към природата". Very Happy
Сря Мар 21, 2012 12:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Kubineca написа:
А защо АЕЦ "Белене" е за мораториум Question


Има един страхотен филм - K19, the widowmaker - дето ще даде мисля изчерпателен отговор на въпроса ти.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Сря Мар 21, 2012 12:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение 100-те туристически обекта Отговорете с цитат
Ристо, знам всички смешки, които придружават подпечатването на книжката. И първата е, че на самия връх никой не седи с печата, естествено. Седят в някоя рецепция долу в града. А там кой ще свидетелства, че върхът е бил покорен? И все пак, дай да бъдем малко по-широкогръди. Със 100-те пачата никой няма да вземе титлата ЗМС (за раслите при демокрацията - "заслужил майстор на спорта", а имаше и "народен майстор", но за него се искаха осемхилядници). Но ако събирането на печатите може да накара някого да тръгне из България, па дори да не е по самите върхове, защо да не го направи? Самото съвместяване на толкова разнородни обекти - НДК и Мусала, е комично, но то става още по-комично, когато уж специалисти по туризма се заемат да мерят трудността в изкачването и да изключват вр. "Ботев", а да включват Мусала, да речем. Искам да кажа, че по начало цялата инициатива е несериозна, но не вреди. А става майтап, когато се четат мотивите на цитирания Удев.
Сря Мар 21, 2012 12:23 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivo@home



Регистриран на: 05 Ное 2011
Мнения: 114

Мнение Отговорете с цитат
Причината е, че изкачването на връх Ботев не е по силите на всеки турист, особено на хора със здравословни проблеми, а 100-те обекта са насочени към масовия туризъм.
ИХААА, бравос!
Твърдо ЗА отпадането на всичките му там върхове от ( измислените) 100-те обекта!!
Това (поне за мен) означава:
- няма да има вече разни Мерджани, АТВ-та и не знам си какво още по високите места.
( Направо ми е писнало да ги гледам около Белмекен, Софан Дере,хижа Грънчар и т.н.Последно се засякохме на 7-те езера, стигна се до препирни, които завършиха с поне 1 един избит зъб мойSmile))))
- няма чалгаджийски кифли на 15-сантиметрови токчета ( като около езерата, например)
-спокойствие, няма "магистрали".
МИНУСИ:
- явно маркетинговата машина набира скорост в БГ ( и това го казвам като човек, който е от 20 години в търговията и живее от тази машина!)
И без яке на Mammut от серията Extreme направо не ходете където и да е, дори и на Мусала! А пък на Ботев, ах този отровен връх - направо забравете! Laughing Laughing Laughing
P.S.Интересно ми е кога този форум ще се "понемчи". Демек, кога младото поколение ще започне с въпроси от рода на:
- палатка за Рила
- спален чувал за Пирин
- обувки за Странджа
- какво да си взема за бръснене на краката за една седмица Стара Планина Laughing Laughing
Сря Мар 21, 2012 12:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov